Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
2. čer 2009
Oli u nas teda nejvic´plati vareny jablicka
panterka
2. čer 2009
Ewi, mně stačí dvě 😃
plechajdaautor
2. čer 2009
pardon jsem se sekla na mmb jdu objednat nejaky ty dary 🙂
e.k.t
2. čer 2009
no u nás je to právě o větší pohodě, protože si pohrají s Joli a já mám víc času na uvaření a tak a vlastně i na sebe, potom se udělá nějaký výlet a je to osvěžení pro všechny. Jo a Martin vzkazuje, že až budou napuštěný ty lomy tak že pojedeme na Mostecko na dovolenou jako k českýmu moři 😉 😃 😃
petrusam
2. čer 2009
Oli - už tu dovču (Slovensko) máme zamluvené od září, zaplatíme to z vrácených daní, kdyby se daně nevracely, tak by jsme taky jeli do prd.., jsem ráda, že někam vypadneme .. pak už pojedem třeba jen na víkend někam pod stan a na to se taky těším .. moře mám slíbené na příští rok zase až nám vrátí daně x-)
d.aniela1
2. čer 2009
ahoj ženy
kajdi se me tu do notasu,,,pomooooooooooooc
e.k.t
2. čer 2009
No já mám kvoční syndrom od malinkata a tak mi velká obsada bytu fakt vyhovuje, jsem potom šťastnější a klidnější 😃 😃

O víkendu tu budu mít dvě holky od kolegy a moc se těším, je pravda že se dostanu leda k noťasu, protože PC obsadí ta starší, už si ho objednávala, ale ta mladší se vyloženě těší na Joli, tak to bude fakt pohoda 😉
panterka
2. čer 2009
hele, Jani, nechytil David závislost na koni 😃
d.aniela1
2. čer 2009
Oli nene on je zavislej na zensky,hahahaaha
panterka
2. čer 2009
hele, tak ať si tu s chlapama dá nějaký téma 😃 😃 to by bbylo zajímavý pro nás, ty jejich drby 😃 ale je by to bez ženských asi moc nebavilo :-N 😃
e.k.t
2. čer 2009
no blíží se má hodina, jdu so vany a hodit chrupec, aby zítra nebylo mrzuté prostředí pro všechny 😉
d.aniela1
2. čer 2009
no me povidej ale ty jejich keci bych chtela cist hihi to by mohlo byt zajimavy,,
d.aniela1
2. čer 2009
I ja evi pujdu ale uz rovnou do postele pyzamo uz mam

dobrou noc vsem,,,tak ja mazu ,,spinkat,,dnesni den byl narocny,,pa
ewelly
2. čer 2009
ja radsi ne🙂..nemusim vedet vsechno😃
ewelly
2. čer 2009
jani pa a dobrou!
panterka
2. čer 2009
všem odcházejícím dobrou noc 😉 já dokoukám nahá jsi krásná a jdu taky :-N
ewelly
2. čer 2009
jee ja na to zapomnela!no tak to taky aspon dokoukam🙂
panterka
2. čer 2009
tak já se pro dnešek loučím, dokoukám a padám do peřin 😎 dobrou noc
ewelly
2. čer 2009
dobrou vsem!ja jdu umyvat nadobi!brr
slavikovci
2. čer 2009
tak jsem vás dočetla a tu už nikdo, moc sem nechodím, já vím, ale nějak už mě moc Pepíno nenechá...už je to pěknej ďábel a tak jsme buď venku nebo na víkendy jezdíme na chatu, takže už moc času nezbývá....
Oli Jáchymek je boží, jako ta druhá fotka mě dostala, fakt playboy 😃 a vytáhl se teda hodně....ale je kouzelnej.... ewi neboj, u nás byla taky krize a už je to v pohodě....my spíš často máme hádky kvůli úplným kravinám, co jsme dřív normálně přešli :-o no asi je to tím, že jsem doma, nebo nevím 🙂 ale zas to bude fajn.....
Tak se všichni mějte a snad aspoň zítra večer zaskočím 🙂 A plechi držím palce s domečkem a ať tě brzy přejde srajda 😃
e.k.t
3. čer 2009
Ewi tak nádobí jsem si nechala na ráno, je pravda že v 5 jsem naskádala myčku a v 7 vyndala, ale večer už se mi táááák nechtělo :-p
gabka32
3. čer 2009
Ekt já nádobí nechala na dneska odpol. až přijde myčka z práce 😃 😃 ale on to tak sám chtěl, než umývat večer =-)

dneska zas jsem Sašku svěřila mamce a relaxuju v práci 😉

na dovču bych taky jela, ale není zač - teda mohla bych si více přivydělat, ale zas se o víkendech nestrhám, žejo :-| a MM vybírá skoro všechnu dovču kvůli mým stážím, takže ani mu nic navíc nezbyde.
jen nás ted naladila mamka - jede na last.min do egypta, se má x-) tak MM souhlasil s mořem na příští jaro 🙂
titida
3. čer 2009
Tak máme konečně ty golfky (stejné jako ostatní 🙂 ), jen doufám, že je hned nerozbiju, se mi zdají takový křehký =-)
sonik05
3. čer 2009
Všem, kdo mají dnes roční narozeninky přeji vše nej, hlavně zdravíčko!

Holky, jak se rozhodujete na očkování v 15ti měsících? Dáváte Priorix, nebo Priorix Tetra?
titida
3. čer 2009
já je u v červenci na dovču jen s K, takový tábor pro rodiče s dětmi (hlavně mamky) s kamoškama, tak jsem zvědavá, pak možná chata (jestli tam bude volno :-| ) a znovu k té kamošce do Jizerek/Krkonoš a pak snad stěhovat
jo ještě asi na 4 dny do Karlových Varů a okolí, tchýně tam jede dolázní, tak ji tam odvezeme (má tam nějaký kamarády, takže ubytko zdarma, tak to je třeba využít)
titida
3. čer 2009
tz jo, jak se to skládá, ty golfky, help!!!!
gabka32
3. čer 2009
Dito se teda nudit nebudete 🙂 bych taky potřebovala nějakou kámošku s chatou někde v horách 😃 😃 😃 kdo se hlásí? x-) x-)

návod na golfáče není? a co třeba pojistka na boku? =-)
sonik05
3. čer 2009
jé, jaký máte golfky. Jsem zvědavá.
titida
3. čer 2009
gabi - je, ale asi stylem, přidělejte kolečka, přidělejte madlo, přidělejte stříšku, o skládání tam není nic, se bojím, abych je nezlomila

máme ty, co všichni tady 😃

http://www.aukro.cz/item651125308_golfove_hole_...
titida
3. čer 2009
a jsou fakt super lehký

Začni psát odpověď...

Odešli