• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
huggies plínky sou nejlepší? :wink:
4. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace už batolátkům :wink: :dizzy_face:

Laadi asi jak u koho, každopádně jsou asi ted nejlepší cenou :grinning: :grinning: my zpočátku měli Pampers new baby, ty byly supr a ted pampers active baby a látkovky. ale krom happy (nic moc) jsme ani jiné nezkoušeli, protože jsme spokojení s tím co máme :wink:
podívej se pak do DMka jestli chodíš a nech si vystavit slevovou knížku :wink:
4. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - my kupujem vždy ty co jsou v akci - huggies premium nebo pampers active baby .. s levnějšíma plínama jsem nebyla spokojená ..
4. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem si říkala, že tady někde v debatě vedly pampersky :wink:
4. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi ne kvůlivá alergii mám překrvené sliznice a tím se mi tam chytil nějaký bacil, ještě se nerozlezl. šla jsem na orl pro prášky na alergii a dr po vyšetření konstatovala začátek totálního zánětu od hrtanu výš, ale ještě se nestihl rozjet, tak to prý bude během týdne ok :wink:
4. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak laadi my jsme spokojeni s pampers activ, sleep a play, huggies premium (clasics nám nevyhovují) a ještě jsou fajn albert quality a z dm ty babylove :wink:
4. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eví tak ať to do týdne vyženeš z těla :wink: pak bude měsíc očista a vrhnete se na snažení né??? potřebuju nějakýho spojence, protože jinak vás tady ukamenuju dotazama :grinning: :sunglasses:

Zdení už na koně nechodí??? :confused:
4. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooooooo kde najdu ty fotky deticek cerven 2008?Prosím jinak dnes rocni poradna a 9.400g a 75cm :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že nikde nikdo ... a to je venku taková kosa co děláte ženy? :grinning:
4. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně laadi já bych do toho šla hned, ale Martin začíná ztrácet odvahu :frowning2:
4. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč ztrácí odvahu? že to nepůjde?
4. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no má zase kecy že je neplodnej a takový, z toho zase že to finančně neutáhneme a zase že se sem nevejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Jolanka je snad důkaz né ? :wink: uvidíte .. myslím, že sám bude chtít, ale chlap potřebuje asi chvilku čas :wink:
4. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čím je to blíž tím je to s ním horší :frowning2: on si asi myslí že Joli není jeho :angry:
4. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky ladunko,pusinku na brisko :slight_smile:
Ekt to pujde,ale financni stranku chapu :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vkoc :dizzy_face: bříško je opečovávaný a hlazený pořád :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ono se to vždycky nějak zamotá, no uvidíme je-li mi souzeno ještě další štěstíčko
4. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a to bys brala antikoncepci nebo by ste si dávali pozor? Vím, že ty bys zkoušela :pensive: ale asi ještě potřebuje čas.. i když na co čekat .. :wink: myslím, že se vám to povede znovu :wink:
4. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udělat nějakou pomazánku na chleba .. už je zase vlčí hlad :sunglasses:
4. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi bez, ale to on si dá Martin pozor větší než velkej, takže z toho nic nebudu mít :stuck_out_tongue_closed_eyes: na prezervativ jsem alergická :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry vecer :slight_smile:

tak u nas teda pampersky fuj - smrdej jeste vic kdyz do nich mates nacura, takze u tech bych blila :stuck_out_tongue_closed_eyes: navic na to jak jsou drahy teda nic moc....jediny dobry pampersky u nas byly ty fialovy, ale nevim jak se jmenujou :slight_smile:

Huggiesky jsou mam pocit dobry pro deti co maji stehynka, coz neni nas pripad cili nam to slo vsechno ven, jsou dost vykrojeny....myslim ty premium, ty classic jsme meli jednou, dostali jsme a nic moc

Dm pleny kupuje tchyne jen v MB a jako zachytny pliny kdyz nic jinyho neni proc ne, ale porad bych je nepouzivala...

My jedem v tesco plinach a spokojenost, jak cenou tak kvalitou.....ty fialovy tesco pliny
4. čer 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem kvůli tobě roztrhla pampersku z prenatal boxu a voní krááásně .... :wink:
4. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi u nás taky kondom moc nefrčel... :wink:
4. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra mi naskočí 15tt ale už bych nejraději aby venku padalo listí a byl konec září ... :sweat_smile:
4. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me taky nevadi jak voni kdyz je cista princezno :grinning: ale kdyz do ni mates nadela byt jen nacura tak mi to smrdi desne...navic mi prijde zavlhla z venku kdyz je v ni hodne nacurano
4. čer 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
úúú tak že bych to vyzkoušela :grinning:
4. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty ses jelito :slight_smile: :grinning:
4. čer 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno nic, jsem po veceri.....prezrala jsem se samozrejme :wink:
4. čer 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek