• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Mě se taky líbí jak má Oli všechno podchycený a ten pořádek ... téda dvě děti chlapa a takovej krásnej pořádek :wink: já sem taky úchyl na úklid :zipper_mouth: :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, o tom mi ani nemluv, u nás je teď nejvíc v kurzu záchod, jakmile jsou otevřený dveře a záchod otevřenej, tak už si ve vodě máchá ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: humusák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna předevčírem tam hodil Hynečkovi kšiltovku :rolling_eyes:
28. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme jak budu stíhat s malým mimi :slight_smile: :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, já si začnu myslet, že jsem já úchylná :sweat_smile: poslední dobou mi to říká každej, že mám extrémně uklizeno a přitom já skoro vůbec neuklízím :sweat_smile: možná tak na povrchu, kdyby se otevřely skříňky nebo vytáhly šuplíky, tak je to děs, ani prach skoro vůbec neutírám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oli to jsi me rikala,,,no to je hustej ,,u nas se zas bufeti :grinning: :grinning: :grinning:

teda tak ja moc na uklid nejsem
Jani, koš je naštěstí takyy zavázanej šňůrkama :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to nejde zavazat mam to na patenty,a bez uchytu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: hele jako to jsem tu zas jen my dve
28. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
reaguju jak dočítám takže asi s hodinovým spožděním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ladi no pěkný malý nákupeček :grinning:

teoreticky 13+3 už je druhý trimestr :wink:

Jani hehe no u nás nočník v poho, jen do něj nic neudělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Oli no to si právě myslím že má přehled, na doporučení dost dám :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já šmíruju na facebooku házení vajec po Paroubkovi a měli sme doma kvůli tomu i debatu, Vítek je teda taky ODesák, ale nesouhlasí s tím ... mě to neva, hod vajcem nebolí a paroubkovi bych omlátila celý plato ... ale to už sem zase u jinýho téma :grinning:

holky já se těším až mi dáte seznam co mám koupit na mimi co nemám .... doufám, že Ladě pomůžete :wink:
28. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
si pis ladi a ja se tak tesim na to tvoje male stvorenicko,,,hele holky mohli by jsem pak hodit tipy na to co to bude hihi ne??
28. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už vypočítala stroužek holku :sunglasses: ale beru i pindíka :sunglasses: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Oli pěkně zabezpečený skříňky škoda, že to u nás takhle nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás má teda všeobecně zákaz do kuchyně, ale on ten obývák na rabung úplně stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli a není ten úklid o tom, že do skříněk ti nikdo nemá co lozit :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, Ty jsi už vajíčkem dostala :grinning: :grinning: já bych teda nechtěla dostat :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAADI fakt jo moje mamka pocita pravej opak hihi zarucene
holky já když tu mám malýho od ségry tak pak hledám i klíče od baráku :astonished: všechno mám přeházený a dokonce sem našla i u ložního prádla schovaný piškoty :grinning: to mě asi čeká co ??? :grinning:
ok, tipovačka :slight_smile: já si tipuju pindíka :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi to jsme na tom stejně s tím paroubkem i s tou debatou s Vítkem :grinning:
a že hod vejcem nebolí to si nejsem úplně jistá teda :sweat_smile:

jasně časem někde vyhrabeme seznámky :sunglasses:

Jani hmm tipy dobrej nápad, kdo se dobrovolně ujímáte tabulky :grinning:

jinak teda Jáchymda je hustej s tím záchodem :grinning: :grinning: mě stačí když se Honýs začne dobejvat do posrajděný plíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele u nas je sere muj velky pejsek jo mimochodem uz ma 91dkg :grinning: :grinning: :grinning:
Olí neodstala ale určitě to nebolí ... spíš je divnej ten sliz né??? :sunglasses:
já nemůžu tipovat já potřebuju fotku pupíčka Láádi kde máme fotečku šupík :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja jsem taky pro pindíka :grinning: :grinning: nejak me to k tobe pasne haha
28. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pupíčka ??? Holky já mám po těch třech těhotenství velikej bachor ale sem za něj moc ráááááda :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůů takže všechny ste pro pindíka ??? No Břešťák neřekl nic a ten prý pindíka vidí :wink:
28. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, stejně jsou to tipy :slight_smile: bude prostě malý laaďátko :dizzy_face: :dizzy_face: a naše :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotku fotku fotku, ty kecko, nevíš co je bachor :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2806350&vReferer=%2Fphotos%2Flaada

hele ale tady se tváří jako holka :slight_smile: ale všechno co sem teda málo nakoupila sem šla automaticky do modra :dizzy_face:
třeba ale proto že modrá holčičkám mooc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ti s Oli ani snad napsat nic jineho nemuzeme ,nejak nam prirostli k srdci

hele jakó dneska jsem sala Domikovi na kulicky,a zda se me jedno mensi tak zas cucham nejakou neplechu
28. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek