• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli bikiny jo ty brdo me by vsechno vypadlo hahaahaha
25. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak dobrou noc :wink: odpočívej :wink:
25. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi pa dobrou noc
25. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :sweat_smile: jsem si musela koupit s vycpávkama, abych nebyla jak plošina :grinning: :rolling_eyes:
25. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsme tu zas samy :unamused: dáme ajsko?
25. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasne
25. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nikdo tu není, no neva....já se jen po odmlce hlásím...buď jsme venku nebo na chatě, tak nějak už večer nejsou síly na pc...ty vedra mě zabijou, i když jsem se na teplíčko těšila ale zas takový nemusím...ovšem Pepík je z nich víc nervní než já...jo pořád zpocenej jak blázen, ale kdo ne že?
no snad vás stihnu zítra, protože ten náš ďábel jako usíná kolem půl desáté, což mě dost drtí...snad se to srovná...tak dobrou noc všem a snad zítra :wink:
25. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:

noc u nás kupodivu blbá, Saša se furt budila, nešlo jinak, než jí v 23h zacpat pusu mlíkem :grinning: ale vypila tak 180 a pak střídavě spala a pobrekávala do 5.to už jsem musela vstát, protože hopsání a řev se už ignorovat nedaly :frowning2:
dala jen 50ml mlíka, pohrála si, prohnala psa a ted zas klidně spí :dizzy_face: zatímco já samozřejmě ne, protože přes den spát neumím - včera jsem si lehla na 30min a pak jsem byla akorát protivná na MM, protože mě nevyspalou vzbudil zvonek - doručili balík s tříkolkou.
26. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,

gabi tak třeba zoubky ji trápily :wink:
26. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no Gabi nebo třeba vedro... :wink:
26. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, omlouvám se, včera jsem makala až se ze mě čudilo, domů jsme dorazili až okolo 21 a ještě jsme zapařili s kolegou :grinning: :grinning: za chvíli ještě valím za klientem :grinning:
26. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak za dnešek toho vedra mám dost, jela jsem k doktorce, v busu na padnutí, byla jsem splavená a mamka hlídala, tak šli do parku, pak jsem si je vyzvedla a konečně jsme doma,i když tady o nic lepší.jsem zvědavá jestli budou ty bouřky :unamused:
26. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavik ahoj, v noci u nás teplo není, a zoubky nevim nevim, raději už mlčím, my asi budem bezzubí ještě dlouho :grinning:
dneska jsme byli s kámoškama na sokoláku - to je travnaté hřiště, lavičky, písek a taky stromy, takže tam bylo celkem příjemně, ale cestou tam i zpět teda jsem myslela, že se rozpustím :confounded: jsem ani pak nešla k zubaři, v tom vedru a ještě do rozpáleného auta.... večer snad přijde trošku chládek, at můžu žehlit :grinning:
26. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím vedro i u nás, dopo jsme jeli s MM na výlet a v autě jsem myslela, že padneme a to máme klimošku, ale stejně to sluníčko pralo přes sklo jak divý :unamused: Nelinka byla totálně mokrá ze sedačky :pensive: Takže po obědě jsem ji napustila konečně bazének a poprvé ho vyzkoušela i s vodou a supéééééééééééér, byla nadšená :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda teď koukám na zprávy, jak tam ten kočárek vjel pod to hasičský auto :pensive: to je děs :pensive:
26. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukala, ale je to podle mne průser soudu, má být bezbatierový :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, a jinak hlásím, že jsme dneska byli NAPOSLED na neurologii :wink: jsme propuštěný :slight_smile: dr. byla moc spokojená, i když jsme nepřišli po svých a prý má základnu dobrou a všechno je na chození připravený :grinning: já jsem tak ráda, že už tam nemusíme :wink:
26. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Oli no to je bomba zprava,,,super vidis to jaky je Jachymda sikulka,,, :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :wink: já už myslela, že tu nikdo není :grinning: to vedro dneska bylo fakt úděsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz me to teda neba,,zas me dneska zaclo skrabat v krku,,a jsem zas doma sama,uz od patka jsem v jednom kole a jsem teda upolne vyrizena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítej v klubu, taky jsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my, jak jsme byli v těch Budějcích, tak to bylo fakt na padnutí :unamused: jsme si museli s Jáchymkem dát sprchu, když jsme přijeli, naštěstí jsme jeli už ráno, tak jsme byli doma ve čtvrt na tři a já šoupla Jáchymka pak spát
26. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako to teplo je udesny,,jako fakt
26. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevím, jak má být zítra, ale asi to má kazit, ne? my jdem na kontrolu k dr., tak doufám, že už nebude takovej hic, ale to by už neměl být
26. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO DNESKA snad nejaky bourky :confused: :confused: ci co a dost ochladit to je na nemoce jak delany,,fakt jako,,
26. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už byly i kroupy
26. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
neke dneska???
26. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt! kolem čtvrt na pět se zatáhlo a slejvák a kroupy :sweat_smile: ale teď už je zas pěkně
26. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam jel David?
26. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pekny tak to se mame tak tesit :grinning: :grinning: :grinning:

hele zas sami to je jak udel vid,,kdyz tu jsem my dve nikdo nikde
26. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek