• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli no to me povidej to nejde ani ucesat..

no kazdopadne ma delsi vlasy nez Fido :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás je měl zas delší Hynďa :grinning:
5. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITO je to mazec protoze ho musim vzdycky odchytit,,a zvednout do naruci jinak bude mit tu hlavinu,celou od modrin to trva asi tyden tohleto a muzu rict ze je to mazec,,,fakt jako
5. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný Jani, aby na vás pak někdo neposlal sociálku :sweat_smile: to je jak u nás, když jsme byli na tom neuru, tak dr. říká, že je vidět, že všude vleze, protože má nožičky samou modřinu
5. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme rádi, že nějaké vlásky konečně narostly, ani na sponečku to na roček nebude a zatím mi je líto i ustřihnout pramínek na památku :confused: :dizzy_face:

Oli, každý je jiný, já jsem byla zvyklá na kolektiv v práci a takhle doma mi to opravdu chybí. takže si užívám dokonce i ty pacoše :grinning: že jsem mezi lidmi. ale na víc než ten jeden den nepůjdu. akorát teda ty služby no :unamused:

Saška zas jak něco nesmí a řeknu rázne ne-ne, tak se zarazí, hned hystericky rozbrečí :slight_smile: no a pak mi je jí líto, ale je pravda, že některé věci už po takhovém napomínání nedělá :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím,že mi dají směny jak budu chtít,ale ty pá by byly dobré,navíc už bude hnusně tak mi to nebude tolik vadit a přes týden to kafe jistí a dospím 3h s nikim a zbytek až se MM vrátí.1x/týden zombie :rolling_eyes:

jsem ráda,že si mě tam ještě drží,fakt dobře platí a měla jsem smlouvu do září 08,ale nějak se mlou ještě počítají tak o tu práci nechci přijít
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznáte někoho kdo má tetanii?mám totiž potíže,když shoulím páteř projíždějí mi skoro celým tělem mravenci.dr. mi dala magnezko a řekla že nemám zvedat malého-naivka.doufám,že to bude něco neškodného,protože mám fakt strach,protože mojí stejně staré skoro švagrové zjixtili rakovinu a docela rozsáhlou
5. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak každopádně já mám pocit, že se na týhle mateřský nezastavím :grinning: teď mi teda chybí jenom ten hokej, ale už mám permici na příští sezonu, takže pohoda :sunglasses: zas pokecám s chlapama :grinning: no a navíc manžovi teď 2tis. přidali, takže i finančně je to v pohodě :sunglasses:

když jsem byla na ten zkrácenej úvazek,, tak si mě tam chtěli nechat na stálo, ale já jsem to s ohledem na Hynečka, školu a plánovaný další mimi odmítla :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka, tak já se loučím :wink: jdem k našim na obídek, pak pro Hynečka do školky a na nákup :slight_smile:

jako letí to děsně, na dovču jedem už za 3 týdny :sunglasses: :sunglasses:
5. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja se loucim Domca je vzhuru jdu na nej zatim paacek
5. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna vás jdu pozdravit a loučíte se :grinning: to mám teda smůlu :grinning:
5. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to sem se šla pochlubit 15tt :dizzy_face:

Olí kam razíte na dovču ??? :dizzy_face: já pojedu s vítečkem trochu po čechách :dizzy_face: za hranice si netroufnu ... a ani mě to letos nemrzí už chci snííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :grinning:
5. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak to ti závidím, Honyk se tak max. hystericky rozřechtá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jak někdo psal ten chuchvalec vzadu tak to je přesný, jak chemlon to tam vždycky má :grinning: :grinning:

tigr tak když to máš takhle tak je to dost jasný, že se chceš vrátit, a nedali by trošku menší úvazek než ten 0,5 :wink:

Oli no když to vyhovuje a finančně nemusíš řešit tak je to ideál :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
qunny,určo dali,ale pak to berou jako brigádu,je za to o dost míň kč/h a nedostala bych příspěvek na osobní konto-na dovolenou,cvičení atd. což je 14tis.
5. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi hola ale jdi i se sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě nebylo léto, hezky dočkej času jako husa jooo :grinning:

Tigr no tak v tom případě myslím, že není co řešit, proberte to ještě jednou pořádně s manžou a jdi do toho :wink:

Honyk je vzhůru letím páááááááááá
5. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nvčera udělala K dort do takové malé srdíčkové formy - z dlouhých piškotů a jablka uvařená s pudinkem a K ho snědla celý, byla od něj od hlavy až k patě, pak šla rovnou do vany :grinning:
5. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi užívej těhu, to je taky mooc krásný :dizzy_face: mimi je pak ta třešinka
5. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dity jak že to srdíčko bylo velký :astonished: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to krásný, ale já sem pořád taková vystrašená, že už potřebuju 30tt aspň .... :pensive:

Jakej ste měly/máte kojící polštář? Já vyhlídnu vždycky nějakej super drahej za 2 tisíce, ale ostatní mi přijdou malý a krátký ? :confused:
5. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 15cm? cca, jako docela dost, ale když jí to jelo, měla to místo večerní kaše, tak jsem jí to nechala ale byla od toho fakt všude, ale spokojená, jedla to celý sama :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi chápu, zkus se od toho nějak odprostit, to mimi chce mít maminku v poho (ale chápu, že to si člověk neporučí, taky jsem se po potratu bála a to se nedá s tvojí situací srovnat)
5. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli něco sezobla, ale děsně málo a jak jsem ji šupla do postýlky tak byla tuhoš dřív než jsem jí zula bačkory :astonished: to neznám :wink:
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky my 30tnice se holt bát nepřestaneme, ale jinak i ostatní mají jistě obavy :wink:
5. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK MY JDEM NA CHVÍLI VEN,MANŽA SE HECNUL A SÁM MI NAVRHL,ŽE MŮŽU JET K MAMCE ABYCH SI OD NIKIHO ODPOČINULA.TO VIDÍM NA PIVÍNKO S KÁMOŠKOU A KONEČNĚ 100% KLIDNOU NOC :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super zkouška nanečisto :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi užívej každý den, věř že 30tt ti moc nepomůže, bát už se budeš pořád, pak jestli je dost pohybů, porodu, pak jestli mimi dýchá, aby si nějak neublížilo atd atd. jde jen o to udržet ten strach v nějakejch mezích a nezbláznit se z toho :wink:
polštář máme tenhle
http://www.rajmaminek.cz/kojici-polstare/
:slight_smile: má 190cm to je akorát ne

DIty tak to je borka, no ono toho bylo asi víc na ní než v ní, to musela být nádhera. Když mám náladu tak nechám Honyka krmit se večerní kaší a to je tóčo teda, ale proti vám asi slabej odvar, nás to čeká za 14 dní :sweat_smile: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVi se máš, u nás je řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tigr tak to si užij :wink:
5. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :wink:

já mám ten samej jako Jíťa :wink:
5. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem nějaká grogy, děsně mě od středy třeští hlava, do toho mi je nevolno od žaludku a dneska se dostavila únava celýho těla, záda bolí jako děs :frowning2: navíc jsem do sebe nalila už druhý kafe, abych vůbec mohla fungovat
5. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity závidět není co, vstává před sedmou pak si dá 30 minut kolem oběda a pak až večer kolem 21 :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek