• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
dobre ranko,tak zhruba za pul hodky jsem volala manzovi,ze za mnou může přijet do porodnice,že se na svět blíží Elinka :slight_smile:
5. čer 2009 v 06:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá tady svítí sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: ,no konečně
5. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elišce vše nej k ročku :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujem :slight_smile: tady se dere taky :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elišce vše nej :dizzy_face:
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko :slight_smile: jdu na vás juknout...

Dity Kačce dodatečně ke včerejším narozkám včechno nej, hlavně hodný rodiče :dizzy_face: :grinning:

Vrkoc Elišce všechno nej k dnešním narozkám :dizzy_face:
5. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nás teda brzo zaprší :frowning2:
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško všechno nej nej newj k ročku
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andresce od Gabiska vše nej k ročku taky, i když sem nechodí :wink:
5. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke dopoledne
u nas teda moc hezke neni je tu zima 11 stupnu a zatezno bleee,no a pak ze nemame mit depky,,

vrkocka:elisce vse nej nej nej k 1roku zivota!!§hlavne to zdravicko to je nej,to potrebuje.....

jinak u nas celkem pohoda jsem doma sama bez MM jel sluzebne smer PHA tak je doma klidek ,domca ted spi tak ja varim a trochu jsem poklidila,ale malinko nechce se me nic delat
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chytla me lenora a ne a ne se me pustit
5. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem koukala že jste řešily plíny, tak u nás vede Pampers active baby, když vyjimečn koupím něco jinýho tak pak honem zase utíkám pro pampersky a jsem nešťastná kolik ještě musím vybrat těch jiných :sweat_smile:
teď máme z akce huggies premium, ty jsou taky super, hlavně jednu dobu mi hodně vyhovovalo, že mají na zádíčkách ten pružný pásek, ale proti pamperskám jsou takový hodně tvrdý, mi přijde H. občas odřenej z nich.
ale když jsou za super cenu tak ok. Ovšem včera jsme zase po delší době koupili fialový Tesca a to je teda blaho, mi přijde,že je asi ještě vylepšili (bohužel se do tesca tak často nedostanu, u nás ho nemáme) a ty snad spojují výhody pampersek a huggiesek a jako bonus super cena :dizzy_face:

Dani haha o depce mi nemluv, už se z toho hrabu, ale jde to z tuha v tomhle počasí
5. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :wink: lenora je děsná, tu já mívám dost často a drží se mě jak klíště :grinning:

jinak u nás se dneska odmítá spát 2x denně, vstával v 6:15 a teď už hodinu zlobí v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
běžím do sklepa najít jednu krabici dokud H. spinká hned jsem zpět

ahoj Oli :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:

všechno nejlepší Kačce Dity a Elišce Vrkočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás krásně, sluníčko, ale kosa :angry: a to jdu ještě dneska na službu, ach jo, se mi vůbec ale vůbec nechce :unamused:

jo a snad to vypadá, že konečně se klube první zoubek.... teda docela pomalu, ale už začíná prosvítat :grinning:
ahoj Jíťo :wink:
holky a kolik u vás stojí tesco plínky? my jsme to jednou chtěli vyzkoušet, jenže cenově (v přepočtu na jednu plínku) to bylo úplně stejné jak pampersky :unamused:
5. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky ahoj Gabi :grinning:
5. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj panter,chci se zeptat,máš Hynďu připsaného v pase nebo má svůj?
5. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vas tu je ja u toho varim
ahojky vsem,,

Oli no vid ale mela bych zacit neco delat,,,jinak se tu zblaznim z bordelu
5. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi u nas 209 :grinning: :wink:
5. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli..

Dani já mám navařeno od včera - segedin.gulášek, a S. má taky už připravené, tak dneska aspon do kuchyně nemusím :grinning:
5. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přemýšlím,že se po prázd vrátím do práce na 1/2 úvazku. 2x týdně 12h od 6do 6rána,to by se dalo zvládnout ne?zvlášť kdyby 1z toho byl pátek a v so se krásně vyspím-možná.3li byste do toho?
5. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi no ty brdo ten bych si taky dala :grinning:
5. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu u toho peču buchtu :sweat_smile:

v pase máme napsaný oba s manžou oba kluky...
5. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, krabice není, tak jsem se pustila do její výroby z kartónu co jsem našla a jsem děsně šikovná, báječně jsem se pořezala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to už jsem se ráno nabodla na nůžky, myslím že dneska přestanu dělat s ostrými nástroji nebo se zabiju při dnešku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
5. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter aha,my jedeme na slovensko a včera jsem byla nikiho připsat do OP,a tam mi řekli že to není cest doklad pro dítě,tak nevím jestli by mi to tam prošlo,ale bojím se ,že pas už nestihnu vyřídit.
5. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi no ty tesco já teď koupila jedno balení bez akce a 4,40Kč za plínu, to teda za Pampersku dám víc, většinou i v akci tak 4,50-4,60/kus (bez akce i 6,50) oni ty 4kový už vyjdou pěkně draho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pokud chytneš akci tak vyjdou levně :wink:

Tigr uvažuju taky, ale zatím jen o 1/4tce, 1/2ka mi přijde dost, ale pokud máš dobrý hlídání a navíc by to byli jen noční, je to na zvážení no. V současný finanční situaci bych to zvažovala dost :sweat_smile:
5. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já myslím, že teď je už zase možnost dítě připsat do svýho pasu a to je rychlá záležitost, zavolej si na úřad a zeptej se
5. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vím, že záleží na finanční situaci, ale já bych do práce nešla :pensive:
5. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr ano dítě v OP nestačí, v pase by mělo, a to by ti měli udělat na počkání na rozdíl teda od toho Op :wink:
5. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek