• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Evi, jééééjku to Tě teda lituju, já si zánět močáku odbyla nedávno a je to humus teda :confounded: Tak se pěkně vylež a vykurýruj :wink:
29. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a už je fajn?
29. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamky.to je počásko co.my zrovna lebedíme týden na šumavě a sluníčka jsme si užili dva dny:frowning2:
30. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi počásko fakt paráda, Martin má jednou celý víkend volno a ono je venku blééééé
30. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po delší době zdravím....to je venku fakt hnus a na horách sněžilo, ty jo fuj....my jdem dneska Pepčovi konečně koupit pořádné botičky...tak jsem zvědavá, pořád stojí a popochází u nábytku blázínek, tak už je to potřeba :grinning: kdo je nemocný tak ať je brzy fit a přežijte to hnusné počasí :wink:
30. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak dodatečně přejeme k ročku všem, co už slavili....hlavně zdravíčko :wink:
30. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů tady se ve velkém marodí :frowning2: tak ať ste brzo fit... :slight_smile: Ted je navíc i houbelec počasí takže to je akorát na dlabanec a zalézt do peřin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mám ráda :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý odpoledne, tady taky počasí hnus aspon jsem vyráběla figurky z cukrové hmoty Ninušce na dort, na vrchu bude lev a po stranách další zvířátka zatrím mám jen toho lva a zebru ještě chci udělat žirafu a hrocha.

chci se jen informovat je tu jeste nekdo kdo to po porodu nedostal? Já uz to teda jednou dostala,ale uz je to sest tejdnu, zpátky tak si rikam jestli je to jen normální nepravidelnost nebo jsme Ninusce zalozili sourozence. :confused:
30. kvě 2009 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla naposledy 18.9. :sweat_smile: ale beru Azalii takže kdyby se povedlo naplánovat (dávno už nekojím) tak to asi ani nepoznám :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

je tu hnusně a my malujeme Nelince pokojíček, teda ale budu to teda pořádná divočina :grinning:

Baju, já jsem ji měla zatím 2x a to ta druhá dorazila až po 45 dnech, takže buď v klidu, teď jsem byla u dr na preventivce a říkal, že je to naprosto normální ta nepravidelnost, když neberu žádnou HA, takže jsem zvědavá, kdy dorazí tentokrát :fearful:
30. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my relaxujeme, dnes jsem se na našem presovaru naučila dělat latté a tak si mlsám a vrpomínám na všechny co mám ráda :wink:
30. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to su hned klidnější, taky nic neberu, protože chceme začít brzo pracovat na druhém. :slight_smile: Jsem přidala do alba fotku těch figurek no je vidět, že na kraviny si čas najdu :sunglasses:
30. kvě 2009 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer ..

taky anti neberu ..

Baju - Ty jsi šikovná :wink:
30. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju ty zvířátka jsou fakt supeeerrrrr :wink:
30. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAju teda, to je fakt senzační :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a baju ta fotka s tou okurkou nemá chybu :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc :wink:
30. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko my opet vstavacka v 4.30h to je ted des jinak nam vyrostly 4 zoubky nahore,protivka neni jen ji nemuzu uspat v tech 4.30h tak usina treba az po hodce a pul,gratulace maminkám co deticky meli 1 ROK :slight_smile: Kde najdu albicko nasich deticek?
31. kvě 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi naše noc stála též za ...... okolo 1 řev usnula jsem někdy v 5, Joli teda asi ve 2 ale MM chrápal tak až se barák třásl, v 5 řev ale dala další mlíko a usla no a v 8 mne MM nechal vzbudit řevem, proč by mne nechával dospat noc že, když se sám docela vyspal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju, klobouk dolů :wink: tý jo, Ty by ses tím mohla živit :sunglasses:
31. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekují za chvili se budu moct pochlubit i zirafkou uz ji dodelávám jen fleky....No Ninuš dnes tomu spanku taky moc nedala byla unavena a ne a ne usnout furt se probouzela nakonec vytuhla v 23 ale vstavala v šest, naštěstí přišla tchýňka a vzala si ji do kočáru a já mohla dospávat, v kočárku si hoďku zchrupla a teď si tu spokojeně hraje.Dnes me boli celej spodek tak jsem zvedava jestli se tetka konecne dostavi, jestli ne tak si ve ctvrtek koupim ten tehu test at mam jistotu.

Pist jojo ta fotka se mi taky moc líbí, je na ní vidět, že pocházíme z opic :grinning:
31. kvě 2009 v 11:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...holky diky,uz je to lepsi,akorat me stve to caste curani a ta mykoza k tomu! :angry: ..jak je to vsechno propojeny,tak mam vzdy vse najednou!!ale sla jsem k dr za vcasu,tak snad bude brzy hej!ale odpocivat fakt nemuzu,nemam moznost s divochem!akorat vcera jsem si odpoledne mohla schrupnout,tak to bylo fajn!v patek pujde mala asi zase spat k nasim,tak uz to zacina byt lepsi,kdyz si clovek muze trochu povyrazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju - z čeho to děláš? taková ta hmota z mmb? a čím to barvíš?
31. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo je to ta hmota z mmb titi a barvim to gelovejma barvama od wiltonu,ta hmota se da i koupit,ale stoji 150kc/kilo, kdyz budes chtit kontakt tak mi pisni pres IP
31. kvě 2009 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer
tak jsem se chvily dostala k pc,MM je skvelej doma dela vsechno za me protoze ja muzu sice chodit ale musim hodne odpocivat,,chjo me to tak nebavi,,ani nevite jak, v Ut jdu na ko tak snad se dozvim neco lepsi,,protoze takhle to nejde nemuzu fungovst,na 50%procent,,to je fakt desny,,domluvim se na odstraneni tech krecaku,,jinak chcipnu,,

domca zas dneska boural to je snim desny,,naletel na postylku ale je to ok krom trochu krve u pusinkyto je ok je to proste divocak
31. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to snad zneužívá tvé indispozice :wink:

Joli taky lítá a skáče jako opička :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no ja uz to nejak neresim bych ho musela nekde privazat on je jak zdivokych vajec
31. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je mi jasné, Joli je taky diblík :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi promin ja se rozloucim dobrou noc,,jsem vyrizena,pa
31. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek