• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli u nas teda nejvic´plati vareny jablicka
2. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, mně stačí dvě :grinning:
2. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pardon jsem se sekla na mmb jdu objednat nejaky ty dary :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je to právě o větší pohodě, protože si pohrají s Joli a já mám víc času na uvaření a tak a vlastně i na sebe, potom se udělá nějaký výlet a je to osvěžení pro všechny. Jo a Martin vzkazuje, že až budou napuštěný ty lomy tak že pojedeme na Mostecko na dovolenou jako k českýmu moři :wink: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - už tu dovču (Slovensko) máme zamluvené od září, zaplatíme to z vrácených daní, kdyby se daně nevracely, tak by jsme taky jeli do prd.., jsem ráda, že někam vypadneme .. pak už pojedem třeba jen na víkend někam pod stan a na to se taky těším .. moře mám slíbené na příští rok zase až nám vrátí daně :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy
kajdi se me tu do notasu,,,pomooooooooooooc
2. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám kvoční syndrom od malinkata a tak mi velká obsada bytu fakt vyhovuje, jsem potom šťastnější a klidnější :grinning: :grinning:

O víkendu tu budu mít dvě holky od kolegy a moc se těším, je pravda že se dostanu leda k noťasu, protože PC obsadí ta starší, už si ho objednávala, ale ta mladší se vyloženě těší na Joli, tak to bude fakt pohoda :wink:
2. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, Jani, nechytil David závislost na koni :grinning:
2. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli nene on je zavislej na zensky,hahahaaha
2. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, tak ať si tu s chlapama dá nějaký téma :grinning: :grinning: to by bbylo zajímavý pro nás, ty jejich drby :grinning: ale je by to bez ženských asi moc nebavilo :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blíží se má hodina, jdu so vany a hodit chrupec, aby zítra nebylo mrzuté prostředí pro všechny :wink:
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me povidej ale ty jejich keci bych chtela cist hihi to by mohlo byt zajimavy,,
2. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja evi pujdu ale uz rovnou do postele pyzamo uz mam

dobrou noc vsem,,,tak ja mazu ,,spinkat,,dnesni den byl narocny,,pa
2. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja radsi ne:slight_smile:..nemusim vedet vsechno:grinning:
2. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani pa a dobrou!
2. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem odcházejícím dobrou noc :wink: já dokoukám nahá jsi krásná a jdu taky :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja na to zapomnela!no tak to taky aspon dokoukam:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se pro dnešek loučím, dokoukám a padám do peřin :sunglasses: dobrou noc
2. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou vsem!ja jdu umyvat nadobi!brr
2. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla a tu už nikdo, moc sem nechodím, já vím, ale nějak už mě moc Pepíno nenechá...už je to pěknej ďábel a tak jsme buď venku nebo na víkendy jezdíme na chatu, takže už moc času nezbývá....
Oli Jáchymek je boží, jako ta druhá fotka mě dostala, fakt playboy :grinning: a vytáhl se teda hodně....ale je kouzelnej.... ewi neboj, u nás byla taky krize a už je to v pohodě....my spíš často máme hádky kvůli úplným kravinám, co jsme dřív normálně přešli :astonished: no asi je to tím, že jsem doma, nebo nevím :slight_smile: ale zas to bude fajn.....
Tak se všichni mějte a snad aspoň zítra večer zaskočím :slight_smile: A plechi držím palce s domečkem a ať tě brzy přejde srajda :grinning:
2. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi tak nádobí jsem si nechala na ráno, je pravda že v 5 jsem naskádala myčku a v 7 vyndala, ale večer už se mi táááák nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ekt já nádobí nechala na dneska odpol. až přijde myčka z práce :grinning: :grinning: ale on to tak sám chtěl, než umývat večer :confused:

dneska zas jsem Sašku svěřila mamce a relaxuju v práci :wink:

na dovču bych taky jela, ale není zač - teda mohla bych si více přivydělat, ale zas se o víkendech nestrhám, žejo :unamused: a MM vybírá skoro všechnu dovču kvůli mým stážím, takže ani mu nic navíc nezbyde.
jen nás ted naladila mamka - jede na last.min do egypta, se má :dizzy_face: tak MM souhlasil s mořem na příští jaro :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme konečně ty golfky (stejné jako ostatní :slight_smile: ), jen doufám, že je hned nerozbiju, se mi zdají takový křehký :confused:
3. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem, kdo mají dnes roční narozeninky přeji vše nej, hlavně zdravíčko!

Holky, jak se rozhodujete na očkování v 15ti měsících? Dáváte Priorix, nebo Priorix Tetra?
3. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je u v červenci na dovču jen s K, takový tábor pro rodiče s dětmi (hlavně mamky) s kamoškama, tak jsem zvědavá, pak možná chata (jestli tam bude volno :unamused: ) a znovu k té kamošce do Jizerek/Krkonoš a pak snad stěhovat
jo ještě asi na 4 dny do Karlových Varů a okolí, tchýně tam jede dolázní, tak ji tam odvezeme (má tam nějaký kamarády, takže ubytko zdarma, tak to je třeba využít)
3. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tz jo, jak se to skládá, ty golfky, help!!!!
3. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dito se teda nudit nebudete :slight_smile: bych taky potřebovala nějakou kámošku s chatou někde v horách :grinning: :grinning: :grinning: kdo se hlásí? :dizzy_face: :dizzy_face:

návod na golfáče není? a co třeba pojistka na boku? :confused:
3. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, jaký máte golfky. Jsem zvědavá.
3. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi - je, ale asi stylem, přidělejte kolečka, přidělejte madlo, přidělejte stříšku, o skládání tam není nic, se bojím, abych je nezlomila

máme ty, co všichni tady :grinning:

http://www.aukro.cz/item651125308_golfove_hole_grapi_buggy_lxx_super.html
3. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsou fakt super lehký
3. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek