Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
4. čer 2009
no my se průběžně cpeme bramboráky s syrečkama 😃 😃 😃 a Martin dnes uspává Joli 😃 😃
plechajdaautor
4. čer 2009
no ja si dala zeleninovej salat tak mam aspon cisty svedomi 😉
e.k.t
4. čer 2009
Dnes na mne byl hodný a nechal mne dospat do půl osmé a vyžral si po celé noci prochcanou smrdutou plínu a za chvíli ještě posranou čerstvou a teď večer ještě jedno hovno, chudáček ale Joli ho vždy potěší 😃 😃
titida
4. čer 2009
díky za přání, ta čtvrt hoďky to bude rok přesně x-)
titida
4. čer 2009
K snědla celý svůj dort a oblizovala se až za ušima (teď z ní David smývá zbytky 😃 )
titida
4. čer 2009
plínky teď jedeme střídavě DM Babylove a Alana (no a teď taky Huggies, jsme dostali)
plechajdaautor
4. čer 2009
titi 😃
titida
4. čer 2009
ona je vždycky tak šťastná s jídlem x-) to je prostě radost jí dát něco dobrého 😃
plechajdaautor
4. čer 2009
plechajdaautor
4. čer 2009
tit tak to se mate, u nas mates somruje jen to co mame my, ale kdyz ma jist svoje tak to jsou boje ]-(
e.k.t
4. čer 2009
No to je vždy radost pohledět když těm mrňouskům chutná 😃 😃
vrkocka
4. čer 2009
no ja ted jen aktivii,nic moc,berou me chute,ale drzim si vahu po porodu 75 ted 63,ale neni to moc videt papa a je to spise stresem 😞
e.k.t
4. čer 2009
já teď musím pořádně snídat a večeřet abych ty atb nevyhodila :-p
laada
4. čer 2009
Zdení jakejch 14min???
laada
4. čer 2009
jinak ahoj tem co sem ted v odmlce neviděla 😉
plechajdaautor
4. čer 2009
jsi psala za 14 ....tak jsem nevedela co 🙂
laada
4. čer 2009
jo jo 14 dní .. já myslela že říkáš ať jdu na 14 minut 😃
plechajdaautor
4. čer 2009
jo tak 😉
plechajdaautor
4. čer 2009
to je des jak v ty tv v utery a ctvrtek nic nedavaj :-p
laada
4. čer 2009
Evi bramboráčky ty bych si dala :-p :-p :-p :-p ted se ve mě vaří zelí a je to jako pohyby..... :-N
laada
4. čer 2009
já koukám na VKV x-) ale jinej brak už néééé.... ještě teda na Ulici x-)
laada
4. čer 2009
Dneska sme s Vítkem celej den leželi u tv ... jedli a koukali na DVD 🙂 tak sem z toho celá utahaná 😃
plechajdaautor
4. čer 2009
ja ted zblajzla jeste strudl k caji 😎 😎

vkv ? jezis ja nevidela snad ani jeden dil....

ladi to verim a moc neprovokuj pac ja se dneska nezastavila
laada
4. čer 2009
hmm tak mi dělej chute se štrudlem když nemám jedinej koblížek ani koláček ]-( 😉

no já neviděla ani jeden díl ordinace .....
plechajdaautor
4. čer 2009
jsem pekla vcera 3 sisky...mno spis sisticky 🙂 Tedka delaji tak blby testa na 3 kusy :-p
laada
4. čer 2009
hmmm já si zítra teda zajedu do Lidlu pro mraženej ten je jak taštička z meku ale je 6x tak větší a stojí dvacku 😉
plechajdaautor
4. čer 2009
Fakt ? kup a posli ja tu lidl nemam 😎
panterka
4. čer 2009
dobrý večer 🙂

u nás teda jedem v pamperskách a na noc dáváme huggiesky, neprotekly nám ani jedny a nesmrdí mi ty pampersky ani, když je prcek počůrá :-N musím říct, že se hodně zlepšily od doby, kdy byl malej Hyneček, to jseem je nemohla ani cítit :-p no, ale je fakt, že já mu plíny měním doost často 😎

jo, a koukám na ordinaci 😎
laada
4. čer 2009
Zdení sou tam stejný kousky jablek jako v té tašce... já vždycky upeču dva a jednu šíšu sežeru :-x 😃
panterka
4. čer 2009
já zítra peču ovocnej koláč 😎