• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
já kojící polštář bohužel moc neužila, ale mám ho schovaný napříště :wink: a myslím že to bylo skoro to samé, co měly holky, veliký, dlouhý,... :dizzy_face:

Tigr tak to neváhej a utíkej pařit :grinning: tohle mi MM nikdy nenavrhl, už tak že 1-2x jsem ho uprosila aby vzal Sašku na prochajdu sám. zkusím příště navrhnout mamce at vezme Sašku na noc a zase si s manžou vyrazíme :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli není to nějaká začínající viroza? zvyš dávku vitamínu C a bude líp uvidíš :wink:
5. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
na dortík jsem zvědavá, taky splácám na příští neděli něco dětského, ale pochybuju, že to bude Saška jíst, akorát popatlá vše kolem, nabídne to psovi a pak nám :grinning: ale když budou ty narozeniny, tak tu spoušt jednou přežiju :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, mám pocit, že na mě vlezla migrena :unamused: ale nikdy jsem na ní netrpěla
5. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je mrzuté ale prý se to po dětech stává, tak ibalgin studený hadr na hlavu a magnezii :wink:
5. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já dneska peču taky dortíky, takový jako jsem pekla Jáchymkovi k roku, ale s banánem :dizzy_face: tak už se těším :wink:
5. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no to si pochutnáte :wink:
5. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak doma mi spoušť neva, nechávám ji jíst samotnou, to ona ráda

polštář mám taky ten, co Jitka

Panter - nestraš, migréna je děs, ségra na to trpí, a to ona třeba při tom nevidí, vypadávají ji slova, no úplně mimo, zelená je, fakt děs
snad raději tu virózu, no nejlép to zaspat, kdyby to šlo
5. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dituš, já ještě doufám, že je to celkový vyčerpání :sweat_smile: ve středu jsem to trochu přehnala, měli jsem cvíčo, pak jsme šli na nákup a pak jsem táhla ten nákup v káře domů, jenže k nám jsme jeli po takový děsný cestě a navíc jsem přitom nesla Jáchymka na ruce, aby mi neusnul, navíc byl děsnej hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak odpoledne mi to začlo... do toho prcek blbne se spaním :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kafe zatím zabírá
5. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
a zítra si jedem odpočinout na chalupu :sunglasses:
5. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme začli přemýšlet, na co dáme Hynečka do hudebky :sweat_smile: vím, že ne na housle a flétnu
5. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Olí a na co chce Hyneček?
5. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, na flétnu :grinning: oni na ní hrajou ve školce :sweat_smile: ale je to spíš o tom, že on si nic jinýho nedokáže představit, ještě včera mluvil o kytaře a pak by samozřejmě chtěl klavír, ale ten zas nevím, kam bysme tady dali :sweat_smile: já jsem si říkala třeba harmoniku nebo saxík :sunglasses:
5. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
na housle jsem hrála já a nechci ho trápit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju za ten typ na kojo polštář.... asi někde ošahám na živo :dizzy_face:

Oli to je dobrý on chce na flétnu a ty hned vím, že na flétnu ne :grinning: já vím ono u těch dětí je to hrůza ... já chtěla piano ale táta mě dal na kytaru... dnes teda vybrnkám menuety protože 6 let trénování něco dá, ale jinak k pianu mě to táhne pořád. Asi ta kytara by pro něj byla super ... balil by pak na to u táboráku holky :grinning:
5. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
to bude fqajn relax, jestli tam budete mít hezky, ne jako tady je tu fakt hnusně
5. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, teď zrovna koukám, že kytaru učí ten učitel, co už ho má na Lentilky a bude ho příští první pololetí mít v hudebce na přípravku, ten je super, tak uvidíme, ale hlavně se s ním asii poradíme :wink: já jsem hrála na housle, ale akorát jsem se trápila, je to sice hezký, ale chce to fakt dobrej hudební sluch a ten já zas tak dokonalej nemám :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
od sestřenky syn hraje na housle od 4let a doted ho to baví, a bohužel až tak, že má kapelu, hráli jednou i v dobrém ránu :wink: ale bohužel proto, že fláká školu a letos ho ani k matuře nepustili :unamused:
5. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no a Hyneček jde na kytaru :wink:
5. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, my hráli v rodině všichni (táta, já i bráchové a mamka na klavír), já prostě nevím, zdá se, že Hyneček sluch fakt má, tak si nejspíš necháme poradit
5. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já fakt nevím, neteře právě obě hrajou na flétnu, ta starší už na příčnou a mně se to nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc si myslím, že i ty učitelé tý flétny jsou nic moc
5. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
a Oli migrena je svina, kdo nezažil nevěří.... :pensive: já ji sem tam mívám, už poznám, kdy to na mě jde - takový blbý pocit, pak mžitky před očima a takové výpadky zorného pole, že nemůžu ani pořádně číst :confounded: to trvá tak 20min, a když to přejde tak začne bolet hlava. :unamused: sice nijak moc silně, brufen 600 stačí, jen je to hrůza, když se mi to stane v práci :unamused: si pak musím dát pauzu :confounded:
5. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
je to pravda na flétně zahraješ plno věcí, ale má to svoje omezení. Vyfoukat moderní písničku to jde asi hodně těžko :sunglasses:
5. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, tak mžitky jsem měla taky, a pak takový to, jak se rychle zvednu, tak se mi zatmí před očima a zvedne se mi žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
to máte fajn, naši prohlásili, že nemáme hudební sluch, takže jsme na nic nehráli :unamused: mě to mrzí, si myslím, že tak úplně pravdu nemají, ale co už. třeba se ještě na to piano na staré roky někdy naučím :grinning: :grinning:
a jestli má Hyneček chut, tak směle do hraní na cokoli. :wink:
Laduš, třeba z něj bude takovej bluesman se saxíkem :grinning: nebo felix :grinning: :grinning:
jéééžiš felix raději nééé ten má pověst pěknýho obšourníka :grinning:
5. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem musela dítě odvelet do postele to už se fakt nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli nápodobně mám něco podobnýho co popisuješ, vůbec jsem nevěděla z čeho, ale teď jsem to teda připsala na vrub právě milostivě po 42 dnech přijíždějící mrše tak uvidím, ale asi 2 dny jsem si myslela, že by bylo lepší si tu palici ustřelit :pensive:
5. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já na houslích trpěla do 5. třídy, pak mi naznačili, že to asi nemá cenu :grinning: :sweat_smile: brácha to flákal a skončil, když si zlomil ruku a druhej brácha hraje pěkně dodneška :wink:

Hynečka tohle hrozně baví, zpívá, hraje na flétnu, má pianko, prostě je vidět, že k tomu je, proto jsme ho dali do sboru a včera jsme byli u těch talentovek :slight_smile: první pololetí budou mít právě jen tu přípravnou hudební výchovu a pak se rozhodnou pro nástroj, tak se poradíme a bude to nejlepší :sunglasses:
5. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi hehe to jsme na tom stejně, naši než se rozhoupali, že jsem nějakej hudební sluch možná i měla a že mě to piano jako fakt bavilo, tak jsem byla ve 4tý třídě a do hudebky už mě nevzali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek