• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jíťo, já měla mrchu před 14 dny, takže u mě to právě z toho asi není :unamused: taky jsem si to říkala, dokonce jsem si udělala i těhu test, pro jistotu :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi a třeba to od sestřenky syn dotáhne někem s kapelou a maturu nebude potřebovat, ale je fakt, že alespoń ta se vždycky hodí :unamused:

Oli tak to mají pěkně udělaný a určitě ten učitel poradí. a když to Hynďu baví tak je to super :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe Oli no to jsme dvě s / teda doufám, že jsi měla jen jednu :grinning: :grinning:
třeba to je ovu hele :grinning:
5. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych mu ti to piano pořídila, ale to bysme museli odbourat postýlku, protože jinam nnež do ložnice bysme ho nedali
5. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady se to zachvilku bude // :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, jj, jenom jednu :sunglasses: by mě jinak trefilo a už bych tu nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele, to bude sranda, až to budem řešit za nějakých 5 let s těma malýma prckama :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jsem právě před těma 14dny jenom jeden den zašpinila, tak jsem si nebyla jistá :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí neříkej že ještě jednoho vokatýho kluka by si do postýlky nebrala ? Kluci by pak mohli mít kapelu :wink:
5. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, klíďo, ale tak za těch 6let :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško, a kdy nám hodíš nějakou fotečku pupíčku? :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí kdy si začala mít pohyby s Jáchymkem?
5. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy na začátku 17tt :wink: to bylo takový to bublání :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem ještě nesebrala odvahu ... čekám až mě při nějaké příležitosti vyfotí někdo komplet :grinning:
já jen, že bysme rozjely tu hromadnou tipovačku pohlaví :sunglasses:
jj bříšenko bříšenko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi koukala jsem že máš pro mimi ty botičky inch blue, co jsi kupovala za velikost?
5. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, a co si myslíš, že budeš mít Ty?
5. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci koupit tenhle hrníček http://www.hanysek.cz/detail.php?zbozi=152616 a nemůžu ho tu sehnat :unamused: :unamused:
5. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tommee Tippee jsem v krámech nikde neviděla aspoň u nás teda ne, jedině přes ten internet, ale to dáš ještě jednou tolik za poštu, což chápu že se ti nechce :unamused:
5. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tady jsem ho našla http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21096904&tab=2 , s poštovným by to vyšlo přes 180Kč :unamused: uvidím... u nás ho mívali v lékárně, ale prostě ho už teď nemaj :unamused: my ho měli už na Hynečka a byl super, tak ho chci koupit i Jáchymkovi :wink:
5. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za chvilku bude Jáchymajda vstávat a dorazí manža, tak chlapy pošlu hromadně ven :grinning: a dodělám ty buchty :wink:
5. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takový sem neměla ani ve 21tt :sunglasses: ale sem za něj moc ráááda :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
quiny tu nejmenší ... 0-3 ale zdají se větší :slight_smile:
Já nevím holky co mám v bříšku ... jistota je, že je to mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli vypadá pěkně, a tahle cena už by ušla :wink:
já už na další hrnek kašlu, doma pije hezky z normálního hrnečku, a venku mi bojkotuje aventa, to úplně stačí :sweat_smile:

Ladi no krásný pupínečko ty kecko a příště si vezmi něco barevnýho na sebe ať je hezky vidět :sunglasses:
5. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, jééé, Ty jsi fakt těhulka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: podle pupíku bych řekla holčička :sweat_smile: ale tipuju chlapečka :grinning:
já si tipnu holčičku ani nevím proč :dizzy_face:
jůůů takže holka nebo kluk co ? :grinning: další týden vezmu teda růžový triko a umeju zrcadlo :grinning:
5. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe Oli :grinning: :grinning:
no když já tipuju holku tak je to zřejmě jasnej kluk :grinning: :grinning: :grinning: ale stejně trvám na svým tipu, holka :slight_smile:
nechceš spáchat tabulku :astonished:
5. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč podle pupíku ? holky Vítek se mě pořád ptá jestli je tam jedno :grinning: já sem opravdu takový bříško neměla ve 21tt
5. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek