• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
dani, s tou nohou je to naprd :unamused: :frowning2:
28. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli uz ti muzu rict ze me to teda sere,,jinak to napsat nejde,porad neco jsem jak babka kterej je snad 90let to je desny,,
28. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak pěkný večer :wink: dneska jsem byla v Budějkách na minisrazíku s holkama tady z koně :slight_smile: prostě drbárna
Jani, asi máš s volejbalem útrum, co? :unamused:
Oli ten krecak mam uz od filipka,,a planovala jsem na podzim ze si ho necham vyndat,,ale nejpr se resil ten zadek,,chjo me to tak stve,,,boze,,,,,,,,,,,,,,,

Oli sehnala jsi ten hrnicek???
28. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani to je fakt nemilé a zvlášť dva draci a ty sama lazar :frowning2: drž se a ať jsi brzo OK :wink:
28. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi diky moc ja si toho moc neberu,,ale stve me to protoze nejsme uplne na 100%
28. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, já se po něm koukala, s tím měkkým mají za 225,- a s tím tvrdým 265,-, byli jsme tam s Davidem a nakonec jsme se dohodli, že to zatím nebudeme řešit :wink: ale dííííík :wink:
jéé já koukla na maila a tady vás najednou je supééééééééééér :dizzy_face:

Jani jé to mě mrzí, snad bude brzo líp, jj dr. tohle prostě nechápou, každej má asi chůvu nebo nevím :pensive:
holky, já jsem přišla o svýho gyndaře :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani hehe nesmutni třeba si to vybereš teďka a v 90ti tu budeš běhat jak koroptev :grinning: :grinning: :grinning: nebo že by jako laňka :sweat_smile:

Oli drbačka ja, no to muselo být žůžo :wink:

jakej hrníček se řeší?
28. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo chůvu a manžela pracujícího z domu, to jak jsem byla měsíc v nemálu tak mi jen cpali OČR ale jako placených 9 dní a co pak? a kdo by nás živil a vše platil :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nezájem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

navíc ta novela pitomá, kdyby Martzin čekal na první 3 směny které jsou neplacené, tak by mu už OČR po 9 dnech končilo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli copak copak, vím že jsi zrovinka narazila na suprovýho
28. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo, bodlo mi to :wink: jinak jsme se bavili o hrníčku s pítkem od Aventu, Domík se z něj naučil pít, tak jsem o němm uvažovala, protože ho zrovna včera Jáchymek zabavil kámošce a taky z něj lokal :sweat_smile:
Šikulka :grinning:
Oli jakto super dr. co se stalo :confused:

Evi no to OČR je šílenost, jako tohle je hodně nedořešený, ale asi nezmůžeme nic :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
áááále, zdrhnul mi do strakonic, tak bych za ním musela jezdit 60km a tak nevím, co mám dělat :unamused:
28. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jdu na vás kouknout :wink:
28. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli aha no to je Jáchymda šikulda, Honýs z něj pil od půl roku a teď ho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: mě pěkně točí, je jak mimino furt flašku, ale já se brzo naštvu a zruším mu to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak 60km se dá kdybys chodila jen jednou za rok na preventivku ne :slight_smile:
Oli dobre ja se ptam,,,vsak o nic nejde,,,

oli jak to???

Quinny asi jo kazdej si mysli ze mam chuvu a uklizecku a ja nevim co vsechno
no doufam i kdyz potom me to uz bude na houby,,haha
No to je fakt štreka, já jezdila 35 a stačilo, teď se přestěhovala blíž mám to jen 28 a bez přestupu busem :wink:
Ahoj tehulko :wink: :wink:
28. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo, taky jsem si říkala, ale nejdřív to manža absolutně zavrhnul :unamused: no, teď to vypadá, že povolil, zatím jsme se dohodli, že se s ním domluvíme, zajedem tam v červenci na prohlídku a pak uvidím, buď tam zůstanu nebo aspoň pak budu mít vykoumat a poptat se, ke komu jinam :sweat_smile: mrzí mě, že jsem tam ani nezašla :frowning2: kolem Jáchymkovo roku jsem tam chtěla zajít na drb, ale nikdy mi to nevyšlo a pak jsme byli marodný :frowning2: a teď už si vybírá dovolenou a od července nastupuje tam

ahoj Laduš, jakpak se s mimískem máte? :dizzy_face:
sem vám chtěla prošmírovat alba a nějak dlouho mi to stahuje :angry: nevíte kdy začíná druhý trimestr? :wink:
Olí to je pech, doktoři se hledají blbě hlavně u těch dobrých je hned plno :rolling_eyes:
28. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo, my prozatím zůstanem na flašce, jsem ráda, že z ní už pije sám, byl to lenoch línej, dlouho mu trvalo, než se naučil si jí vůbec zvednout a držet sám :rolling_eyes:
no mám se tak, že sem dnes asi půl hodiny brečela u Sexu ve městě protože se Miranda vdávala a snědla sem u toho 4 leďňáčky :zipper_mouth:
Laduš, navíc já pro něj měla slabost :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
laadi u vas musi teda byt porad plna lednicka :grinning:
hele, koukám, že jsi přes sladký :grinning: gumový medvídky, ledňáčky :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek