• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Holky dobrou noc a pozdravujte vaše "miminka" :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, dobrou noc a opatruj mimíska :slight_smile: začínám být zvědavá na ten velký utz, jestli se mimi ukáže :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi dobrou noc
i ja pujdu ordinace konci jdu si hajnout boli me ta noha

pa dobrou noc vsem maminy,,a pusu miminkam
28. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi dobrou a pohlaď bříško :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak taky dobrou noc :wink: a ať noha nezlobí :frowning2: já půjdu taky po ordinaci :wink:
28. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se pro dnešek taky loučím, nějak mě berou záda poslední dobou tak se jdu natáhnout. krásnou dobrou noc :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou noc všem :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli v postýlce, ještě nespí, ale neprudí, tak dobrou noc všem :wink:
28. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak 5,30 je teď naše hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už aby začal chodit do školky, to pak bude spát aspoň do 7mi a ještě ho budu budit :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity myslíš? nebo taky néééééé :wink:
29. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no myslím že jo alespo%n přes týden, alespoň u všech kamarádek co mají děti to takhle vždycky funguje a se školou pak ještě spolehlivěji. O víkendu je to jiná, to vstávají taky brzy :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak škola to je jiná ale pokud se do školky moc těší tak to vždycky nefunguje :wink:
29. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak opět vstávačka v 5.30h,ale ted usla znovu,pupínky vystouply,ale má to furt na určitých místech :unamused: ,uvidíme
29. kvě 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no při mojem štěstí to bude náš případ :sweat_smile:

Vrkoc a má toho hodně? a co ta teplota nemáte :confused:
29. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím že to bude i u nás, když vidím jak se na děti těší :wink:
29. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :wink: netradičně u nás vstávačka už před půlnocí - Sašula vysmátá hopsala u šprušlí, dala trochu mlíka a naštěstí usla, to samé v 5 a vstávali jsme v 7 :grinning: ještě že začlo pršet :wink: jak je více tma, tak lumpik spí :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:

Jíťo, mám kámošku, který klučík (chodí s Hynečkem do třídy) vstává nejdýl v 6h :sweat_smile: a to denodenně :stuck_out_tongue_closed_eyes: by mě švihlo...

Gabi, u nás svítí sluníčko a podle toho byla i vstávačka, netradičně jako většina tady v 5:30 :rolling_eyes: chjo, včera a předevčírem, když bylo ppod mrakem, tak jsem se namlsala do půl sedmý
29. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli

co si vzpomenu na sebe, tak já vstávala tak v 5:30 před školou :grinning: protože jsem si ještě ráno četla :dizzy_face: ale v pondělky nás mamka budit musela, jak jsme byli vylítaní z víkendu u babičky - jezdili jsme každý pá-ne :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, já si ani nepamatuju, jak jsem vstávala :sweat_smile: pak už jsem byla spáč, to vím, to mi vydrželo až do tý doby, co jsem měla Hynečka :grinning: pak bohužel :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v září mám cestu do Krumlova, tak můžem třeba na kafčo :wink:
29. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, to by bylo super :wink: rozhodně se domluvíme! :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrzí mě, že jsme se na srazu nějak minuly a nepokecaly :cry: tak třebas v tom září :wink: budu tam 24-26.9.
29. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tady budeš dělat? to by bylo super, někam zajdem a děti už budou běhat :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když, teď mi dochází, že tu asi budeš bez Sašky :sweat_smile:
nevadí, kluky nechám manžovi a bude dámská jízda :sunglasses:
jedu sama bez Sašky - původně jsme chtěli jet všichni, ale dálka a ceny těch hotelů jsou síla, tak akorát já sama, víceméně pracovně :wink:
29. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co na chatu jedete letos? myslím, žes loni byla celé léto pryč...
29. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, opět se na chalupu chystáme :wink: za měsíc pojedem na dovču a pak se hned přestěhuju s klukama za našima na chalupu :slight_smile: už se docela těším

koukám, že toho hodně procestuješ :wink: i když nevím, ,co je to víceméně pracovně :grinning:
29. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy máte ještě tu dovču, se máte :wink: my letos nikam - manža chudák musí vybírat dovču kvůli mě, abych mohla dodělat povinné stáže v praze a konečně šla ke zkoušce, takže mu ani volno nezbyde, a navíc on moře nemusí :confounded: zato já bych jela až bych brečela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nj procestuju, za 14dní zas do Prahy na týden, na podzim asi budu v Praze ještě 3x a v tom září je v Krumlově kongres - víceméně povinný, tak musim. :confounded:
29. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek