Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
2. čer 2009
No tak dneska jsme podepsali hypo, ve ctvrtek jdem podepsat smlouvu na stavbu a 20.7 se stavi 😉
d.aniela1
2. čer 2009
Oli mas recht posledni dobou me je desnou oporou jako,,ale fakt pomaha jak muze,,ty brdo on rikal ze jste si psali
panterka
2. čer 2009
Ewi, tak to je dobře 😉 já mám teda teď doma takovýho berana, furt ho odněkud tahám, ale on se zabejčí a je to furt kolem dokola :-p 😃
d.aniela1
2. čer 2009
nocnik u nas porad tabu asi budeme posledni no aspon v necem
plechajdaautor
2. čer 2009
my teda nocnik jeste ani nemame 🙂 😉
e.k.t
2. čer 2009
No Oli to Joli dělá taky, snad proto že je podle některých horoskopů ještě býk a podle jiných blíženec 😃 😃 😃

ale zatím má smůlu, zatím ji přeperu, a když histerčí tak mi skvěle zabírá vzít ji před zrcadlo a to se za moment na sebe řehtá, herečka 😉 😃
e.k.t
2. čer 2009
Nočník, no když Joli chytím hned jak vstane tak se vyčurá, ale jinak nic a přes den ji nechytám :-p
d.aniela1
2. čer 2009
jinak jako u nas caj ne.e
ale piti s Dm,,a takovy ty stavicky to u nas teda frci ty mu jedou a bez redeni je chlasta,,
panterka
2. čer 2009
Evi, tak to Jáchymek ani nehysterčí, on prostě s úsměvem jde skoro přes mrtvoly znova :-N ale sílu teda má :-p :-p no, my máme podle data čistokrevnýho berana :-p :-p
d.aniela1
2. čer 2009
Oli toje mazec vid ja mam doma dva 😃 😃 😃 😃
e.k.t
2. čer 2009
No to bude boj, ale jinak jsou děti beran a býk hodné, zato blíženec nevíš jakou tváří vstal 😃 😃 😃
panterka
2. čer 2009
tak to u nás se zakotvilo jedině na čaji jablečno-meduňkovým :-| jiný si můžu naložit a chlastá jak protrženej, ale když jsme byli v budějkách a čaj došel, tak se mohl utlouct po neředěných šťávičkách :-N
ewelly
2. čer 2009
evi me to povidej!mam doma dva aoba jsou po ranu na zabiti!hlavne ten velkej teda!
jinak na nocnik zatim jen rano a curame a kakame§a zacli jsme cistit zoubky🙂
plechajdaautor
2. čer 2009
tak u nas kdyz je hysterak a dam ho pred zrcadlo tak jeste prida 🙂

a ty stavy z DM u nas zas nejdou vubec....jsem myslela jakou mu s tim neudela radost a to mi spis vypije cistou vodu nez tohle....
d.aniela1
2. čer 2009
ti to rikam,,,ale je to fakt,,ze je pije nekdy i fido,,hihi

no tak holky vite o cem je rec :-N :-N
plechajdaautor
2. čer 2009
tak ja ty caje stridam skoro vsechny to milostpan vybiravej neni, ale zas to musim poradne ochutit kdyz dam do flasky jen jednu lzicku tak to taky nepije ]-(
panterka
2. čer 2009
Evi, chtěla jsem se Tě zeptat, jak připravit jídlo do skleniček, chtěla bych si to připravit na tu dovču, pro jistotu, ale ještě jsem to nedělala :-N
petrusam
2. čer 2009
ahojky, jdu na Vás mrknout, co je tu nového ..

my jsme teď hodně venku, jezdíme na bruslích s kočárem, Matymu se to moc líbí, pomalu mu připravujeme oslavičku ..

Oli - my jedem na dovču 4.7., takže už taky začínám plašit a to je to až za měsíc ..
ewelly
2. čer 2009
my pojedem akorat tak do pr...!😞
d.aniela1
2. čer 2009
Evi sejdem se tam ,,tam my jedeme taky,,
ewelly
2. čer 2009
jo tak jo,udelame hromadnou dovcu😃
e.k.t
2. čer 2009
oLI NORMÁLNĚ DO VYPAŘENÝCH SKLENIČEK DÁŠ NAVAŘENOU BAŠTU MINIMÁLNĚ 1,5 CM POD okraj a potom 20 minut zavaříš v horké vodě a potom zchladíš, nejlépe v lednici a ten tepelný rozdíl rychle smrskne ten vzduch, krásně se to zavaří a vydrží 😉
panterka
2. čer 2009
Zdeni, tak to u nás bere na milost tu jednu lžičku na 100ml, ale jak mu na noc dám míň, tak se ofrňuje :-p

ahoj Petru, tak to my se bude pak nějak vracet 😉 to je super, že jedete, tak to je v pohodě, když vám s domečkem vyšlo i na dovču 🙂
panterka
2. čer 2009
Evi, díky, já něco spáchám 😉
d.aniela1
2. čer 2009
ahoj peto
e.k.t
2. čer 2009
My jedeme taky do řiti 😃 😃 😃 ale zase si sem budu na prázdniny brát děti kamarádů a příbuzných 😃 😃
e.k.t
2. čer 2009
Tak Joli pije všechno i vodu 😉
d.aniela1
2. čer 2009
no ja ty stavicky kvuli tem bobkum,,ale uz to je ok,,jednou denne stavicku a je to ok a kajdime o dvakrat denne,,
panterka
2. čer 2009
hele, dani, v neděli dostal Jáchymek melouna a v pondělí házel nejdřív bobek a pak to už měl i takový řidší 😉
ewelly
2. čer 2009
evi ja zadne dite navic doma nechci!staci mi to jedno! 😉

Začni psát odpověď...

Odešli