• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
No tak dneska jsme podepsali hypo, ve ctvrtek jdem podepsat smlouvu na stavbu a 20.7 se stavi :wink:
2. čer 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli mas recht posledni dobou me je desnou oporou jako,,ale fakt pomaha jak muze,,ty brdo on rikal ze jste si psali
2. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, tak to je dobře :wink: já mám teda teď doma takovýho berana, furt ho odněkud tahám, ale on se zabejčí a je to furt kolem dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nocnik u nas porad tabu asi budeme posledni no aspon v necem
2. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my teda nocnik jeste ani nemame :slight_smile: :wink:
2. čer 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Oli to Joli dělá taky, snad proto že je podle některých horoskopů ještě býk a podle jiných blíženec :grinning: :grinning: :grinning:

ale zatím má smůlu, zatím ji přeperu, a když histerčí tak mi skvěle zabírá vzít ji před zrcadlo a to se za moment na sebe řehtá, herečka :wink: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nočník, no když Joli chytím hned jak vstane tak se vyčurá, ale jinak nic a přes den ji nechytám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jako u nas caj ne.e
ale piti s Dm,,a takovy ty stavicky to u nas teda frci ty mu jedou a bez redeni je chlasta,,
2. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to Jáchymek ani nehysterčí, on prostě s úsměvem jde skoro přes mrtvoly znova :sweat_smile: ale sílu teda má :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, my máme podle data čistokrevnýho berana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli toje mazec vid ja mam doma dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude boj, ale jinak jsou děti beran a býk hodné, zato blíženec nevíš jakou tváří vstal :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás se zakotvilo jedině na čaji jablečno-meduňkovým :unamused: jiný si můžu naložit a chlastá jak protrženej, ale když jsme byli v budějkách a čaj došel, tak se mohl utlouct po neředěných šťávičkách :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi me to povidej!mam doma dva aoba jsou po ranu na zabiti!hlavne ten velkej teda!
jinak na nocnik zatim jen rano a curame a kakame§a zacli jsme cistit zoubky:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas kdyz je hysterak a dam ho pred zrcadlo tak jeste prida :slight_smile:

a ty stavy z DM u nas zas nejdou vubec....jsem myslela jakou mu s tim neudela radost a to mi spis vypije cistou vodu nez tohle....
2. čer 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti to rikam,,,ale je to fakt,,ze je pije nekdy i fido,,hihi

no tak holky vite o cem je rec :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja ty caje stridam skoro vsechny to milostpan vybiravej neni, ale zas to musim poradne ochutit kdyz dam do flasky jen jednu lzicku tak to taky nepije :angry:
2. čer 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, chtěla jsem se Tě zeptat, jak připravit jídlo do skleniček, chtěla bych si to připravit na tu dovču, pro jistotu, ale ještě jsem to nedělala :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu na Vás mrknout, co je tu nového ..

my jsme teď hodně venku, jezdíme na bruslích s kočárem, Matymu se to moc líbí, pomalu mu připravujeme oslavičku ..

Oli - my jedem na dovču 4.7., takže už taky začínám plašit a to je to až za měsíc ..
2. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pojedem akorat tak do pr...!:frowning2:
2. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi sejdem se tam ,,tam my jedeme taky,,
2. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jo,udelame hromadnou dovcu:grinning:
oLI NORMÁLNĚ DO VYPAŘENÝCH SKLENIČEK DÁŠ NAVAŘENOU BAŠTU MINIMÁLNĚ 1,5 CM POD okraj a potom 20 minut zavaříš v horké vodě a potom zchladíš, nejlépe v lednici a ten tepelný rozdíl rychle smrskne ten vzduch, krásně se to zavaří a vydrží :wink:
Zdeni, tak to u nás bere na milost tu jednu lžičku na 100ml, ale jak mu na noc dám míň, tak se ofrňuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj Petru, tak to my se bude pak nějak vracet :wink: to je super, že jedete, tak to je v pohodě, když vám s domečkem vyšlo i na dovču :slight_smile:
Evi, díky, já něco spáchám :wink:
2. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj peto
2. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme taky do řiti :grinning: :grinning: :grinning: ale zase si sem budu na prázdniny brát děti kamarádů a příbuzných :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Joli pije všechno i vodu :wink:
2. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ty stavicky kvuli tem bobkum,,ale uz to je ok,,jednou denne stavicku a je to ok a kajdime o dvakrat denne,,
2. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, dani, v neděli dostal Jáchymek melouna a v pondělí házel nejdřív bobek a pak to už měl i takový řidší :wink:
2. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ja zadne dite navic doma nechci!staci mi to jedno! :wink:
2. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek