Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
swead
31. bře 2009
Dani, malýmu se to taky objevilo z ničeho nic, jen měl teda tu moučnivku, jestli z toho.
e.k.t
31. bře 2009
Tak jsem právě zase osiřela 😞
ewelly
31. bře 2009
ahoj.tak my porad horecnatime!vcera jsme jeli zas na pohotovost a pak do nemocnice na vysetreni moci,aby se vyloucil zanet moc.cest tak to se nastetsi vyloucilo,takze pry porad stejna pohadka-viroza,ale uz toho mam plny zuby!zitra uz snad bude dobra,pac 4 dny mit 39°C musi byt na takoveho tvorecka moc!a na me taky,mam porad strach!..a k tomu je venku dneska konecne jaro a my musime byt zalezle!byla jsem aspon nakupovat a tatka hlidal,tak aspon trochu jsem se vyvetrala,ale doufam ze zitra uz ji bude o neco lip a pujdu ji taky chuderku bledou na chvili provetrat na vzdousek!uz se budi tak zatim papa
plechajdaautor
31. bře 2009
ewell tak jestli se ti treba jeste neosype a nebude mit tu 6 nemoc hele.....
e.k.t
31. bře 2009
Evi myslím na vás, držte se, brzo bude líp, určitě 😉
ewelly
31. bře 2009
plech to me taky napadlo..no uvidime zitra!kazdopadne bych aspon vedela co to je zac!
e.k.t
31. bře 2009
Evi jestli je to šestá nemoc, tak by Eli měly zítra opustit teploty a měla by se osypat 😉
ewelly
31. bře 2009
Evi ja vim
teda tady je zas mrtvo! :-| ..jdu uklizet 8-(
e.k.t
31. bře 2009
no já ještě uspávám řevouna domácího 😉
e.k.t
31. bře 2009
tak konečně ticho, jestli už spí ani nejdu zjišťovat 🙂
e.k.t
31. bře 2009
tak je stále ticho, tak jdu raději hned do vany, co kdyby to pak nevyšlo :-p
e.k.t
31. bře 2009
už jsem vyvaněná a vedle se teda opravdu spí, tak jdu taky. Dobrou noc 😉
titida
31. bře 2009
ewi . tak my měli totéž minulý týden 4 dny horečky, k tomu rýmsa, ale nic zásadního a těsně než jsme nasadili atb, tak to přešlo (rýma teda ne, tu už si asi necháme :-| )
swead
1. dub 2009
Ahoj,

jejda tady nikdo neni, ženský kdepa ste, to je hrůza.
e.k.t
1. dub 2009
Diti jo je mrzuté, ta rýma, ale ona se snad postupně ztrátí 😉
e.k.t
1. dub 2009
my byli nakoupit, dnes čekáme po obídku návštěvu 😉

takže se musíme brzo naobědvat, aby se umylo nádobí a abych stihla upéct bábovku, slané z lístkového těsta a udělaj dvojhubky 😉
swead
1. dub 2009
titido, my taky průběžně bojujeme s rýmou. Chvíli dobrý, pak pšíká, chvíli rýma, pak zase dobrý. Už aby bylo fatk teplo
sonik05
1. dub 2009
Ahoj holky, koukám, že vám mimča stonají. Dádulka má naštěstí jen malinko kašel a rýmu už jen trošku. Kuli tomu jsem nebyla na plavání, bojím se riskovat, aby se nenastydla znovu a nebylo to ještě horší. Vždycky jednou jdem a pak 2x chybíme, než se z toho dostane. No, takhle se mi to hezky prodražilo, ale za zdraví je to pořád malá cena.
Tak držím palce, ať jsou mimča brzo v pořádku!
ewelly
1. dub 2009
tido ne ze bych byla rada ze jste to meli take,ale jsem rada,ze aspon vim,ze je to opravdu nejaka viroza!sestou nemoc zatim vylucuji,zadna vyrazka se nekona a teploty uz klesly na 38°C,tak snad se budou uz jen snizovat!chci uz malou provetrat!je chudak uplne bleda!a na to nejsem zvykla,kdyz jsme vsichni snedi🙂
slavikovci
1. dub 2009
Ahoj holky, dva dny jsem tu nebyla, byla jsem u našich...když už je konečně zdravé dítko tak je nemocný pes, byli jsme teď oba dny na veterině, má silný zánět prostaty a musí na operaci, tak jsem z toho taková špatná,hlavně je to teď prý dost bolestivé,tak bere antibiotika, no hnus....jinak výsledky výtěrů u Pepči, mi ta doktorka byla schopná říct až v pondělí odpoledne....měl prý hemofila...ale tím že je bez teplot a už zdravý,tak se to léčit nebude...prý se mu to zaléčilo samo...no tak doufejme...takže příště jak bude mít zas vysoký horečky tak rovnou nechám dělat výtěry, abych věděla co a jak...a další věc na bednu...v pondělí usnul u mamky na letišti, tak jsme ho tam pořád chodily kontrolovat a nakonec spadl z postele....já z toho měla psotník...ležel na zemi a hrozně plakal, má odřený čelo, nos a pod nosem...naštěstí ale hned lezl a po chvíli se už smál a řádil, tak jsme ho prohlídly a dobrý, ale jako je to hrozný pocit, takový výčitky, byla jsem z toho na prášky a to jsem říkala, že se mi to stát nemůže 😞 no druhý den už jsme mu rozestlaly na zemi.....takže tyhle dva dny byli fakt na palici.....no teď aby se uzdravil pejsek a mohl jít na tu operaci a snad bude mít od problémů klid.... 😉
slavikovci
1. dub 2009
a je tu něco nového?ty dva dny nebudu dočítat, to bych se asi zbláznila vy kecalky :-N
slavikovci
1. dub 2009
Haloooo halooooo
e.k.t
1. dub 2009
Ahojky, my dnes měli návštěvu kolegů z práce a bylo to fakt supéééérrrrrr 😉
slavikovci
1. dub 2009
tý jo, tady nikdo, co se děje?
swead
2. dub 2009
Dobré ráno,

dneska to vypadá na hezký a snad i slunečný den.
Odpoledne ještě musím na poštu, dorazilo mi tríčo, super. Taky se mi povedlo na MMA vydražit NEXT manžestráky dámský úplně nový za 200,- a pak malýmu 3/4džiný, tričko a košili taky za 211,- Tak už se těším až to dorazí domů. Docela mě nakupování chytlo, jak jsem tomu nikdy neholdovala, ale pro změnu z RD 7600,- se moc rozšoupnout nemůžu ]-(
titida
2. dub 2009
holky, jsem z toho počasí rozpůlená - je super, že je hezky, konečně! ale nevím co dát malé do kočárku. Co dáváte?
swead
2. dub 2009
Titido, tak v tom tápu úplně stejně jak ty, mám strach že malýho oblíknu málo a zase to odstonáme nebo moc a bude spocenej jako myš. Fakt nevím, ale většinou oblíkám: body s dlouhým rukávem, punčocháčky, mikču, kalhoty, botičky, čepičku a bundu a do sporťáku mu dám ještě deku přes nožičky
gabka32
2. dub 2009
čaute 😉 no asi fusak už vyndat co? 😃 když mi přijde že jinak je v tom sportáku moc malinká :-N
titida
2. dub 2009
no já právě furt dávám do fusaku, máme beránka a vřera už v tom teda byla fakt uvařená i když nebyla skoro oblečená, ale dát ji tam jen tak mi přijde divný, že se jí na tom musí divně ležet. nebo ne?

Začni psát odpověď...

Odešli