• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
já zatím dávala i do fusaku bundičku a zpocená nebyla nikdy, jenže ted už jak je teplo, tak fakt nevím, včera jsem venku nebyla, dneska jdem, tak at to nepřeženu. asi raději vyndám fusak a přiobleču a vezmu špan.deku na nohy.
2. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi, já mám v kočáru taky fusak, ale už mi to přijde divný ho tam cpát, aby nebyl Matěj opocenej. Ale je fakt, že mi taky přijde divný dát ho do kočáru jen oblečenýho a nic přes něj, tak to udělám stejně jak Gabka, dám deku pod prdku a přes nožičky
2. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mne napadla zavinka do autosedačky, mám letní a přes to deku? jako fakt nevím
2. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dávali dl. body,punčochy,rifle,mik a bundu a jenom deku a nánožník už od února,pokud vyloženě nemrzlo,teď jsme shodili i deku a nánožník a dnes i bundu,ale měl chlupatku.ale je zvyklý už od mala že ho moc nenavlíkáme
2. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýsek už spinká, ptz spal za celý den snad 1,5hod, tak se ani nedivím, že odpadl. MM šel ven, no a já asi půjdu uklízet, jestli sem nikdo nepřijde
2. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my hned ráno vyrazili do Pardubic, vyhráli jsme v anketě mobil a slevu na tarif :sweat_smile:

pak jsme šli do pivovarky na obídek, potom ještě do měsrta na kafčo, pak jsme dojeli domů, převlíkli se do letního a hurá na poštu a do města, koupit Joli šťávičku a pak ještě na kafčo a Martin na pivko. :grinning:

k večeři jsme si udělali obložené bagetky :wink:

Den byl fakt slunný a fajn :wink:

Tímto omlouvám svou nepřítomnost :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cus zeny,

tak litani kolem baraku se dostalo do plnych obratek ---- uff je to teda mazec, je pul devaty a ja mam pocit je aspon 1 v noci....skoda ze jsme nestaveli kdyz jsme byli jen dva, pac s tim malym to je masakr. No nic, nejak to dame....

tak zas nekdy .... jdu spat
2. dub 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni vydrž, domeček za to stojí
2. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky musim se pochlubit udelali jsem dva tri kroky sami,,no tak proc se nepochlubit,,

http://www.youtube.com/watch?v=AWs7blmc0r4
2. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani no supéééérrrrr, to za chvíli bude běhat jako o závod :wink:
2. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda§
my uz jsme zdrave nastesti a chodime ven:slight_smile:..dnes jsme byli pres 4 hodny!to byla parada:slight_smile:..uz mam dobrou naladu a jarni unava me opousti a prisla jarni radost :grinning:
dani domik sikulka,akorat ten konec se mu moc nelibil vid?.-)
2. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, u nás budíček 2:22

vyslopala 160mlíka, 3x 130 čale a ještě má v postýlce 130 mlíka a 130 čaje. asi jí budu muset dát prdelový kapky aby ještě usla

Evi, taky jsme včera venku na sluníčku celý den dobíjeli baterky, už to bylo fakt potřeba :grinning:
3. dub 2009 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cest praci :slight_smile:

Tak nez zas vyrazim do vyru vyrizovani tak na chvili jukam :slight_smile:

Asi zajdu koupit ten mundisal pac jak mu vykouk zub nahore tak mi prijde ze v noci to je masakr ....takhle nikdy nerval a boule jsou i u dalsich zubu....ani nechce pit mliko, tak mozna jak to je teply tak na ty dasne chce pit jen caj....takze s jidlem tedka jsme hodne na stiru teda :angry:

Dani Domik je pero teda :slight_smile: koukam tvoje koleno uz neni v orteze ?? to jde nejak rychle ne ?? :wink:

Vcera bylo krasne a uz doufam bude porad :grinning: MM z toho chytnul rymicku, takze pocitam ze az se dneska probere tak bude straaaaaaaaaasne nemocnej :wink:
3. dub 2009 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jeste vcera jak jsme sli z plavani, tak nejaky deda predemnou zakopnul o obrubnik, natahnul se a spadnul primo na hlavu....takze to vypadalo ze si asi zlomil nos, jsem ho tam sbirala pak mi pomohl nejaky pan co tam zastavil autem a nakonec volal jeste zachranku pac se pan motal a tekla mu z toho porad krev ...tak jsem si pripsala za vcerejsek dobrej skutek :grinning:
3. dub 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dikes,,,

jinak vse krasny rano u nas je nadherne

plechi neni na doma ho nemam a uz je to o dost lepsi tak zkousim cvicit a cekam na ortezu,,,ale snad uz to bude ok,,,ale fakt je to lepsi,,,v tomhle se da aspon nejak fungovat,,

a breci protoze jak dosel tak se o me bouchnul tak proto,,
3. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:

dani, Domík je teda drak :slight_smile: super číslo :dizzy_face:

jinak já hlasím první noc, kdy jsme teda jakoo nejedli :sweat_smile: zalehl ve čtvrt na osm a vstával ve čtvr na osm bez mlíka :wink: teda duda a pít čaj jsme dávali, tak jsem zvědavá, jak dneska v noci, ale vzhledem k tomu, že ho tu chvállím, tak čekám krušnou noc :sweat_smile:

jo, a máme třetí a čtvrtej zub :wink:

jinak jsem teda úplně vyšťavená... fakt nevím, co se s tím Hynečkem děje, prostě nám klackovití... už se teda těším na pubertu :rolling_eyes: to mě asi fakt odvezou :unamused: já chci zpátky svoje hodný dítě!!!!!!!!!!!!!! :confused:
3. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Plechi, vy budete zubatý :grinning: Matěj je pořád žužle bez zubů, jen mu zoubky prosvítají přes dásně, ale klubat se asi nechtějí
Taky jsem si říkala, proč jsme byt nezrekonstruovali dřív, než se narodil Matěj, takže tě Plechi chápu :slight_smile:

Dani, video parádní, Domik je šikula :dizzy_face:
3. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze se zuby vetsine - swead :slight_smile:))) rozjely :slight_smile:)

No nic, padime na dalsi kuchyn...takze pa :wink:
3. dub 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc to tu nežije což?my jsme včera byli taky asi tři hodiny venku, načerpat energii, bylo nádherně, akorát Pepča protivnej,že mu občas svítí sluníčko do ksichtíku....máte někdo pro dítko ty sluneční brejličky?nevím, jestli to má cenu je kupovat....ale co bude chudák dělat v létě že?jinak fusak už taky nepoužíváme, jen deku přes nohy...včera mi přišlo,že i tak se pařil...natíráte už trošku obličej opalovacím krémem dětem?
3. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slaviku, Matěj se taky vzteká kvůli sluníčku a sluneční brýle mu koupím, uvidíme jak se mu budou líbit, ale snad si zvykne. Krémem ještě nemažeme páč není koupenej, ale asi už se po něm poohlídnu
3. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krém už budu muset asi taky koupit, příjde mi to sluníčko docela ostrý...myslím si,že si ty brýle budou sundavat,ale kámoška už takhle holčičce musela kapat oči, protože z toho sluníčka měla málem zánět spojivek, tak to nebudu riskovat....
3. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, neteř už ho má taky ten zánět :frowning2:
3. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ekt mi to nějak nejde zobrazit :confounded:

a jinak ohledně srazíku, odpoved z renospondu:

Dobrý den,
zálohy odkontroluji začátkem měsíce dubna, jakmile dorazí výpis, ale věřím, že vše je v pořádku.Vaše rezervace platí tak, jak jsme se domluvili. Ohledně jídla - v den příjedzu stačí dohlásit stravování .

tak doufám že všechny pojedete a že kulturní referent už má zábavu vymyšlenou :grinning:
3. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my určizě, když už jsme investovali do auta :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21503752&tab=4

on ten inzerát už zmizel, jsou to tyto, jen do konce března byly ještě za 299 :wink:
3. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeeeeeeeeeezis :slight_smile:) jdu udelat ty tabulky kdyz jsem to slibila :slight_smile:))

Jinak vcera fuksak pryc a deka...spocenej byl az na prdeli s prominutim, takze deka uz jen rano kdyz je etch 6 stupnu a pak jde pryc a jen fuksak, kterej kdyz bude parit slunce pujde taky dolu....

se slunickem to je stejny i u nas...nicmene bejle asi poridime, mama dela v optice tak pocitam ze kdyz si reknu neco pro vnoucka splasi, nehlede na to, ze jsme si tam nejaky pred snad tydnem jen tak z legrace zkouseli a drzel :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem chtela tedka jeste zajet na ten prevenar konecne a prej jsou tam sami nemocny tak at radsi nechodime a kdyz se ptala jako co, jestli chripky tak prej ze to ne, ale nejaky virozy vysoky horecky a jinak nic....takze ewell to bude mozna i ten vas pripad asi...
3. dub 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ja byla vcera tak vyflusana ze jsem si koupila dve piva a jedno vecer na dvakrat vyzahla :grinning: jezis a jak bylo dobry :grinning:
3. dub 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechajdi uz mi to radeji nepripominej!fuuuuj,virozy a vsechny nemoci at jdou do haje:slight_smile:
evi ty brejlicky jsou suoer,ale uz vidim jak si je ta nase dura necha na ocich :grinning: ,ale slunicko nesnasi teda,musim golfky porad otacet aby nervala,ale bojim se dat pres 3 kilicka aby mi to pak strasilo doma :unamused:
3. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek