• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli a chalupu máte daleko? TM dojíždí nebo je doma?
29. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, však pojedete, neboj :wink: já jsem ani nebyla zvyklá jezdit k moři, dokud jsme neměli Hynečka, předtím jsem byla jen s našima a pak s manžou rok po svatbě, ale to nás to ani tolik nebavilo... od Hynečkovo 2 let jezdíme pravidelně, tak jsem si zvykla :wink: a je fakt, že hodně rychle :sweat_smile: navíc mě to s těma dětma nějak víc naplňuje než bez nich :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
chalupu máme na Muckově :wink: to je kousek od Lipna, z Krumlova je to asi 20km, manža dojíždí, přijede ve středu po práci, zůstane do rána, pak přijede v pátek po práci a odjíždí v pondělí ráno... chybí nám, ale zas je to lepší, než sedět s klukama v Krumlově v paneláku :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že jednou se tam dostanem :grinning: ale podle plánu to asi nebude ani příští rok, chcem totiž pořídit Sašce sourozence, navíc dopřát pejsce štěnata a do toho zkouška, tak nevím, jestli jsme ty plánky nepřehnali :grinning: :grinning:
možná aspon na podzim pojedem někam na víkend zrelaxovat do lázní :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máte fajn :wink: je fakt, že v paneláku a ještě v léte je to tu někdy na umření :unamused:
29. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si říkala, že byste mohli třeba někam letět na podzim :wink: no, tak uvidíte, však až budou děti velký, tak si dovči ještě užijete :wink:
29. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že jo. i když já jsem vlastně na "dovolené" pořád žejo :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, a právě někdy je potřeba si udělat dovču na dovče :grinning:
29. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já musím na prcka, akorát se vzbudil :wink: zatím pa :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa :wink:
29. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dovolená u nás moc nehrozí, obětovali jsme je za bydlení a Joli, ale netrápí mne to, stačí mi 2-3 prodloužené víkendy a jsem spokojená, jinak když mne byt omrzí můžu k našim na moravu do domku se zahradou nebo k mojí babičce ta má taky dvorek no a na návštěvu k Martinovým rodičům, tam je taky zahrada :wink:
29. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taáááák s pravdou ven nebo aspoň do IP do čtvrtka nevydržím, kdopak čeká druhé mimi 10.prosince ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej mám syna 1 rok a nula měsíců to vypadá na někoho od nás co ??? :sunglasses:
29. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty hade :grinning:
29. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já sem opravdu nepatřím :sunglasses:
29. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zruště popolach :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: patří do května :grinning:
29. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my to zatím nejsme :wink:
Eví brzo budete jestli se doma teda tulíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám držím pěstí a bude zázrak jako Jolanka :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moc tech pupinku nemame a teplotu taky ne
29. kvě 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak to neštovky nebudou, to by byl jiný hukot :wink:

Laadi no zatím to nepřeháníme, Joli je spolehlivá antikoncepce, nechá nás málo kdy :grinning:
29. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na joli jsme čekali 10 let, tak doufám že to nyní půjde rychleji :wink:
29. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vyrizena
ahojky dneska me doktor rekl ze to vypada na zanet hlubokeho zilnyho systemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: takze tablety proti zanetu a kdyby se to jen torchu zhorsilo okamzite do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: tim vam vubec nechci kazit patek,,tak radsi jdu ,,,doufam ze se mate lip nez ja uz se z toho vseho poseru
29. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je mrzuté, koukej se dát dohromady, má ti aspoň kdo pohlídat přes víkend abys odpočala a kopýtka hore?
29. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to už není možný tohle :frowning2: hlavně ať to přeléčíš doma a je ti zase hej :pensive:
dneska je prostě den blbec, to je šílený :unamused:
29. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.tak se taky hlasim marod!zanet spodku a mocovych cest!za leky 800kc!fakt bomba!vyzvedla jsme si jen zatim na ty moc.cesty,pac tolik fakt nemam!no mam taky dost dneska! :unamused:
29. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi no pěkně se to se** ten dnešek :pensive: čím tě to léčí símtě? to je jako za doplatky jo, to je asi ze zlata ne
29. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to snad není pravda, janča potíže pavla potíže pořád někdo martfoduje, no ještě že nám lapl ten sraz :wink:
29. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi je to o nervy!doma je to zas jak na rozvod a mne visi nervy na vlasku!do toho Elence asi lezou dalsi zuby tak je vecne nevrla!o financich ani nemluvim radsi!kdyz s eneco sere tak poradne!mala mi usnula pred pul odinou tak pak pujde spat asi v deset!ach jo!no nic,nebudu si stezovat nebo bude jeste hur!jdu se natahnout na chvili!papa
29. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpočiň si bude líp uvidíš :wink:
29. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek