Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
5. čer 2009
Jíťo, já měla mrchu před 14 dny, takže u mě to právě z toho asi není :-| taky jsem si to říkala, dokonce jsem si udělala i těhu test, pro jistotu :-N
quinny
5. čer 2009
Gabi a třeba to od sestřenky syn dotáhne někem s kapelou a maturu nebude potřebovat, ale je fakt, že alespoń ta se vždycky hodí :-|

Oli tak to mají pěkně udělaný a určitě ten učitel poradí. a když to Hynďu baví tak je to super 🙂
quinny
5. čer 2009
hehe Oli no to jsme dvě s / teda doufám, že jsi měla jen jednu 😃 😃
třeba to je ovu hele 😃
panterka
5. čer 2009
já bych mu ti to piano pořídila, ale to bysme museli odbourat postýlku, protože jinam nnež do ložnice bysme ho nedali
laada
5. čer 2009
holky tady se to zachvilku bude // x-)
panterka
5. čer 2009
Jíťo, jj, jenom jednu 😎 by mě jinak trefilo a už bych tu nebyla :-p

hele, to bude sranda, až to budem řešit za nějakých 5 let s těma malýma prckama 😃 😃
panterka
5. čer 2009
no, já jsem právě před těma 14dny jenom jeden den zašpinila, tak jsem si nebyla jistá :-N
laada
5. čer 2009
Olí neříkej že ještě jednoho vokatýho kluka by si do postýlky nebrala ? Kluci by pak mohli mít kapelu 😉
panterka
5. čer 2009
Laduš, klíďo, ale tak za těch 6let x-)
panterka
5. čer 2009
Laduško, a kdy nám hodíš nějakou fotečku pupíčku? x-)
laada
5. čer 2009
Olí kdy si začala mít pohyby s Jáchymkem?
panterka
5. čer 2009
někdy na začátku 17tt 😉 to bylo takový to bublání x-)
laada
5. čer 2009
Já sem ještě nesebrala odvahu ... čekám až mě při nějaké příležitosti vyfotí někdo komplet 😃
panterka
5. čer 2009
já jen, že bysme rozjely tu hromadnou tipovačku pohlaví 😎
quinny
5. čer 2009
jj bříšenko bříšenko 😎 😎 😎
quinny
5. čer 2009
laadi koukala jsem že máš pro mimi ty botičky inch blue, co jsi kupovala za velikost?
panterka
5. čer 2009
Laduš, a co si myslíš, že budeš mít Ty?
panterka
5. čer 2009
chci koupit tenhle hrníček http://www.hanysek.cz/detail.php?zbozi=152616 a nemůžu ho tu sehnat :-| :-|
quinny
5. čer 2009
Tommee Tippee jsem v krámech nikde neviděla aspoň u nás teda ne, jedině přes ten internet, ale to dáš ještě jednou tolik za poštu, což chápu že se ti nechce :-|
panterka
5. čer 2009
no, tady jsem ho našla http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21096904&tab=2 , s poštovným by to vyšlo přes 180Kč :-| uvidím... u nás ho mívali v lékárně, ale prostě ho už teď nemaj :-| my ho měli už na Hynečka a byl super, tak ho chci koupit i Jáchymkovi 😉
panterka
5. čer 2009
tak za chvilku bude Jáchymajda vstávat a dorazí manža, tak chlapy pošlu hromadně ven 😃 a dodělám ty buchty 😉
laada
5. čer 2009
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

omluva za ušmudlané staré zrcadlo (vytažené ze sklepa 😃 )
laada
5. čer 2009
holky takový sem neměla ani ve 21tt 😎 ale sem za něj moc ráááda x-)
laada
5. čer 2009
quiny tu nejmenší ... 0-3 ale zdají se větší 🙂
Já nevím holky co mám v bříšku ... jistota je, že je to mimi x-) x-) x-) x-)
quinny
5. čer 2009
Oli vypadá pěkně, a tahle cena už by ušla 😉
já už na další hrnek kašlu, doma pije hezky z normálního hrnečku, a venku mi bojkotuje aventa, to úplně stačí :-N

Ladi no krásný pupínečko ty kecko a příště si vezmi něco barevnýho na sebe ať je hezky vidět 😎
panterka
5. čer 2009
Laduš, jééé, Ty jsi fakt těhulka! x-) x-) x-) podle pupíku bych řekla holčička :-N ale tipuju chlapečka 😃
quinny
5. čer 2009
já si tipnu holčičku ani nevím proč x-)
laada
5. čer 2009
jůůů takže holka nebo kluk co ? 😃 další týden vezmu teda růžový triko a umeju zrcadlo 😃
quinny
5. čer 2009
hehe Oli 😃 😃
no když já tipuju holku tak je to zřejmě jasnej kluk 😃 😃 😃 ale stejně trvám na svým tipu, holka 🙂
nechceš spáchat tabulku :-o
laada
5. čer 2009
proč podle pupíku ? holky Vítek se mě pořád ptá jestli je tam jedno 😃 já sem opravdu takový bříško neměla ve 21tt

Začni psát odpověď...

Odešli