• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Dani, malýmu se to taky objevilo z ničeho nic, jen měl teda tu moučnivku, jestli z toho.
31. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě zase osiřela :frowning2:
31. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.tak my porad horecnatime!vcera jsme jeli zas na pohotovost a pak do nemocnice na vysetreni moci,aby se vyloucil zanet moc.cest tak to se nastetsi vyloucilo,takze pry porad stejna pohadka-viroza,ale uz toho mam plny zuby!zitra uz snad bude dobra,pac 4 dny mit 39°C musi byt na takoveho tvorecka moc!a na me taky,mam porad strach!..a k tomu je venku dneska konecne jaro a my musime byt zalezle!byla jsem aspon nakupovat a tatka hlidal,tak aspon trochu jsem se vyvetrala,ale doufam ze zitra uz ji bude o neco lip a pujdu ji taky chuderku bledou na chvili provetrat na vzdousek!uz se budi tak zatim papa
31. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell tak jestli se ti treba jeste neosype a nebude mit tu 6 nemoc hele.....
31. bře 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi myslím na vás, držte se, brzo bude líp, určitě :wink:
31. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech to me taky napadlo..no uvidime zitra!kazdopadne bych aspon vedela co to je zac!
31. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jestli je to šestá nemoc, tak by Eli měly zítra opustit teploty a měla by se osypat :wink:
31. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ja vim
teda tady je zas mrtvo! :unamused: ..jdu uklizet :rolling_eyes:
31. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ještě uspávám řevouna domácího :wink:
31. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně ticho, jestli už spí ani nejdu zjišťovat :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je stále ticho, tak jdu raději hned do vany, co kdyby to pak nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem vyvaněná a vedle se teda opravdu spí, tak jdu taky. Dobrou noc :wink:
31. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi . tak my měli totéž minulý týden 4 dny horečky, k tomu rýmsa, ale nic zásadního a těsně než jsme nasadili atb, tak to přešlo (rýma teda ne, tu už si asi necháme :unamused: )
31. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

jejda tady nikdo neni, ženský kdepa ste, to je hrůza.
1. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti jo je mrzuté, ta rýma, ale ona se snad postupně ztrátí :wink:
1. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli nakoupit, dnes čekáme po obídku návštěvu :wink:

takže se musíme brzo naobědvat, aby se umylo nádobí a abych stihla upéct bábovku, slané z lístkového těsta a udělaj dvojhubky :wink:
1. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
titido, my taky průběžně bojujeme s rýmou. Chvíli dobrý, pak pšíká, chvíli rýma, pak zase dobrý. Už aby bylo fatk teplo
1. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že vám mimča stonají. Dádulka má naštěstí jen malinko kašel a rýmu už jen trošku. Kuli tomu jsem nebyla na plavání, bojím se riskovat, aby se nenastydla znovu a nebylo to ještě horší. Vždycky jednou jdem a pak 2x chybíme, než se z toho dostane. No, takhle se mi to hezky prodražilo, ale za zdraví je to pořád malá cena.
Tak držím palce, ať jsou mimča brzo v pořádku!
1. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tido ne ze bych byla rada ze jste to meli take,ale jsem rada,ze aspon vim,ze je to opravdu nejaka viroza!sestou nemoc zatim vylucuji,zadna vyrazka se nekona a teploty uz klesly na 38°C,tak snad se budou uz jen snizovat!chci uz malou provetrat!je chudak uplne bleda!a na to nejsem zvykla,kdyz jsme vsichni snedi:slight_smile:
1. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dva dny jsem tu nebyla, byla jsem u našich...když už je konečně zdravé dítko tak je nemocný pes, byli jsme teď oba dny na veterině, má silný zánět prostaty a musí na operaci, tak jsem z toho taková špatná,hlavně je to teď prý dost bolestivé,tak bere antibiotika, no hnus....jinak výsledky výtěrů u Pepči, mi ta doktorka byla schopná říct až v pondělí odpoledne....měl prý hemofila...ale tím že je bez teplot a už zdravý,tak se to léčit nebude...prý se mu to zaléčilo samo...no tak doufejme...takže příště jak bude mít zas vysoký horečky tak rovnou nechám dělat výtěry, abych věděla co a jak...a další věc na bednu...v pondělí usnul u mamky na letišti, tak jsme ho tam pořád chodily kontrolovat a nakonec spadl z postele....já z toho měla psotník...ležel na zemi a hrozně plakal, má odřený čelo, nos a pod nosem...naštěstí ale hned lezl a po chvíli se už smál a řádil, tak jsme ho prohlídly a dobrý, ale jako je to hrozný pocit, takový výčitky, byla jsem z toho na prášky a to jsem říkala, že se mi to stát nemůže :frowning2: no druhý den už jsme mu rozestlaly na zemi.....takže tyhle dva dny byli fakt na palici.....no teď aby se uzdravil pejsek a mohl jít na tu operaci a snad bude mít od problémů klid.... :wink:
1. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je tu něco nového?ty dva dny nebudu dočítat, to bych se asi zbláznila vy kecalky :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo halooooo
1. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my dnes měli návštěvu kolegů z práce a bylo to fakt supéééérrrrrr :wink:
1. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, tady nikdo, co se děje?
1. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

dneska to vypadá na hezký a snad i slunečný den.
Odpoledne ještě musím na poštu, dorazilo mi tríčo, super. Taky se mi povedlo na MMA vydražit NEXT manžestráky dámský úplně nový za 200,- a pak malýmu 3/4džiný, tričko a košili taky za 211,- Tak už se těším až to dorazí domů. Docela mě nakupování chytlo, jak jsem tomu nikdy neholdovala, ale pro změnu z RD 7600,- se moc rozšoupnout nemůžu :angry:
2. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem z toho počasí rozpůlená - je super, že je hezky, konečně! ale nevím co dát malé do kočárku. Co dáváte?
2. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titido, tak v tom tápu úplně stejně jak ty, mám strach že malýho oblíknu málo a zase to odstonáme nebo moc a bude spocenej jako myš. Fakt nevím, ale většinou oblíkám: body s dlouhým rukávem, punčocháčky, mikču, kalhoty, botičky, čepičku a bundu a do sporťáku mu dám ještě deku přes nožičky
2. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute :wink: no asi fusak už vyndat co? :grinning: když mi přijde že jinak je v tom sportáku moc malinká :sweat_smile:
2. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě furt dávám do fusaku, máme beránka a vřera už v tom teda byla fakt uvařená i když nebyla skoro oblečená, ale dát ji tam jen tak mi přijde divný, že se jí na tom musí divně ležet. nebo ne?
2. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek