• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
myslíš, že někdo ještě přijde?
26. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli do pha prijede v noci atak jede uz nekolik dni
netusim
to znám, tohle je naprd :unamused: pro mě je lepší, když je pryč a vím, že nepřijede, než když se vrací takhle v noci, to pak na něj čekám a jsem z toho ještě víc utahaná :unamused: David přijede zítra
26. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že se dneska snad vyspím :sweat_smile: taky to máš tak, že když je David doma, tak chodíte spát tak pozdě? já to vůbec nechápu, on vstává ráno ve 4:45, ale večer tu ponocuje :confused:
26. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne tak jak pises,,taky cekam,,ale prijde me ze od patku jedu nonstop,,

no david kdyz je doma :grinning: tak jdu driv spat ja,,protoze Domik spi u nas v loznici,kv prenosny,postylce,,nechce spat v loznici dela dryje
26. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže spí u vás v ložnici v přenosný postýlce? ale nechce spát v ložnici?
26. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ted spi v prenosny postylce,,v obyvaku pak si ho prenesu k sobe hold moje chyba,,ale on v postylce nechce spat cely noci breci knoura vzteka se,,a u nas je klidas no hold usila jsem si na sebe tezky bremeno
26. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nezkusila jsi ho dát do ložnice v přenosný postýlce?
26. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba se mu tam spí líp :wink: my jsme si taky říkali, že není špatná, Jáchymek, jak se převaluje, tak naráží do špršlí a bouchá to a on se budí, tam jak je ta síť, tak je to měkký :wink:
26. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to nezkousela,,nevim no zkusim ho pak vzrnout uz rovnou k filipkovi hihi
26. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám právě pořád strach, že mi bude Jáchymek Hynďu budit :unamused:
26. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to zkusila být Tebou :wink:
26. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne to je taky pravda mas recht na tom neco bude
hele snedla jsem dva chleby se salamem,potom brambory s nivou a cokoladu.
26. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja mam strach,,ale neco musim vymyslet,,ta postylka me tu v obyvaku vadi,,,
26. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi sem něco pošli, taky bych si něco dala :grinning: já měla k večeři moje oblíbený llečo z konzervy, banán a teď jeden jogurt :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja celej den toho moc nesnim a pak se takhle preziram,,to je prca,,
26. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jí máme sbalenou pod postelí, ale v sobotu jsme převlíkali postele a větrali peřiny, tak jsme jí vytáhli a dali mu jí do pokojíčku na spaní přes den :wink: Hyneček byl s našima na chalupě... a spalo se mu tam parádně :wink:
26. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska byla bez oběda, jak jsme byli v těch Budějkách a jak bylo to vedro, tak ani nebyla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis to tak je to zas zmena,,kdyz uz ji mame musime ji vyuzit,,,

no je fakt ze je teplo a ja taky nejak nemam hlad

nejdem na icq??
26. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, Jani, necháváš jíst Domíka samotnýho? teda myslím lžičkou? :sweat_smile: já totiž Jáchymka ne, jsem to prákrát zkusila a vždycky mi to ze lžičky vysype nebo si to sundá rukou a dává do pusy rukou nebo strká do pusy druhej konec lžičky :sweat_smile: takže u nás sám jí jedině suchej chleba, rohlík a podobně :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jdem na ajsko, jsem si říkala, jestli někdo nepřijde a prd :unamused:
26. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji dobrý večer, jdu si postěžovat,tchyně mě štve...jak vehemntně tvrdí,že je Ninuška celej tatínek...já mám radost,že ho v ní vidím,ale když se na ni kouknu tak bvidím svoje oči, no dnes mi ji vracela a zas ze sousedkou to je celej Benča, tak říkám jojo ,ale oči má moje a ona nenene to jsou tatínkovi...ani nevím proč mě to tak štve, ninuš je mix nás obou,a když přijedeme k mojí rodině, tak tam zas tvrdí,že jsem to celá já jako bbatole a já hned oponuju,že ne že je to z každého kousek,ale ona prostě furt tvrdí,že je to jen Benča a ják má po něm krásně modrý oči.... :cry: jsem asi cíťa, no.
26. kvě 2009 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Dani mělas pravdu sice to trvalo dýl,ale už chodí úplně suprově, teda nejvíc ušla asi sedm metru, pak už většinou něco najde čeho by se chytla nebo naopak co ji zaujme a ona si k tomu musí čupnout a nebo prostě žuchne na zadek,ale je to strašně roztomilý :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju je to těžký, ale zkus to nechat plavat, u nás to totiž zafungovalo. když jsem přestala reagovat tak už to před náma neřeší :wink: ale e to těžké. :pensive:
26. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt já vím,že je to naprostá kravina, hlavně,že je malá zdravá, že je krásná je bonus,ale prostě asi na tom chci mit taky svůj podíl,když mě její příchod na svět můj vlastnní vzhled zhoršíl,tak si vymaňuji právo říct,že je i po mě :slight_smile: ,su malicherná, já se snažila to neřešit to až teď když to tak zarytě prosazuje
26. kvě 2009 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, baju, na to se vyprdni, to je klasika, každá strana mele tu svou, já myslím, že ona je hlavně sama sebou a je dost šumák, na koho je podobná

a je šikulinka (hezká po mamince :wink: )
26. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
dneska u nás leje, zatím ven nejdeme, tak mi vyšla chvilka juknout na vás :sunglasses:
jinak u nás po delší době jednorázovej úspěch, vstával v 5, ale zdál se mi ospalej, tak jsem ho po koju ještě šoupla do postýlky a ještě jsme spali až do 7,30 :dizzy_face: :dizzy_face: vím že jsem ujetá, že mám radost z takový věci, ale u nás je to svátek :grinning:
a jdu trochu dočíst co jste nakrafaly :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se nestíhám, mám teď dost práce :frowning2:

vše nej ke včerejšímu ročku Nikolky od Luciv, nokde je jim holkám asi konec.

vše nej ke včerejším 11měsíčninám Zuzanky od mel a Mtějdovi od swead :wink:
27. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nás zatím neleje, ale nějak se to kaboní, dnes máme natáčení pod vodou, se těším, taky jsme zaspali s klukama do školy :astonished: Tomík je takový náš budíček, dneska spal do 7.15 jupííí...a já s klukama s ním :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek