• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ewelly, ty brejličky jsou velikostně až do 2let, tak kdyby je malá nesnesla teď, tak by je nosila později. Já je koupím, myslím, že to není vyhozená investice
3. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,ja to nestudovala,tak do nich jdu taky,ale az o materskou,ted kupuju bundicku:slight_smile:
3. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se zajdu dneska podívat do DMka a koupíme opalovací krém a mrknu se po brejličkách, asi si je taky bude sundavat, ale uvidíme...
plechi to chápu, už se těším až budou zahrádky a půjdeme na pivko :wink: zítra ráno jedeme na chatu, má být krásně, to nám to teda vyšlo pěkně, tak budem grilovat, pivíčko.....už se těším :sunglasses:
3. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bundičku na jaro musíme taky koupit, ale dostal teď džínovou, je prďácká, tak mu jí dneska oblíknu ať je frajer :grinning:
3. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni mají právě dva typy 0-2 a potom 2+, jsou jedny z nejlevnějších a mají kvalitní UV filtr a ten pásek má být nastavovací :wink:
3. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Joli si před chvilkou prokousla 3. zub o můj palec

aaauuuuuu aaauuuuuuu

ale co přebolí, no a asi se jí ulevilo
3. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gratulace Jolance k třetímu zoubku.....má teda hezký způsob prokousání :grinning:
3. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to to spadlo a nejak musim ho vic hlidat no co ten muj kluk vyvadi
3. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se pridavam panter k zoubkum

a ekt taktez ty brdo to jde rychle ,,jak pak lezou za sebou
3. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dodelat gulas a pak s detma ven,mejs te su krasne zeny
3. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no druhá horní 1 na sebe asi nedá dlouho čekat :wink:

No za měsíc si budeme říkat že je tam banda dospělých s pytlem blech :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si brejle objednala u babci tak treba uz zitra budou....

tak se nadlabnu a jdem do stromovky kdyz je tak pekne....tam zas bude lidu :sunglasses:
3. dub 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my razíme taky ven, tak papa
3. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamky,tak hlásíme konečně máme zoubek a to 1.4 jeden a 2.4 zacinkal druhý :grinning:
3. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak gratulace, to je super, začíná to tu být zubaté :wink:
3. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem si normalne pripekla frnak..... :grinning:
3. dub 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted koukam ze na slunicku je 36 tak to jde :wink:
3. dub 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je 27 :grinning:
3. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ale ze to je hned lepsi co kdyz je takhle krasne :slight_smile: ja zaparkovala u vody...koukala na kachny mates chrnel :slight_smile: jsem si blbka zapomela knizku :unamused: :sunglasses:
3. dub 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufam, ze za mesic bude stejne hezky :wink:
3. dub 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas to je taky fajn uz aby to tak bylo ,,my jsem byli tak na kaceny kouknout ale moc nechrnel,,
3. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky žblunce :wink:
3. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem na prášky....Pepča má asi období závislosti na matce....kam se hnu, tam se řevem leze za mnou...položím ho na zem, řev....jdu mu udělat jídlo řev...připravit vanu, řev.....asi mě odvezou do Bohnic.... :rolling_eyes:
3. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
už aby šel spát dneska, fakt.....ale obávám se, že to bude taky s křikem :frowning2:
3. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no separační krize jako vyšitá, ale neboj, to ho přejde, Joli za mnou okamžitě leze na záchod, stoupne si a čumí co dělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naštěstí už usnul,takže pomažu uklízet, protože to s ním dneska fakt nešlo a balit na chatičku :sweat_smile: Jojo na záchod za mnou taky leze a kouká, největší zábava když spláchnu :grinning:
3. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak separacni krize u nas zatim nehrozi, u nas je mmt jen bojkot mlika...ale totalni...no ma smulu chlapecek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
3. dub 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi ale když Pepínovi rostly zuby,tak taky nechtěl mlíko, ale vůbec, jen čaj, to zas přejde....no já doufám,že se nás ta krize brzy pustí, protože je to na bednu :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis to mi povidej...uz jsem obcas i sprosta ....pac toho je tedka nejak moc a potrebuju se vyspat a to mi nikdo nedopreje :angry:
3. dub 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou teda viď, že ti nedopřejí spánek :grinning: no u nás je to taky tak neboj....
3. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek