• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
panter, no Jáchymek je fakt hodně podobný TM, je to taková malá kopie :grinning:

no jo Nelinka utekla roku a teď lítá čím dál víc, už ujde hodně velký kus a je čím dál šikovnější na to chození, už dokáže i dost vyrovnávat, takže i když se trochu zapotácí tak to vybere a jde dál, no je to sranda ji pozorovat jak chodí :wink: jinak je to pořád stejný ďáblík, chvilku neposedí, takže se nedivím, že má míň, ona vše vylítá co s ní :sweat_smile: jinak jsem přestala úplně už kojit, kvůli tomu zánětu močáku a jsme na UMce večer když jde spát a ráno když se vzbudí, zatím to tak nějak střídáme, měli jsme Hipp vanilkový, byl výborný a za super cenu, pak jsme doma měla od Hami mlíko od 6 měísce a druhou krabici od roka co nám přišlo poštou a teď jsem teda koupila sunar bez příchutě a chci ho vyzkoušet, tak uvidíme co mi na to řekne a ještě jsem dostala jeden sunar pytlík nenačatý od kámošky její chlapeček nechtěl UMky, takže je to prý ten vanilkový tak se uvidí u jaké značky nakonec skončíme, prý je to už po roce jedno, když se střídá značka, aspoň to nebude mít pořád stejný :slight_smile:

A co Jáchymek, už chodí?
27. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Joli vyžadovala střídání od 7 měsíce, mlsoňka :wink:
27. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda já nevím na jakou dráhu se to Nelinka dala, ale vypadá to, že už hodlá spát jen 1x denně, už to tak máme pár dní, akorát je blbý, že když vstává ráno brzy, tak je pak už unavená a jde spát např před 10 nebo v 10 a pak teda spí, dnes např do 11,30 a od tý doby byla do večer vzhůru, takže po 5 už bylo vidět, že je totálně unavená, takže se šla po 6 koupat a dostala mlíčko a u něj vytuhla a tak jsem ji přenesla do postýlky a od půl sedmý chrní, takže jsem zvědavá v kolik bude vstávat ráno :confused: obvykle chodí spát o hodinu dýl o půl osmý, tak to bude veselý, jestli vstane místo před 7, někdy v 6 :pensive:
27. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
pAVLI jOLI TAKY VSTÁVÁ KOLEM 6TÉ A ODPOČÍVÁ OKOLO POLEDNE OKOLO HODiny, spát ji dávám do postýly kolem půl8 ale třeba ještě ve 22 nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jak bylo divné počasí tak se vzbudila okolo 2 a trčela v postýlce hodinu, tak jsem jí pustila rumcajse a byla aspoň zticha
27. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no je to radost s dětičkama, ale jako na Nelince bylo vidět, že je totálně vyštavená, padala už na ústa únavou a poplakávala, byla už hotová, takže musela jít hold o hodinku dřív chrnět... a hned teda usla :wink:
27. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no mi dnes Káča usla o půl paté a spala do půl sedmé, tak jsem zvědavá, co bude
27. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ona taky pořvává na nohách se neudrží padá na prdku ale spaní se brání :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
uff uff jsem to konecne docetla,,ty brdo takovy kecalky,
layde no ty brdo ji dobra smekam,,tak brzo ale drzim palecky at vam to vyjde..

Oli no Jachymda je celej David bez debat ale Hynda je na tebe,,to mas recht,,to vidim i ja slepon,,

Ewell elenka me spis prijde na TM ale to jen tak konstatuju kdyz uz jsem u toho..

Pist,no nepovidej,je dobre ze gynda ok.
Ekt ty pracantko jedna sikovna,,no bodejt pri tom shonu a jeste takhle zamestnana

Jinak oba kluci jsou na tchana takze super,,i kdyz muj tatinek rika Domcovi ,Janinko,ahoooooooj tak prej jsem presnevypadala ja,,tak nevim.,

jinak vsichni ze jsou na dedecka az me to uz sere,,pardon,,jak to porad rikaji dokola

Jinak me porad boli to koleno a tak jsme z toho cela nevrla co se deje mam to otekly,,ták snad to nebude nic vazneho,,chjo no pritom jsem nic nedelala
tak to je asi vse cojsme chtela rict,,
jo jinak my uz behame,, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: rychleji
27. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
titi copak ty fotky???jak to vypada??mate uz nejaky?
27. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Bry vecer, díky za podporu, ono to asi i bylo způsobeno,že jsem měla blbou náladu,manža zas odjel na týden do práce...no mě spíš vadí ta forma jak to podává, třeba říct, tu nezapřeš na ní je vidět že je tvoje to se mi líbí. Než to je celej tatínek,ale já si holt všechno moc bberu. Já v ní vidím nás oba a někdy i naše bratry,ale sranda je když v ní vidím svoje gesta co jsem dělala jako mala a asi ještě dělám, kde by je jinak odkoukala :slight_smile:

Jinak zuby mame stále dva,ted měla trochu trucovací období, kdy nechtěla sedět v kočáře abni na nočníku prostě se vzepřela a neposadili jsme ji ani za boha,
už se poomalu blíží narozeniny tak se úplně těším až upeču dortík, no a pak 12 v noci jedeme na dovolenou do chorvatska ještě i s bráchovou rodinkou a ještě jedním manželským párem. Kdyby vás napadlo nějakou vychytávku co sebou vzít na dovolenou pro malé mimčo,ale i prostě na dovolenou budu ráda za tipy,chci být připravená na vše :grinning: .

Ninuška teda beze mě ještě nespala, měla by 18.9. kdy pokud budu schopná přetnout tu pupeční šňůru jet s manžou na koncert do Prahy.

My se chystáme snažit po těch prázdninách. Dokonce jsem to už i jednou dostala,ale asi to ještě není pravidelný bo mám týden zpoždění,ale si myslím,že je to tím,že jak byla malá nemocná,tak jsem ji zas víc kojila a možná to na to mělo vliv i prsa se mi zas víc nalily, no uvidíme, doufám,že to není těhu,protože bych zas chtěla červňátko nebo červencátko :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Joli řvala do půl desáté a když se užvala a já honem šla plnit myčku tak jsem měla alarm a poklusem, prudivka se přecukala do jednoho rohu v nohách :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukala na mě jako jojo, no ale udržela jsem se i když od 21 slibuju nááá plll deeeelll :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani to víš se musím ohánět, no a miláček ještě nedorazil z denní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jani - já je jeětě neviděla, zeptám se, jako dnes ještě není doma, zítra Vídeň, no taky toho mám plný brejle
27. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Diti tak to si holt ještě chvíli počkáme :wink:
27. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou padám na hubuuuu a miláček ještě není doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
evi nápodobně, K do předchvilky řvala, já vařila teplou večeři (nedělám denně, David jí oběd v práci, ale dnes si objednal) a on tu ještě není :angry:
asi bych ho měla litovat, že pracuje, ale spíš mne to s.re
27. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu spát, čekat na něj nebudu, doufám, že to aspoň sní
27. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak pro změnu jdu jen pozdravit.....pist Pepča spí většinou taky už jen jednou denně a k večeru je pak extra prudivej....dneska spal od 9 do 12 a pak šel až v půl osmý a před hoďkou se zas probudil....má to fakt nějak celý přeházený....jinak zuby se nám fakt zastavily nebo co :grinning: dani je super že už Domík pěkně lítá, já myslím, že my roku neutečeme :wink:
No tak se mějte krásně, děti ať nezlobí, zítra nejsme doma, ale snad v pátek zajdu pořádně a stihnu vás tu, dobrou noc
27. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nas je to tak ze na malou jsme cekali a snazili se skoro 6 let a mam k tomu jeste jen jeden vejcovod ktery byl uzavren takze nevime jestli je uz funkcni tak tomu moc neverime, ze se to povede ale spise si myslime ze budem zase potrebovat pomoct od dr. :frowning2: tak tomu ted nechavame volny prubech a uvidise,zadnou ochranu jsem si od porodu nenechala dat ale chteli bychom aby nam to vyslo tak nejak do tech 3 let nez mala oslavi at nam to pekne navaze,jinak chceme pro tatinka jeste kluka moc si ho pral tak uvidime jestli to vyjde a dekujeme
27. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
bre rano :dizzy_face:

teda jak tu nejsem, tak se toho nakecá, a jak jsem tak se nikdo nebaví :grinning: :grinning: :grinning:

nevím na co reagovat - jen co mi utkvělo:

Laadi já těhu pás v autě nepoužívala, a to jsem jezdila skoro denně až do porodu - vystačila jsem si s obyč. ale nezkoužela jsem ten special, možná je fakt lepší :wink:

Bajunko - na tchýni se fakt vyprdni, nemá to cenu. čím víc budeš oponovat, že je Ninuška podobná i na tebe, tím víc, te budou utvrzovat v tom, že není :rolling_eyes: já už raději u tchýně mlčím - tam je prostě Saška celý tatínek, oči teda naštěstí má hnědé po mě, to nezapře, ale jinak prostě celý on, lozí jako on, chodí jako on, dudlá dulík jako on....
ale zas tchýni vidíme tak málo, že jí tu radost dopřeju. ostatní včetně naší rodiny odmala trvdí že je více na MM - já to v Sašce sice nevidím, ale asi jo :wink: ted co roste, tak je trochu podobná i na mě, hlavně malým nosem :grinning: :grinning:
a zas sem tam někdo řekne celá maminka.... prostě bud chcou pochlebovat nebo být důležití.... mi je to tak jedno, hlavně že jsme zdraví :grinning:
28. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Diti jak to dopadlo? u nás tak že jsem odpadla a Martina jsem neslyšela ani přijít :wink:

layde tak držím pěsti aby tov yšlo tak jak si přejete, my začneme taky už brzo se snažilkováním, na Joli jsme teda čekali 10 let a to dr řekli že děti mít nebudeme, no nakonec jsme se zahypotékovali a zadlužili a povedlo se, tak třeba to ještě jednou klapne :wink:

Irčo na chaloupce musí být moc fajn, hlavně když vás to neodfouklo :wink:
28. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi jediný recept na přečžití je neřešit to, já už na všechny pokusy rozsoudit na kohio jen krčím rameny a říkám že tomu nerozumím :grinning:
28. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, řešíte podobu? tak u nás má Verunka oči po tatínkovi a vlasy po mně, ale od tchánů pořád poslouchám, že po nich není vůbec, že je to celej můj tata, no tak toho v ní teda nevidím ani náhodou... :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
evi - šla jsem spát, tak v půl jedný se vzbudila, byl už doma, tak jsem s ním ještě vyřídila nějaké věci co jsem na dnešek fakt potřebovala a šli jsme spát a já ještě víc než hodinu čumákovala, nemohla jsem usnout, pak se po chvíli vzbudila K no a už se mnou zůstala do rána, vstávali jsme v sedm, jako jestli jsem spala tak 4 hodiny, tak moc, jsem mrtvá
28. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Diti to je nemilé, Martin si ustlal v obýváku a přišel když naše Viktorka spustila zpevy předranní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mam strach aby mala nemela nestovice,vcrea se ji na obliceji spise na cele a obcas na noce objevi cerveny flicek a tak nevim zdali to neni ono,maji u toho byt teploty?Diky za radu :frowning2:
28. kvě 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak mame ted divny spani,Vecer chodime spat po 19ha budi se uz v 5h,ale dam ji mliko a uz neusne.jinak spavavala do 6.30h jestli je to tou zmenou bydliste
28. kvě 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Vcera pres den nespala vubec a dnes zas po obede pres dve hodky
28. kvě 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No myslím že dokonce několik dní horečky tj okolo 38°C. Pokud je Eli bude mít, tak bych si pro ně drze přijela :wink: aby už to bylo za námi a byl klid :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja myslim,ze to nebude ono,tak uvidim kdyztak dame echo pro ektusku :slight_smile:
28. kvě 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek