• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
titida: řekla bych, že to bude styl, jako u ostatních - uprostřed je taková "nášlapná" část, kterou jsi sešlápla při rozkládání, tak jí dej zase nahoru a pravo bude ještě taková malá páčka a tu sešláplni dolu a mělo by se to složit.
3. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti nasadíš kolečka a pak odklipneš tu červenou pojistku na boku a chytneš za rukojeti a jako škubnutím se ti pustí na zam kolečka a na zádové části je takové kulaté jako držátko nebo jak to nazvat, to prošlápneš a tím se ti zapevní golfky, no a pak nasdíš korbu a madlo a je to :wink:
3. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - rozložila jsem je, to jo, ale teď je chci zase složit a dát do auta a to nevím jak

soni - já tam nic nevidím :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře takže odděláš madlo, sklopíš boudu, vycvakneš nahoru to kulatý za zády a nadzvedneš tu spojnici madel a sklápíš k předním kolečkům, nakonec zajistíš červenou klapkou a hotovo :wink:
3. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na zádech je v prostřední řadě do boku čouhající díl myslím taky červený, tím si pomůžeš nohou aby se líp sklápělo :wink:
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem na to přišla, musím oddělat madlo! no jo no, jsem moooc šikovná
3. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je evi dík, já na to už přišla, jen teda nevím tu klapku na zajištění, no uvidím
3. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi: ty jsi teda šikulka :wink: tak je to trochu jiný systém, než jsem myslela
3. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek!teeeda tady je dneska mrtvo!
3. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všechny Vás zdravím nebyla jsem tu snad od třetího měsíce Ený a to už jí bude rok. Děs děs a ještě jednou děs.Co si pamatuji narodili jsme se jako poslední. Ještě nechodíme.ale stoupáme si v postýlce,tak věřím že to je za pár.
Jak ste si užiky sraz a kolik se Vás sešlo?
Hrozně ta mateřská letí, mám pocit že jsem na sále byla nedávna a už to bude rok.
Plánujete už někerá druhé?
Já si to neumím představit Ený zabírá veškerý čas pro sebe a když už ulehne a já mám konečně volno, tak jsem vyřízená a šla bych si nejraději také lehnou.
Mějte se jdu se natáhnout zítra ráno budíček. :wink:
3. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Terri, jj letí to jak svina, taky jsem ještě před rokem běhala s pupkem :grinning:

srazík byl prima, bylo nás asi deset s mrnatama i drahýma polovičkama :wink: však mrkni na fotky

http://gabka32.rajce.idnes.cz/sraz_cervnovek_8.-10.5.2009_v_hotelu_Renospond%2C_Zderaz/#Renospond_127.jpg

nebo tady na koníkovi - pod autorem Renospond jsou 3alba :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=355570&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D6100%26vOrderBy%3D2

někdo mimi plánuje :wink: , někde už možná zaděláno :sweat_smile: mi končí MD už za rok, tak taky budu muset pohnout, abych hezky šupla do další :confused: :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem, Anička je šikulka :wink: už tak brzy jste začli cvičit jooo? :dizzy_face: supr. akorát by to chtělo fotečku, jak už princezna vyrostla :wink:
3. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko my vcera velke cestovani,tak Elinka spala alespon do 6h,vsem jeste jednou gratulace co meli rocek a Ladusce taky ke screningu :slight_smile: Zítra taky slavíme,dostala od babičky tříkolku,tak řádí papa jinak 6 zůbů
4. čer 2009 v 06:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nemuzu nejak najit fotecky mimisku cerven!!
4. čer 2009 v 06:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
4. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuško všechno nejlepší k ročíku :wink:
4. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katynko všechno nej nej nej k ročku :wink:
4. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri :wink: ,

no čas letí, nejvíce je to vidět na dětech :grinning: :grinning: :grinning:

srazík byl super 10 rodin naplnili jsme půlku hotelu a myslím že jsme si to všichni užili :wink:

no my plánujeme snažení od prázdnin :grinning:

to já před rokem pomalu umírala :frowning2: ale zvládlo se vše a teď je dobře :grinning:
4. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratulace co mají roček :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to se jí určo b ude moc líbit :wink:
4. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
před rokem už jsem si užívala první minuty s miminkem, to tak strašně letíííí :cry: ,
4. čer 2009 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo kde najdu ty fotecky mimisku jak rostou+kolik maji zoubku nemuzu to nejak najit :frowning2:
4. čer 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cerven2008
4. čer 2009 ve 12:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se hlásím s atb, nějaké zakleté období roční pro mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ale chytlo se to dost brzo, takže na týden zatím a bez indikace ležení :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,dnešní noc taky luxus fakt.bořát brečel,až mě přestalo bavit lítat do pokojíčku,tak šla postýlka do ložnice.No a ráno jsem našla 12 zoubek.už má 4stoličky tak hezky papá,dostal okoštovat řízek,dala jsem mu to na kostičky i brambor a hezky papal sám ani se v tom moc nematlal.akorát se z něho stává dobrá vsteklina,když se mu něco nelíbí,sedne si a vztekle šmidlá nohama o zem.předváděl to i na poště,když jsem mu odmítla dát peněženku.jsem vypadala jak idiot.
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jedno info.nevím jak u vás,ale my tu máme hypernovu předělanou na albert a od včerejška tam mají akci na huggies premium to velké bal. 1+1zdarma,tak mám za 418kč 144plen :wink:
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tigr, fratulace k zubatacovi :grinning: :grinning: :grinning: Joli má 4 pořád pořád :grinning:

Jo v hypře jsem byla a opravdu 2 balení huggies za 419 :wink:
4. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, :wink:

Evi co tě položilo? chřipka? ted to nějak řádí... nemůžu jet ani k našim protože sou všichni nachípaní :rolling_eyes: už asi 14 dní a pořád se jich to drží
4. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky na nás s Matym vlétla nějaká nemoc, ale je to tím počasí, všichni okolo jsou nachcípaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj, taky jsem včera byla v Hyper a máme Huggies :grinning: :grinning:

jinak nic nového u nás, dneska budeme celý den doma, když nám není dobře, radši jsem na zítra i plavčo zrušila, tak si dáme příští týden náhradní hodinu, když nám bude dobře ..
4. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek