• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jíto my kupovali pampers v nějaké akci za 900 3bal, takže jedna plínka vyjde na 4,2, což Tesco jsou dražší - teda asi nebyly v akci... ale nám 1bal vydrží i na měsíc a půl tak to není taková hrůza a tedko akce na pampersky activ jsou furt někde.

Tigr záleží kolich těch 12bys měla a taky jaké je hlídání. já už pracuju od ledna na 0,2 úvazek 7-15, hlídá mi mamka, je moc hodná, protože ještě taky pracuje, ale jako vedoucí si může prac.dobu navrhovat sama :grinning:
a taky od ledna chodím ještě 2xměs. na službu což je od 17-22h to hlídá MM. a ted jsem od května přidala i 1 víkend, na penězích je to dost znát, mě by opravdu mateřská nestačila, proto jsem šla už tak brzy :unamused:
5. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám teda pas starej, tam to bylo úplně bez problémů, vím, že u manži byl ze začátku problém, protože má už novej, ale pak tu možnost zavedli, tak je má zapsaný taky
5. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no nevím jak u tigr, ale u mě je to třeba i otázka kontaktu s oborem a že doma už mi z toho občas hrabe, MM kdž to vidí tak říkal že by i hlídal. U mě by to byli 4 služby za měsíc (2 noční, 2 denní), což si myslím že bych Honyka o nic neošidila a nakonec by to bylo spíše ke spokojenosti :wink: a s jedním se to ještě dá, se 2 ma už to pak třeba bude horší, ale to je za dýl, tak to zatím neřeším
5. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ráda, že do práce nemusím :pensive: a je fakt, že když jsem chodila na půl úvazku, když byly Hynečkovi 3roky a nastoupil do školky, tak nám to finančně nevytrlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: i manža to uznal
5. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, samo, že je to každýho rozhodnutí, já jsem s klukama doma spokojená a spíš mám hrůzu od září z tý školy... u mě zas o ten kontakt s oborem ani nejde, protože se nemám kam vrátit a stejně se budu učit nový věci v nový práci, takže to je rozdíl :wink: ale i tak bych po MD nejradši nastoupila jen na zkrácenej úvazek, abych měla čas si obstarat kluky
5. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jo tak tuhle akci jsem potkala taky, ale bohužel jen jednou a ty už mi došli (koupili jsme ty balíky celkem 3 :grinning: ) a od tý doby to nikde neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak u nás bohužel právě akce na pampersky jsou málo :unamused:
a jakto že tak málo spotřebujete, vlastně vy ještě látkujete co jsem zapomněla :wink:
no já myslím, že na pár dní (třeba jak píše Jitka) je to v poho, hlavně fakt dost lidí potřebuje kontakt s někým jiným než s tím dítětem a pokud hlídá babička nebo MM (to ani není hlídání, ne? to je prostě se svým dítětem :wink: ), tak je to obzvlášť v poho
ale já si to teda doma užívám, mi se líbí být maminka :slight_smile: (a navíc teda nemám možnost takové práce, kde by šlo být 4x za měsíc, takže je to stejně fuk)
Oli no vidíš s těma novejma pasama mě to nenapadlo, my máme ty poslední starší :wink:
5. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my na tom nejsme nijak špatně,ale vzhledem k tomu,že bychom si rádi pořídili chatu....navíc bych chtěla takhle pracovat max. do konce mateřské a pak si pořídit další mimi,tak ať nejsem 6let doma,to by mě asi jeblo.a navíc pracuju na call centru v rwe a tam to bude pohodička,nejdřív se vyřídí pár mailů a za celou noc zavolají asi 4lidi,takže v poho.12 přes den bych asi nedala,ze zkušenosti za 8h vyřídím asi 100hovorů,tak to by mi asi za 12h pěkně hráblo.
5. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty plíny, teď jsem dala ty Huggies premium (dřív jsem je měla ráda), ale je z nich fakt jakoby odřená, tak nevím :unamused:
me to spadlo jsem tu
ja bych do prace teda nesla ja si to uzivam s detma,,pracovat budu do konce zivota
autor
Bry den,

nechcete mi nekdo prijet uvarit obed ?? :sweat_smile: jsem nejaka prejeta, boli me v krku a nic me neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: dite akorat taham porad od zasuvek, od rozvejkanejch casaku, od kostat, od nabijecek na telefon a uz nejak nemam silu....

no nic, zitra snad aspon pujdem do ty zoo
5. čer 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a nemate nekdo ulozenej z mmb recept na ty detsky dorty k 1 narozkam ?? Jen ty co se davaji treba do misy aby to deti mohli sami si rozpatlat ?? to nejak nemuzu najit
5. čer 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jedeme taky na tesco pliny :grinning: jsou pekny a docela nam vyhovuji

plechi nazdar
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že niki by taky o nic nepřišel,MM je doma ve 4,já bych šla v 5z domu,malý chodí v 8spát a až se vzbudí budu doma.tím pádem nepotřebuju ani hlídání.jen se manžovi říkala ať si to rozmyslí,protože někdy je k němu třeba i 6x za noc vstávat,ale jsou to prkotiny...většinou
5. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak v po jdu ke kadeřnici,musím se nechat nově vyfotit a hurá na úřad.
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš, Jani, moje řeč :slight_smile: já si to taky doma s dětma užívám a hrozně mě baví být maminkou (to jsi napsala hezky Dituš :dizzy_face: ), na odreagování mi právě stačí, když přes tu zimu vyrazím na hokej a kluky nechám doma nebo vezmu třeba Hynďu s sebou :wink:

navíc, teď to s těma prckama začne být ta správná prča:grinning:
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr, a jak budeš potom fungovat, když to bude přes noc?
5. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no ono je to ideál nemuset do tý práce :wink:

Dity jj záleží na podmínkách vždycky a u všeho, a ten kontakt s lidma to je přesný, a u mě 4x do měsíce bude myslím naprosto akorát :grinning:
hmm ty huggies nevím co vymýšlí s nima :unamused:

Tigr tak pokud by to byli jen noční, tak se to určo dá :wink: pokud teda pak někdo pohlídá a můžeš trošku pospat :sweat_smile: a to bys dělala každej pátek sobotu? to by mě asi neba, to bys pak neměla nic z víkendu ne?

ahoj Zdeni, heh to je jak u nás, no já dneska nevařím, takže aspoň tak. a dort do mísy jsem neviděla já mám jen na ten jablečnej s ppiškotama, ale do mísy se dá asi udělat taky počítám :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by taky bavilo být furt doma.... ale ne pořád. mě práce baví a chybelo by mi být třeba 5 let doma. to by mi fakt hráblo. :astonished: a MM nás prostě oba neuživí, a do jiné práce ho nutit nechci, jsem ráda, že je každý den ve tři doma a pomáhá mi se vším. takže i finanční důvody mě donutily jít do práce už v 6ti měs.

a nemyslím si, že bych Sašku o něco ošidila, naši jsou nadšení, když ji hlídají a ona je zbožnuje.
5. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jinak prosim uz jsem po druhy stirhaly vlasky lezou nam do oci,a za usi mu to nechci davat
5. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quiny tak nahod recept pls
5. čer 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jak docela vyhovují, něco ne? já jsem totiž z týhle poslední várky naprosto nadšená :wink:

Tigr vyfotit na co na občanku? protože pokud novej pas tak na ten už se fotí přímo na pasovým, a nevím kdy tam jedete ale obojí bude trvat tak minimálně 20 dní spíš měsíc :wink:
5. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, u nás ještě nedošlo na první :grinning: to Hyneček už hoo měl za sebou těsně před rokem :grinning:

jinak my byli hromadně ve středu u zubáka :sweat_smile: vyšli jsme všichni bez poskvrnky, i když jsem se teda u Hyndi divila, nevěřila jsem, že tentokrát to bude ok, když už si čistí zuby jenom sám :sweat_smile: ale pohoda :sunglasses: akorát se mu tak kejvala dvojka nahoře, že mu jí taťka včera vytrhl :grinning:

Gabi, taak to my máme doma klasickej rodinnej model, otec-živitel rodiny a matka je doma s dětma :wink: ale je fakt, že když je David doma, tak to máme máma-táta, táta-máma :dizzy_face: já jsem teda doma už 6 let, ale zatím mi teda nehráblo, i když bych řekla, že to druhý dítě je docela i zkouška vztahu (to mi potrvdilo i víc známých), že je to prostě větší psychickej záhul na rodiče a jejich vztah :pensive: já jsem taky těch 6 let měla opepřený 2 rokama školy a necelým půl rokem práce na 1/2 úvazku a samo to moje těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to těhu si to teď prostě užívám :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty mu ani sponečku nedopřeješ :grinning: :grinning:
nám se to zase děsně kroutí okolo uší, však po ročku mu to trošku šmiknu a bude :grinning:

plechi
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776 :wink:
5. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito mas recht ,a za prijatelnou cenu,,vyhovuji super lepsi hihi?

Oli no jo domca tomu to roste jak blazen

jinak taky chci rict ze mame dom sebe ublizovani,,kdyz mu neco seberu a nebo nedam hnedka boucha hlavou co vidi o zem,o me, no proste co ho napadne,
5. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Filipek to mel samou loknu ten byl jak holka,,nez jsem mu to otrihala,,ale Domca ten ma draty,,,jen kdyz se vyspi tak mu to pekelne stoji a vzadu ma vetsinou chuchvalec
5. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak ja jsem doma 5 let hihi a sibla jsem to ano,ale do prace nespecham :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky má Domík vzadu kačírka jako Jáchymajda, jo? :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak přemýšlím co je horší, u nás je teďka ubližování druhým, tedy hlavně mamince, kouše jako zvíře a když mu plácnu tak se tomu ještě tlemí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale předpojládám že je to normální :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek