Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
sonik05
3. čer 2009
titida: řekla bych, že to bude styl, jako u ostatních - uprostřed je taková "nášlapná" část, kterou jsi sešlápla při rozkládání, tak jí dej zase nahoru a pravo bude ještě taková malá páčka a tu sešláplni dolu a mělo by se to složit.
e.k.t
3. čer 2009
Diti nasadíš kolečka a pak odklipneš tu červenou pojistku na boku a chytneš za rukojeti a jako škubnutím se ti pustí na zam kolečka a na zádové části je takové kulaté jako držátko nebo jak to nazvat, to prošlápneš a tím se ti zapevní golfky, no a pak nasdíš korbu a madlo a je to 😉
titida
3. čer 2009
evi - rozložila jsem je, to jo, ale teď je chci zase složit a dát do auta a to nevím jak

soni - já tam nic nevidím :-N
e.k.t
3. čer 2009
dobře takže odděláš madlo, sklopíš boudu, vycvakneš nahoru to kulatý za zády a nadzvedneš tu spojnici madel a sklápíš k předním kolečkům, nakonec zajistíš červenou klapkou a hotovo 😉
e.k.t
3. čer 2009
jo a na zádech je v prostřední řadě do boku čouhající díl myslím taky červený, tím si pomůžeš nohou aby se líp sklápělo 😉
titida
3. čer 2009
už jsem na to přišla, musím oddělat madlo! no jo no, jsem moooc šikovná
titida
3. čer 2009
je evi dík, já na to už přišla, jen teda nevím tu klapku na zajištění, no uvidím
sonik05
3. čer 2009
titi: ty jsi teda šikulka 😉 tak je to trochu jiný systém, než jsem myslela
ewelly
3. čer 2009
nazdarek!teeeda tady je dneska mrtvo!
terri
3. čer 2009
Ahoj, všechny Vás zdravím nebyla jsem tu snad od třetího měsíce Ený a to už jí bude rok. Děs děs a ještě jednou děs.Co si pamatuji narodili jsme se jako poslední. Ještě nechodíme.ale stoupáme si v postýlce,tak věřím že to je za pár.
Jak ste si užiky sraz a kolik se Vás sešlo?
Hrozně ta mateřská letí, mám pocit že jsem na sále byla nedávna a už to bude rok.
Plánujete už někerá druhé?
Já si to neumím představit Ený zabírá veškerý čas pro sebe a když už ulehne a já mám konečně volno, tak jsem vyřízená a šla bych si nejraději také lehnou.
Mějte se jdu se natáhnout zítra ráno budíček. 😉
gabka32
3. čer 2009
ahoj Terri, jj letí to jak svina, taky jsem ještě před rokem běhala s pupkem 😃

srazík byl prima, bylo nás asi deset s mrnatama i drahýma polovičkama 😉 však mrkni na fotky

http://gabka32.rajce.idnes.cz/sraz_cervnovek_8....

nebo tady na koníkovi - pod autorem Renospond jsou 3alba 😉 http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...

někdo mimi plánuje 😉 , někde už možná zaděláno :-N mi končí MD už za rok, tak taky budu muset pohnout, abych hezky šupla do další =-) :-N
gabka32
3. čer 2009
koukala jsem, Anička je šikulka 😉 už tak brzy jste začli cvičit jooo? x-) supr. akorát by to chtělo fotečku, jak už princezna vyrostla 😉
vrkocka
4. čer 2009
Dobre ranko my vcera velke cestovani,tak Elinka spala alespon do 6h,vsem jeste jednou gratulace co meli rocek a Ladusce taky ke screningu 🙂 Zítra taky slavíme,dostala od babičky tříkolku,tak řádí papa jinak 6 zůbů
vrkocka
4. čer 2009
ahoj nemuzu nejak najit fotecky mimisku cerven!!
e.k.t
4. čer 2009
Ahojky 😉
e.k.t
4. čer 2009
Ninuško všechno nejlepší k ročíku 😉
e.k.t
4. čer 2009
Katynko všechno nej nej nej k ročku 😉
e.k.t
4. čer 2009
Ahoj Terri 😉 ,

no čas letí, nejvíce je to vidět na dětech 😃 😃 😃

srazík byl super 10 rodin naplnili jsme půlku hotelu a myslím že jsme si to všichni užili 😉

no my plánujeme snažení od prázdnin 😃

to já před rokem pomalu umírala 😞 ale zvládlo se vše a teď je dobře 😃
vrkocka
4. čer 2009
a gratulace co mají roček 🙂
e.k.t
4. čer 2009
Zuzi to se jí určo b ude moc líbit 😉
bajunka
4. čer 2009
před rokem už jsem si užívala první minuty s miminkem, to tak strašně letíííí 😢 ,
vrkocka
4. čer 2009
haloooo kde najdu ty fotecky mimisku jak rostou+kolik maji zoubku nemuzu to nejak najit 😞
bajunka
4. čer 2009
cerven2008
e.k.t
4. čer 2009
ahojky tak se hlásím s atb, nějaké zakleté období roční pro mne :-p :-p :-p

no ale chytlo se to dost brzo, takže na týden zatím a bez indikace ležení 😃 😃
tigr211
4. čer 2009
ahojky,dnešní noc taky luxus fakt.bořát brečel,až mě přestalo bavit lítat do pokojíčku,tak šla postýlka do ložnice.No a ráno jsem našla 12 zoubek.už má 4stoličky tak hezky papá,dostal okoštovat řízek,dala jsem mu to na kostičky i brambor a hezky papal sám ani se v tom moc nematlal.akorát se z něho stává dobrá vsteklina,když se mu něco nelíbí,sedne si a vztekle šmidlá nohama o zem.předváděl to i na poště,když jsem mu odmítla dát peněženku.jsem vypadala jak idiot.
tigr211
4. čer 2009
jo ještě jedno info.nevím jak u vás,ale my tu máme hypernovu předělanou na albert a od včerejška tam mají akci na huggies premium to velké bal. 1+1zdarma,tak mám za 418kč 144plen 😉
e.k.t
4. čer 2009
ahojky tigr, fratulace k zubatacovi 😃 😃 😃 Joli má 4 pořád pořád 😃

Jo v hypře jsem byla a opravdu 2 balení huggies za 419 😉
laada
4. čer 2009
ahoj holky, 😉

Evi co tě položilo? chřipka? ted to nějak řádí... nemůžu jet ani k našim protože sou všichni nachípaní 8-( už asi 14 dní a pořád se jich to drží
petrusam
4. čer 2009
Ahojky, taky na nás s Matym vlétla nějaká nemoc, ale je to tím počasí, všichni okolo jsou nachcípaný :-p

jj, taky jsem včera byla v Hyper a máme Huggies 😃 😃

jinak nic nového u nás, dneska budeme celý den doma, když nám není dobře, radši jsem na zítra i plavčo zrušila, tak si dáme příští týden náhradní hodinu, když nám bude dobře ..