• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no neke aspon nema cas,,nejak premyslet kdy uz pojede hihi no ne?ale to bude mit urcite pekny,,ty brdo,,no tak to je super,,,
no my jdeme v pondeli na ko tak jsem zvedava,kolik bude mit,,ale je to drobek,,myslim si ze pres deset kilo to neda
2. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, vy budete o víkendu slavit, ne? :slight_smile: my v sobotu jedem na oslavu neteři, ta je taky 6.6. :wink: akorát jí bude 13let :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak nejak malicko to vis ja to nejak neprehanim,,jen dostal auticko uz ted nocnik ma taky a tk nevim o zadnym darku co by mel jako radost,,chjo no jsem hrozna ja mu vsechno dam hnedka hahaah
2. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no, oni z toho hlavně ještě nemaj rozum :sweat_smile: zrovna jsme o tom mluvily dneska s kámoškou, že příští rok už si to užijou :sunglasses:
2. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasan asi tak nejak bych to nejak neresila jen tak aby se nereklo
2. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No autíčko přijde Joli tento týden ke dni dětí,protože kam přijdeme okamžitě krade autíčka, tak aby měla nějaké svoje, panenky ji neberou :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to my máme aut na rozdávání :grinning: :grinning: já jsem jak taková tetka s autama, dětičky si ke mně pro ně chodí už s jistotou :grinning: :grinning: hlavně na plavku
2. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
heele u nas taky mame auticek,,celej pokoj,,ale mame tu i jednu panenku
2. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malej brácha si s panenkama hrál taky a je úplně normální :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám panenky schovaný po sobě :sweat_smile: no, asi je nikdy nevytáhnu :unamused: to by David nepřežil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to mas pro tu holcicku hihihi vid
2. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to bych musela nějakou adoptovat :grinning:
2. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja,,hahaha u me to je stejnej problem
2. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to není náš problém, ale našich chlapů :grinning:
2. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry vecer :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo to jeeee? :confused: a hele, plechajda se na nás zašla juknout :grinning: :grinning: nová fotka :wink: pěkná
2. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den,,,pani ,,, hezka fotecka
2. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
neco noveho?:slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dik :slight_smile:

Jsme po 14ti dnech konecne doma, to je masakr..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell jj mam sracku :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska me teda dostala ta reklama co dela Rychly :grinning: :grinning: :grinning: hehe jako doktro doporucuje Femigel nebo co to je jako "gynekolog" to je fakt hustarna :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Ewi, jak je? už je to lepší?
2. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
plchajdi to se nemas:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jj,diky,uz je lip!akorat dnes jsme byli slavit maminy narozky a pricuchla jsme si s antibiotikama k sanu a boli me hlava!ach joo
2. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar Evi,,,jak se mate,,
2. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani az na to,ze doma je to porad na rozvod tak dobry:slight_smile:..no u nas uz to lepsi asi nebude!..a co vy?uz je lip?
2. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell no mi povidej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jedu v suchejch rohlikach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli jachymajda je bozi v tech plavkach ty jsem chtela na plavco taky, ale jsou spis na ven aby se nespalil ze jo ? Do bazenu mi to prislo zbytecny :slight_smile: nebo takovy ty retro plavky pruhovany s ksandama ale ty jsem nesehnala teda, leda je nechat nekde usit :slight_smile:)) :grinning:

vezmete me sebou do prirucniho zavazadla ? :confused:
2. čer 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, neke :frowning2: neboj, ono to nebude tak horký, vždyť na srazu jste byli super pár :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell k cemu jsi si cuchla ?
2. čer 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nekeej ho posli k nam jeste rad se k tobe vrati hihi,,no ale u nas tak nejak porad na houpacce

nevezmou kdyz srajdis
2. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek