• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
klidnou dobrou :wink:
31. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, Joli budíkuje ve 4 potvůrka :grinning:
1. čer 2009 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano po delsi dobe :wink:

porad nekde litame, takze na inet bud neni cas, nebo neni vubec pristup....nicmene tady se vicemene stejne koukam nic nedeje, takze o nic neprichazim :wink:

u nas nic noveho, Mates vytira podlahu o sto sest takze mam o jednu praci min :grinning: pomalu se chystame na narozeniny tak asi uz zacnu shanet darky at to nedelam pak na posledni chvili.

Snad jediny co je vlastne novinka, tak vzal konecne na milost kousky ve sklenickach takze aspon jeden uspech. Ale pomalu se premlouvam ze zacnu uz teda varit a budeme jist spolu, no jem zvedava kdy se ukecam :grinning:
1. čer 2009 v 06:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, Joli zbožňuje omáčky s čímkoli :wink:
1. čer 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu po dlouhé době a přeji všem miminkům všechno nejlepší k dnešnímu dni dětí :wink:
1. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarouškovi od Kolči vše nej k ročninám, též Kitince od Layde ke včerejšímu ročku :wink: a všem kdo jsou dětmi vše nej k MDD :wink:
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, také přeji všem dětičkám k narozkám a k dnešnímu MDD :wink: plechi, já už se přemluvila a začla vařit, jenže mu to moc nejede, ale po omáčce se mohl utlouct, takže už začíná jíst s náma....je to lepší, než když jsem uvařila nám a pak rychle jemu, jsem tím strávila skoro celé odpo :unamused: Takže už ho nechávám jíst téměř všechno a včera ochutnal jahůdky....no to byla dobrota :grinning: Jinak už jsme koupili botičky, takové jako má Jáchymek od panterky a hned se nám nějak rozchodil za ruce :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Joli chodí v sandálkových papučkách a už se těším jak bude hezky že pošupeme na trávu a to bude zase něco novýho :wink:
1. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky
jdu vás pozdravit, nějak poslední dobou nestíhám :unamused:
nemocní už se snad vyléčí a bude dobře všem.
tak se držte holky :wink:
1. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, dlouho jsem tu nebyla, ale teď snad budu docházet pravidelně a doplnim fotky.Mám Terezku nar.21.6.2008, teď váží 11kg má 82cm, 8 zubů a už týden sami chodíme...tedy spíš lítáme :grinning:
1. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to máš super obříka :wink:

Teda myslím že z holek Teri vede :wink:
1. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,s elusi jsou na tom stejne:slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo taky tak velká a těžká? no jo vlastně tak se poperou o prvenství :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi to ani nepřijse, ře by třebaElenka byla tak veliká
2. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
znovu:

mi to ani nepřijde, že by třeba Elenka byla tak velká
2. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hplky prosím poraďte.Niki už asi 5dní v noci vypije 500-600ml mléka-na palici akorát se z toho pročůrá.měl tu střevní chřipku tak asi týden moc nejedl,tak teď to dohání.zkoušela jsem mu místo mléka dát vodičku,ale bez úspěchu.Na večeři dostane krup kaši a ještě to zapije 90mléka.vstávám k němu s mlékem asi 4-6x
2. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je něco sytějšího,ale ne moc těžkého co bych mu mohla na noc dát?
2. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tigr zkus mu do toho mlíka dát trochu rýžové nemléčné kaše :wink:
2. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Románkovi a Danielce všechno nej nej nej k ročku :wink:
2. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu se s váma podělit o radost :grinning:

Dobrý den,
Váš screening je negativní, tedy v pořádku.
Výsledek odešleme vaší paní dokorce do České Lípy cca do týdne.

S pozdravem a s přáním hezkého dne

MUDr Miroslav Břešťák

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško, ooooobr gratulace :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju já už tady kvůli tomu půl hodiny radostí brečím ......
2. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, to jsou slzy štěstí, to můžeš :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi gratulace největší, ale pěstičky držíme dál, štěstíčko je potřeba až do poslední chvíle :wink:
2. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
e.k.t.: Dádulka děkuje. Mě teda uplně vypadlo, kdo má Románka? Co jsem koukala do tabulky, tak jsem našla na dnešek jen nás, ale asi jsem to přehlídla.
2. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi moooooooc a moooc gratulujeme :wink:

Soni vše nej DAnielce k ročku :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Románka má Lucci22 :wink: no moc sem nechodí jako spousta jných :wink:
2. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojky všem,

Ladi moc velká gratulace a držíme pěstičky :wink:

všem, co slaví, oslavili přejeme vše nejnej k ročku, už se taky chystáme :wink: chjo...toto utíká se mi nechce věřit, že tomu bude rok, nějak nám ty děti stárnou... :grinning:
2. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Láádi veliká gratulace :grinning: :grinning: se minějak zamlžily oči :grinning: super zpráva! držím moc moc pěstičky, at si mimi v bříšku užívá a hezky roste :wink:

Soni Danielce taky přejem vše nejlepší :dizzy_face:
2. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek