Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
28. kvě 2009
ahojky laadi, doufám že pohodička 😉
laada
28. kvě 2009
Olí tak musíš dojíždět 😉 na kole s dětma v závěsu
laada
28. kvě 2009
už sem začala http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

ve velkým :-x x-)
laada
28. kvě 2009
ahoj evi 😉
quinny
28. kvě 2009
ahoj těhulindo jak je 🙂

Oli tak si tam uděláte výlet a uvidíš no, Pokecáte třeba ti on někoho doporučí ne 😉
no však mi taky zatím na tý flašce budeme, a ještě to budu čas od času zkoušet, třeba si dá říct po dobrým :-N
laada
28. kvě 2009
quiny to bude vědět 😉 kdy začíná druhý trimestr já se v tom nevyznám jestli 13+1 nebo jak ?
d.aniela1
28. kvě 2009
Laadi pekny zacatek hihi

no u nas se resi flaska ale nocnik ten jako Domis vubec neresi to je zachvat jak ho na nej posadim
laada
28. kvě 2009
to je teda něco .... že mu máma sebrala ubrus ? ]-(
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
panterka
28. kvě 2009
Jíťo, tak to máš stejnej názor jako já 😉 že si uděláme výlet, pokecáme a nechám si od něj někoho doporučit 😉 přece jen má přehled :-N

Hynečkovi taky dlouho trvalo, než se naučil pít z hrnečku s pítkem, ale naučil se to, tak to zatím nehrotím 😉
e.k.t
28. kvě 2009
Laadi 13+0 takže už jsi v něm a nastává ti období pohody 😉
panterka
28. kvě 2009
Laduš, to jen, že se to naše hodňoučký zlatíčko, taky umí pěkně vztekat 😃 😃
panterka
28. kvě 2009
tý jo, Laduš, to to letí 🙂 za chvilku půjdeš na velký utz x-)
laada
28. kvě 2009
no jo ale ty si mu ten ubrus posunula a to se teda mámo nemá ]-( 😃

jůů takže od zítřka 🙂 začíná druhý trimestr x-) ať už prosím padá listí a je zima .... x-)
d.aniela1
28. kvě 2009
hele Oli proc mate snurky na tech dvirkach
e.k.t
28. kvě 2009
No Joli už to taky zkouší si vyvzdorovat co chce, ale zatím má smolíka 😉
laada
28. kvě 2009
jolanka pro změnu lítá jako čertík a je na všech fotkách máznutá 😎 😎
panterka
28. kvě 2009
dani, proč myslíš? 😃 😃 aby nám tam někdo neraboval 😃 😃
d.aniela1
28. kvě 2009
hele domis jako neni dokonalej to snad ani nahodou,,,ty brdo je to tele nejvetsi myslim stim nocnikem treba :-p
laada
28. kvě 2009
Dani (Jani) co to má filípek za fáro???? :-o je pojízdný ? 🙂
panterka
28. kvě 2009
zrovna v týhle skříňce je nabíječka a baterky a on je na ně ujetej, takže kdyby to nebylo zabezpečený, tak mi lítá po bytě neustále s baterkou v puse :-N a to jsou pak hysteráky, když mu jí vezmu... no, oni jsou i teď, když mu to nejde otevřít 8-(
d.aniela1
28. kvě 2009
Oli domis rabuje,ale je to celkem prdelka hihi protoze si treba cednik strka na hlavu
laada
28. kvě 2009
a joooo ted koukám na ty šňůrky .. téda von se chuděra ani nedostane do kredence ]-(

😃
quinny
28. kvě 2009
pardon dorazil MM tak vás nestíhám :-|
e.k.t
28. kvě 2009
no diblík dibnlíkovič, ale fotím mobilem, protože foťák startuje děsně pomalu takže mobil to prostě nechytne 😉
e.k.t
28. kvě 2009
Tady je úplné ticho jak se soustředí na tu zeleninu 😃 😃 |-| :-p
panterka
28. kvě 2009
dani, no, já mám zavázaný jen ty nebezpečný skříňky, třeba když je tam sklo nebo ty baterky :-N jinak hrnce a tak, ty mám v takovým tom velkým výsuvu a ten je na něj těžkej, ten nevytáhne :-N pak rabuje ještě skříňku s takovýma věcma jako pytle na odpadky, náhradní houbičky, pečící papír a tak :-N tu zavázanou nemá
d.aniela1
28. kvě 2009
laadi no jasne je tam motor ze sekacky,, 😃 😃 a jede jasnacka
laada
28. kvě 2009
to je něco musím to ukázat Vítkovi ...to ste koupili? nebo to někdo vyrobil ? to sem neviděla 😉
d.aniela1
28. kvě 2009
Oli no tak to je jasny ja to myslela ze srandy,,no jinak u nas ho taky hlidam,,nemysli si,,,porad ve strehu,,to by me vybrakoval i odpadkovy kos
d.aniela1
28. kvě 2009
Laadi koupili tu kastly,,ale jinak MM to zprovoznil pojizdnil 😃 😃 😃