• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
baju....na tchyni se vy... :wink: koukala jsem na vaše fotky a myslím, že ta poslední, jak jste tam spolu hovoří za vše. Já od narození Tomíka jsem neslYšela nic jiného, než že je to celý táta, ale u nás je to pravda, MM dokonce říkal, že budeme muset mít ještě jedno podobné na mě, ale do čtvrtého nejdu :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju na tchýni hoď bobek. Já to od rodiny tak nějak snáším, hned na začátku jsem jim řekla, ať mě s těma podobama moc neotravujou a vcelku dobrý, je v mezích, možná je to ale i tím, že jednou za měsíc se to prostě dá vydržet :sweat_smile: to mám s tchýní horší spory než podoba dítka :sweat_smile:
co mě teď ale točí jsou názory pro mě naprosto cizích lidí...sousedi, kolegové z práce ať už moji nebo manžovi...koho tak zajímají jejich přitroublý názory, že je malej celej tatínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč mi to neustále rvou, nechápu to :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neboj ono to k vám taky dojde, ta studená fronta :sweat_smile: se mi nejvíc líbilo, jak dělali včera někde ve zprávách tragédii z toho, že se citelně ochladí- já v tom teda vidím především pozitiva a ještě po tom dešti náádhernej vzdoušek :slight_smile:
Jste se jednou vyspali koukám, no my dneska taky, asi nějaká dobrá konstalace hvězd :grinning: no však pro jednou se ve škole nic nestane :wink:
třeba by to do čtvrtice byla sladká holčička celá maminka, ale kdo ví že :grinning:
27. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pocit, že ti lidi si myslí, že je to něco pěkného, když ti řeknou, že je malá/malej celej tatínek (jako K dost je, ale taky to nepotřebuji slyčet furt, že jo)

a Jity chápu radost ze spánku, u nás se noci opět zhoršíly, asi jedou zuby :unamused:
27. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem dost ráda, že se ochladilo, včera bylo na zdechnutí
27. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dity :slight_smile: jj zřejmě to má být vtipný a úžasně pozorný a milý, ale z mojí reakce už snad dávno museli pochopit že není, no stejně si pořád melou svou, obzvláště 2 zatvrzelí sousedi :stuck_out_tongue_closed_eyes: házím na to bobek, to už bych se musela zbláznit :grinning:

radost byla obrovská jsem nemohla uvěřit pohledu na hodinky :grinning:
zato teď se snaží vylízt na gauč, to je síla :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj včera to bylo šílený, jsem byla nevyspalá, ale celý dopolko po městě (nejdřív kalmetizace, to si zase něco vymysleli, sestra mu jukla na ramínko a bylo - a kvůli tomu jsem ho chudáka musela vzbudit- spal chvíli pak už samo neusnul) odpolko jsme vyrazili na brusle když už bylo trochu líp (jsem si myslela, až venku my došlo že není, ale nesla jsem to statečně) a večer ještě na powerjoze se nás rozhodla zničit, když teď 2 lekce nebudou tak abysme měli do zásoby, no mazec. jsem to dnešní prospání vážně potřebovala :grinning:
27. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych z fleku zalehla, dnes jdu spát v osm! snad se i bude líp spát, když je takový lepší vzduch
27. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se bude určitě líp spát, ale co na to manža, když mu takhle utečeš do postele :grinning:
27. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
co teď vůbec dělá Kačka a kolikrát za noc teda vstáváte? ještě kojíš..
27. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža - haha, ten má pc (a asi půjde taky, ráno jede brzy do Vídně)

K jí banán (to miluje) a jinak sedí před zrcadle a asi cvičí nějaký vážný projev :grinning:
kojím, kojím, už to bylo právě lepší, že se budila třeba až ve 4, tak to jsem ji nakojila, to mi přišlo super, pak spala třeba do půl sedmé, sedmi, ovšem teď dvě noci opět řev, buzení, dnes jsem byla vzhůru tak 3x (od půlnoci, kdy jsem šla spát) a to usla až tak v devět a tak v deset znovu šílený řev, byl u ní David, ale nakonec jsme jí dali homeopatika na zuby a já ji trochu nakojila. Tak takhle by to nešlo :slight_smile: No má ještě týden a pak se obrním a začne tvrdý režim :slight_smile: snad
27. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak haha :grinning:
a to jí sama jo?? my jdeme taky na banán
já tu teď mám řev, jdu nakrmit dravou zvěř a snad uložit, dám si spršku a ještě se stavím :wink:
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějak jsem byla pracovně přetížená, tak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli včera taky vylezla sama na kanape tak je to veselé :wink:
27. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se máte?
Jdu se optat, která z vás používala těhu pás do auta? :wink:

dodatečně gratuluju k ročkům všech miminek :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne,

tak vařím Nelince papu a jdu nakouknout :wink:

Laadi, já ho používala :slight_smile: a jak je těhulko, už tě přešly těhu nevolnosti?
27. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pist :wink: jo jo nevolnosti sou už lepší :slight_smile: jen občas žaludek jako na vodě nebo když jako včera sním pytlík gumových medvědů :pensive: :grinning:

takže těhu pás pořídím určitě je to dobrá investice, když cestujeme :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
laddi, tak to je super, že už to ustupuje, mě to teda drželo 4 měsíce, oddechla jsem si až na Vánoce :grinning:

jj je to určitě dobrá investice, já ho mám doma uklizený na druhý :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja jsem zpět

Ladi pás jsem používala proč :wink:
27. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha koukám že už jste zdrhly tak nic :wink:

laadi jj pokud dost jezdíš je to super
27. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikdo, já se jdu naobídkovat, pak prcek a razíme ven, počasí se vybralo tak snad to bude ok, zatím páá :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Kristynka byla ted na rocni ko a mame 10100 g a 79 cm,chodime uz od ledna na kakacek a libi se nam to zatim neprotestuje, jen to neumim jeste vychtat tak aby zustali suche pleny obcas se to zadari ale je to malo kdy,chodi za rucicky a nejak se boji sama kdyz ji pustime tak je hned v krecich a place,nevim jak to udelat aby se snazila chodit sama bez drzeni a boji se nam obcas i lehat,mame 8 zoubku ,papame skoro vse ale moc se nam nechce kousat tak se to znazi polikat,to me torsku dostava ale jinak je pohoda a je moc hodnoucka.A mluvit se ji taky moc nechce ale obcas se ji povedou pekny slovicka kdyz to na ni prijde ale je to malo kdy,uz ani nerika mama a tata :frowning2: ale snad to casem prijde.Ted se taky zacala budit v noci ale prikladam to k tomu ze ji je horzny horko protoze jek je odekryta a je otevreny balkon tak je v pohode a ted navic ji trochu trapi rymecka ale od narozeni teda nema rada moc teplo radeji chladek,takze ji ted skoro neprikrivam jinak je hned vzhuru.Ale jinak mi spi celou noc od 8 vecer do 7 rana takze to mam dobry.Jinak se omlouvam ze se tu neukazuji ale co mala zacala lozit tak me uz nenecha ani sedet u pc je to mala zarlivka a chce abych si s ni hrala ani varit a uklizet me nenecha takze to mam tak malinko veseli :sunglasses:,strasne si oblibila vychazky tak ze je vetsinou nalepena na kocarku a ceka az vyjdem ven a kdyz je to dlouho tak uz zacina mrcet.

Jinak prejeme vsem miminkam co tu jsou a maji nebo meli narozeninky uz tak vsechno nejlepsi a hodne stesticka

laadi moc gratuluji k tehu a drzime palecky at jste oba zdravi ..

bajunka: ja mam zas opacny problem tchyne zase rika mala je cela ja ale neni to pravda mala je cela tatinek a taky si to nenecha vymluvit tak ji necham at si to mysli(a svagrova tomu pritakava protoze nechce aby byla mala stredem pozornosti, ma o rok starsiho syna a je to jako by byl jen on a nikdo jiny) a okoli zase rika ze je cela tatka.tak nad tim vzdy mavnu rukou a necham je byt,hlavni je ze se tatinek v ni taky vidi a me to staci,kasli na tchyni..
27. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to mě to ani netočí, protože Jáchymek je fakt celej taťka :sweat_smile: :grinning: mě vytáčí ta jejich radost nad tím, že by mohl mít jejich problém s nadváhou :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je ale možná trošku vyvedu z omylu, když od roční prohlídky nic nepřibral, ale naopak shodil 100g :sweat_smile:

layde, koukám, že se snažíte :wink: tak ať vám to brzy vyjde :slight_smile: teda já si to tak brzy nedokážu představit, ale přeju vám to :slight_smile: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky layde, držím pěstičky ať to brzo klapne, my taky snad brzo začneme, jestli si to martin nerozmyslí :wink:
27. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata :wink: quiny na ten pás sem se ptala jestli ho pořídit nebo ne, ale asi není o tom diskuse co ? :wink:
27. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajun,to ja taky neresim!vidim v ni nas oba a tady u nas vetsinou rikaji:cela tatinek a v mem rodnem mestescku,kdyz jezdime k nasim tak kazdej kdo me zna odmala rika:Evi,cela ty:slight_smile:..j v ni taky vidim oba a jeste meho tatu:slight_smile:
layde,kolik tech prtat chcete mit :slight_smile: ?ja uvazuju o tom,ze o druhem budu hooodne premyslet!:slight_smile:..ba ne,nebudu sobecka a dopreju Elusi sourozence,doufam,ze uz to nebude takovy certisko!..jinak mala dneska spala poprve u nasich!no samo ze az do rana bez mlika :angry: ..ale zvladla to,potvurka moje sikovna,tak jsme na ni hrda:wink:..za chvili si pro ni jedu a ceeeelou ji zlibam:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné odpoledne holky,

tak jsem zpět od gyndaře.... uffff :wink:

layde ahojda, no u nás je to tak, že když se Nelinka narodila, tak to byla kopie MM a teď už bych řekla, že je jinčí, že jde i do mé podoby, ale jako každý tvrdí něco jiného, někdo v ní pořád vidí MM, někdo, že už je do mé podoby... tak si pak vyber, vůbec to nějak neřeším, je prostě svá a hotovo :grinning:

panter, Nelinka mi taky teď zhubla a to se cpe od rána do večera nechápu to, ale jako ona se zase vytáhla o nějaký 4 cm, takže asi proto se ji to rozložilo do tělíčka a jinak jak sleduju ty váhy a míry v roce, tak jsme snad nejdrobnější :fearful:
27. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell, tak to je šikulka, že to tak pěkně zvládla a i bez mlíčka :wink:
27. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist, já už to měla s Hynečkem, kdy všichni říkali, že je to celej manža :sweat_smile: no, ono se není co divit, když to je to kluk a modrookej blonďák jako on :grinning: jen naše mamka říkala, že je po mně :grinning: :grinning: taková ta babičkovská pýcha :grinning: ale je fakt, že teď už hooodně lidí říká, že je celej po mně, prostě mamka měla pravdu :wink: no, a u Jáchymka je to jasný na první pohled dokonce i pro mojí mamku :grinning: :grinning:

dneska mi kámoška taky říkala, že se jí zdá, že se Jáchymek vytáhl, ale já myslím, že ani ne, on měl dost už v tom roce (81cm) a ještě pořád nosí bodýčka vel. 80, takže myslím, že nějak převratně nevyrost :wink: ale je fakt, že se čím dál tím víc pohybuje, tak to vyběhá :slight_smile:

a co Nelinka? už chodí? ona je takovej rychlík šikovnej :wink:
27. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Panterko gratuluji k propuštění z neuro!!!! Zuzanka tam byla minulý týden taky naposledy.Moc se doktorovi líbila,prý je moc šikovná,má o všechno zájem a byl překv.co všechno zvládá.Tak jsem šťastná!!!No však víš :slight_smile: :slight_smile: .Ladi paráda,že je mimčo v pořádku,teď už je to lepší,než ta nejistota na začátku těhotenství :wink: .
Večer snad přidám nějaké fotky.Teda jestli bude Zuzanka v poho,teď před spaním mi přišlo,že ji něco trápí.Ale asi ji leze sedmý zoubek.Sice doteď všechny zoubky bezbolestně,ae to se může změnit.
27. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek