Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
4. čer 2009
ladi no jooo ty ...ty jsi stary prasatko co sni sisku strudlu na posezeni 😉

Oli me zbyly jeste dva tvarohy takze vymyslim neco s tvarohem....asi juknu na mmb tak je receptu jak maku 😉
laada
4. čer 2009
olí ahoj 😉 jdu si přečíst porod andary a pak sem hned tu 😎
panterka
4. čer 2009
u nás peče štrůdl moje mamka 😉 peče dvě nohy a jednu vždycky nafasujem 😎 oni si tu jednu doma suší týden, u nás většinou nevydrží do druhýho dne :-N to samý s bábovkou, mamka peče poloviční co já a u nás je dvojnásobná pryč během 2 dnů, to teda nevím, co budu dělat, až vyroste i ten malej :-p mě sežerou :-p
panterka
4. čer 2009
andaru neznám, ale to neva 😃
plechajdaautor
4. čer 2009
jee ja uz si necetla dlouho o porodech, ze bych se sla zas povzdelavat 😃
panterka
4. čer 2009
Dituš, Kačce všechno nej, nej, nej!! x-) x-) x-)
laada
4. čer 2009
andara je z České Lípy 😉
laada
4. čer 2009
Zdení téma jaký byl porod
laada
4. čer 2009
holky dejte mi nějakej typ na vaření... ?
e.k.t
4. čer 2009
teda štrůdl taky dlouho nebyl, ale tady nikdo sladký nejí, tak zase až pro návštěvu, nebo až Joli doroste 😉
e.k.t
4. čer 2009
no my měli k obědu těstoviny se směsí zahuštěnou syrečky a k večeři ty bramboráky se syrečky, no zítra upeču kuře a brambory a na víkend bude chilli corn carne a kuře na způsob svíčkové 😉
laada
4. čer 2009
ááá dobře udělám teda kuře v tom pytlíku ...od magi nebo od čeho to je dobrota 🙂
plechajdaautor
4. čer 2009
ladi ja vim, znam...jsme tedka cetla jeste jiny porody a jedna tam psala ze hodinu musela prodychavat a nemohla tlacit pac ji dr rekla, ze pred ni musi odrodit jeste jinou pacientku a zasit jinou rodicku...jako to by mohli rict me teda 🙂 hehe za prve bych je poslala nekam a navic telo tlacilo za me samo jaksi 🙂) navic tam prej mela jednu dr....me teda nerodila dr ta byla jen kdyby neco a pak me jen sila, ale jinak tam byla jen asistentka...mno nic, co nemocnice to jiny mrav koukam
laada
4. čer 2009
já o porodu raději pomlčím |-| sem zase dneska nějaká na ubulení |-|
panterka
4. čer 2009
já se zas zasekla tady http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... :-| to je takovej "budějckej" problém
plechajdaautor
4. čer 2009
Oli jsem to malicko pocetla, ale nejak mi prijde ze to je snad jeji vec ne ? :-N

Ladi ]-( ]-( ]-(
plechajdaautor
4. čer 2009
jdu si dat merunky 🙂
laada
4. čer 2009
no já se do debaty s hádkama raději nezapojuju a ani je nečtu 🙂
laada
4. čer 2009
já jdu asi spát ... dnes byl ten televizní den vyčerpávající 😎
panterka
4. čer 2009
Zdeni, no, já o tom moc toho nevím, ale vím, že je to dlouhodobý a fakt jako od ní hnusný, nejde vlastně vůbec o to, že chce do práce, když je malá tak malá |-|
e.k.t
4. čer 2009
tak laadi krásné sny a dobře si odpočiň. Joli teda ještě nechrní :-p
panterka
4. čer 2009
Laduš, dobrou noc 😉

jinak, dneska jsme byli s Hynečkem na talentovkách do hudebky 😎
plechajdaautor
4. čer 2009
Oli aha tak pokud nejde o tohle tak pak nevim takze mi to je jedno 😉
laada
4. čer 2009
tak budu spát dřív než Joli 😃

dobrou noc holky 😉
e.k.t
4. čer 2009
No to asi jio 😉 pěkné sny Laadi 😃
panterka
4. čer 2009
tak dojím lipoše, dokoukám růžovku a jdu do hajan 😎 jsem absolutely ko :-p
e.k.t
4. čer 2009
Já jdu taky, Joli prudí, tak jdu vystřídat Martina, už má chudák dost. Dobrou 😉
titida
4. čer 2009
tak já dneska upekla dvě nohy štrůdlu a udělala chlebíčky (přišli kamarádi popřát K) a David s tím kamarádem snědly celej ten štrůdl a si během čtvrt hodiny :-N a my s kámoškou baštily ty chlebíčky (a David taky docela popil víno, že musí zapít K (zase 😃 ), tak doufám, že se mi teď neutopí, šel do vany)
titida
4. čer 2009
díky za přání komu jsem ješta nepsala
ewelly
4. čer 2009
Ditus,Kacce taky prejeme vse nej🙂

Začni psát odpověď...

Odešli