Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
gabka32
29. kvě 2009
Oli a chalupu máte daleko? TM dojíždí nebo je doma?
panterka
29. kvě 2009
Gabi, však pojedete, neboj 😉 já jsem ani nebyla zvyklá jezdit k moři, dokud jsme neměli Hynečka, předtím jsem byla jen s našima a pak s manžou rok po svatbě, ale to nás to ani tolik nebavilo... od Hynečkovo 2 let jezdíme pravidelně, tak jsem si zvykla 😉 a je fakt, že hodně rychle :-N navíc mě to s těma dětma nějak víc naplňuje než bez nich x-)
panterka
29. kvě 2009
chalupu máme na Muckově 😉 to je kousek od Lipna, z Krumlova je to asi 20km, manža dojíždí, přijede ve středu po práci, zůstane do rána, pak přijede v pátek po práci a odjíždí v pondělí ráno... chybí nám, ale zas je to lepší, než sedět s klukama v Krumlově v paneláku :-N
gabka32
29. kvě 2009
já doufám, že jednou se tam dostanem 😃 ale podle plánu to asi nebude ani příští rok, chcem totiž pořídit Sašce sourozence, navíc dopřát pejsce štěnata a do toho zkouška, tak nevím, jestli jsme ty plánky nepřehnali 😃 😃
možná aspon na podzim pojedem někam na víkend zrelaxovat do lázní 🙂
gabka32
29. kvě 2009
to máte fajn 😉 je fakt, že v paneláku a ještě v léte je to tu někdy na umření :-|
panterka
29. kvě 2009
jsem si říkala, že byste mohli třeba někam letět na podzim 😉 no, tak uvidíte, však až budou děti velký, tak si dovči ještě užijete 😉
gabka32
29. kvě 2009
doufám že jo. i když já jsem vlastně na "dovolené" pořád žejo 😃 😃
panterka
29. kvě 2009
no, a právě někdy je potřeba si udělat dovču na dovče 😃
panterka
29. kvě 2009
tak já musím na prcka, akorát se vzbudil 😉 zatím pa 🙂
gabka32
29. kvě 2009
papa 😉
e.k.t
29. kvě 2009
no dovolená u nás moc nehrozí, obětovali jsme je za bydlení a Joli, ale netrápí mne to, stačí mi 2-3 prodloužené víkendy a jsem spokojená, jinak když mne byt omrzí můžu k našim na moravu do domku se zahradou nebo k mojí babičce ta má taky dvorek no a na návštěvu k Martinovým rodičům, tam je taky zahrada 😉
laada
29. kvě 2009
taáááák s pravdou ven nebo aspoň do IP do čtvrtka nevydržím, kdopak čeká druhé mimi 10.prosince ??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
laada
29. kvě 2009
prej mám syna 1 rok a nula měsíců to vypadá na někoho od nás co ??? 😎
jjaanniinnaa
29. kvě 2009
ty hade 😃
jjaanniinnaa
29. kvě 2009
ale já sem opravdu nepatřím 😎
laada
29. kvě 2009
tak zruště popolach 😃 :-p 😃 patří do května 😃
jjaanniinnaa
29. kvě 2009
😃 😎 😃
e.k.t
29. kvě 2009
tak my to zatím nejsme 😉
laada
29. kvě 2009
Eví brzo budete jestli se doma teda tulíte x-) x-) x-) moc vám držím pěstí a bude zázrak jako Jolanka x-)
vrkocka
29. kvě 2009
ahoj moc tech pupinku nemame a teplotu taky ne
e.k.t
29. kvě 2009
Zuzi tak to neštovky nebudou, to by byl jiný hukot 😉

Laadi no zatím to nepřeháníme, Joli je spolehlivá antikoncepce, nechá nás málo kdy 😃
e.k.t
29. kvě 2009
Na joli jsme čekali 10 let, tak doufám že to nyní půjde rychleji 😉
d.aniela1
29. kvě 2009
jsem vyrizena
ahojky dneska me doktor rekl ze to vypada na zanet hlubokeho zilnyho systemu :-p ]-( takze tablety proti zanetu a kdyby se to jen torchu zhorsilo okamzite do nemocnice :-p :-p 😞 😞 tim vam vubec nechci kazit patek,,tak radsi jdu ,,,doufam ze se mate lip nez ja uz se z toho vseho poseru
e.k.t
29. kvě 2009
Jani to je mrzuté, koukej se dát dohromady, má ti aspoň kdo pohlídat přes víkend abys odpočala a kopýtka hore?
quinny
29. kvě 2009
Jani to už není možný tohle 😞 hlavně ať to přeléčíš doma a je ti zase hej |-|
dneska je prostě den blbec, to je šílený :-|
ewelly
29. kvě 2009
ahojky.tak se taky hlasim marod!zanet spodku a mocovych cest!za leky 800kc!fakt bomba!vyzvedla jsme si jen zatim na ty moc.cesty,pac tolik fakt nemam!no mam taky dost dneska! :-|
quinny
29. kvě 2009
ewi no pěkně se to se** ten dnešek |-| čím tě to léčí símtě? to je jako za doplatky jo, to je asi ze zlata ne
e.k.t
29. kvě 2009
evi to snad není pravda, janča potíže pavla potíže pořád někdo martfoduje, no ještě že nám lapl ten sraz 😉
ewelly
29. kvě 2009
evi je to o nervy!doma je to zas jak na rozvod a mne visi nervy na vlasku!do toho Elence asi lezou dalsi zuby tak je vecne nevrla!o financich ani nemluvim radsi!kdyz s eneco sere tak poradne!mala mi usnula pred pul odinou tak pak pujde spat asi v deset!ach jo!no nic,nebudu si stezovat nebo bude jeste hur!jdu se natahnout na chvili!papa
e.k.t
29. kvě 2009
odpočiň si bude líp uvidíš 😉

Začni psát odpověď...

Odešli