• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jasně beru, brzo se začneme snažilkovat tak by bylo fajn mít to za sebou :grinning:
28. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcete druhy?
28. kvě 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ráda bych, Martin není vysloveně proti, i když raději by byl kdybych už byla v práci :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt jsi odvážná, po tom všem co sis prožila chtít to absolvovat ještě jednou...
28. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na vině všeho bylo infikování při odběru plodovky a život nám oběma zachránila tloušťka :wink:

takže na plodov ku už mne nikdo nedostane a jnak by to mělo být vše ok :wink:
28. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt to jsem nevěděla...já byla taky na plodovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí všechno bez komplikací...
28. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když už bylo po všem a já prohlášená za zdravou, tak se pátralo jak se mi do břišního sádla mohl ten stafylokok dostat, když je sádlo neprokrveno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a úraz jsem neměla. no a přišlo se na to, že asi při desinfekci břicha před odběrem bylo to místečko špatně odesinfikováno a tím se tam ta infekce na jehle dostala a zastaviíla se při průchodu tou 8mi cm vrstvou sádla :wink:
28. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je to 0,5 - 1% rizika potratu, zanesení infekce :stuck_out_tongue_closed_eyes: co maminy podepisují před zákrokem
28. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás začla hrůza-kroupy
28. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je drsný s tou plodovkou...no já když si na to vzpomenu...sestra odešla, tak dezinfekci doktorovi lil na vatu MM...
28. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady byl před 2ma hodinama hnusný fujavec a deštivec, pravda bez krup :wink:

no hlavně ne další Troubky :frowning2:
28. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky dobrý, já tam měla 2 sestry a dva dr a ti sledovali pomocí 2 utz aby neublížili mimču, no ale asi smůla je v tom že mám děsně chlupatý břicho a asi tam vznikla sviňucha bublinka zrovna v místě vpichu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už je po všem, se to přihnalo a stejně rychle je to i pryč...Troubky snad už ne...já bydlím naštěstí na kopci :wink:
28. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten doktor to sledoval taky na UTZ, to se musí píchat s UTZ snad všude, ale bral nás tam jak na běžícím pásu a sestar kamsi odběhla, tak začal nadávat a zaměstnal MM a ten byl rád, to koumal všechno...nejdřív tam nechtěl se mnou jít a pak asistoval... :grinning: pak se vrátila ta sestra a skoro tomu dr. nadala, když viděla MM s tou flaškou jodu :grinning:
28. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když je fakt hlášená takováto čina tak se trchu bojím, z Troubek je můj spolužák a zemžel mu spolužák při té záplavě, tak proto to ve mě trochu drží :frowning2:
28. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, někdy to zaskřípe. No jsem ráda že Joli byla ochráněna mnou a tak to má být, no a dr mi při tom hloubkovým zkoumání dokumentace, mi říkala že všechno má svůj důvod a proto jsem obéza, ale ono mi to nějak netankovalo ani před tím, než mi sádlo zachránilo život. A díky císaři vím, že se dr podivovali že nemám při své postavě nijak zasádlované orgány, jen prostě podkožní špek, prý vyškvařit a bude to :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bylo to smutné, ale teď jsou Troubky snad nejhezčí vesnice tady v okolí, samej novej barák, fakt krása, taky tam máme známé a těm spadl barák, naštěstí jim nikdo neumřel
28. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je fakt dobře že se obešl bez ztrát na životech, na tom jediném opravdu zháleží :wink:
28. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt jasně, všechno má svůj důvod :wink: a to že máš špek, no a co? podle toho se přece člověk neposuzuje...hlavní je jakej kdo je, co má v hlavě a v srdíčku... a když to někdo nevidí a kouká na vzhled, tak nestojí za ničí pozornost...
28. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proto říkám že mne to netankovalo nikdy :wink:

jen holt občas nemám kde co na sebe koupit, ale nakonec to vždycky nějak dopadne :grinning: :grinning: :grinning:

jsem jinak spokojená, mám co před těhu, jen ten spodek břicvha je jiný :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda nemám to co před těhu, furt mám navrch 6 kilo :frowning2: ale co už no...neštvou mě ani tak ty kila jako to břicho povolený, to máš pravdu, je to jiný...a dost popraskaný, teda aspoň to moje a to jsem mazala poctivě a stejně nepomohlo... :frowning2:
a cvičit se mi moc nechce... :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky strie vedle strie, ale už jsou světlé, tak je to lepší :wink: a cvičení to bolí obě jizvy, tak to moc nedráždím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě nemá co bolet..., ale jsem líná :sweat_smile:
a cvrčka mám vzhůru, takže valím, papa
28. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
28. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama samotinká samička nešťastná :sweat_smile: kde jste kdo :confused:
28. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tedy to je příběh, hlavně že se šťastným koncem :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu a jsem docela smutna :angry:
jak me porad bolelo koleno,tak jsme dneska sla kolem nemocnice a i s Dominikem,sla k dr,a ten me oc nepotesil. mam asi zanet varixu tak super,,mam tabandazovanou nohu od kotniku nahoru mela bych mit klid ale to nejde jsem doma sama,,to bohuzel dr,nechape,,,

ale jinak jsou deti ok to je nejhlavnejsi
28. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teda trochu závidím, i když už jsem z řešení vzhledu trošku vyrostla, pořád to tam někde ve mně je :pensive:
28. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, on tu dneska někdo je? :grinning:
No to jo, prostě co mne nezabije mne posílí a jedeme dál :wink:

následky zdá se minimální, ale jsou, bohužel, prý se to projeví na stáří, tak abych chodila poctivě na preventivky a jinak pohoda :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek