Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
5. čer 2009
jo jo udělám tabulku

takže jak obě holku ? 😉
quinny
5. čer 2009
a břešťák ti neřek co to bude jo? to je máčka teda 😃
chcete to vůbec vědět asi joo co, ty jsi opice zvědavá 😃
panterka
5. čer 2009
Jíťo, já už chlapečka tipovala předtím, tak si za ním stojím 😃 jen by mě zajímalo, co si tipuje Laduška 😉 nějaký to tušení 🙂
laada
5. čer 2009
jo jo Břešták řekl že nic nevidí a neví =-)
laada
5. čer 2009
dobře do tabulky dám Quiny - holka, Olí - kluk ju? 🙂
panterka
5. čer 2009
Laduš, já chlapečka 😉

no, to je tím, že jsi už těhu takhle víc podruhý... já když porovnám pupíky u Hynečka a u Jáchymka, tak u Jáchymka bych tam musela mít aspoň trojčata 😃
quinny
5. čer 2009
já myslela tu tabulku na Oli, ale klidně jí udělej sama :-N

podle pupíku, protože podle čeho jinýho taky že jo 😃 když tě nevidíme 😃

Olí jj to by mě zajímalo taky, ale někdo ty tušení nemá =-)

Ladi Břešťák si měl vzít brejle 😃
panterka
5. čer 2009
Laduš, a máš nějaký tušení? pocit?
quinny
5. čer 2009
jj tj tím že je to druhý těhu |-|
laada
5. čer 2009
Břešťák byl super x-) x-) x-) x-) takovej skvělej přístup a v závěru sem ho asi pobavila jak by laicky zhodnotil naše mimi tak říkal, že vypadá naprosto báječně a smál se 😃 😃 😃
laada
5. čer 2009
pocit mám takovej střídavej je pravda, že jím pořád sladký a zajídám to sladkým ...takže to mi říká holka. Protože první byl jen špek maso špek sádlo 😃 no uvidíme beru všechno 😃 😃 😃
panterka
5. čer 2009
já si u Hynečka byla jistá klukem už předtím, než jsem otěhotněla, měla jsem i jméno 🙂 u Jáchymka ve mně byl furt ten pocit, že bysme mohli mít páreček, ale po velkým utz mi bylo jasný, že jsem to podvědomě věděla, že to bude chlap x-)
quinny
5. čer 2009
Ladi 😃
laada
5. čer 2009
no počkejte podle pupíku a to jestli je pupík velikej nebo malej se pozná holka nebo kluk? 😃
panterka
5. čer 2009
já si chutě ani moc nepamatuju, jen vím, že jsem hodně jedla kyselý ryby a od těhu jsem je neměla :-p
panterka
5. čer 2009
spíš podle tvaru 😉
quinny
5. čer 2009
s tím jídlem já žeru sladký pořád, holka nebo kluk všechno jedno 😃 😃 teda holku jsem nečekala tak nevím, ale myslím že ani u toho by mě chuť nepřešla
laada
5. čer 2009
mám hoooodně kulatý ... hooodně x-)
panterka
5. čer 2009
právě proto jsem psala, že podle pupíku holka 😉 ale mám zkušenosti, že to nemusí pasovat 😃 zrovna kámoška byla jasná holka, pupek kolem dokola, obličej samej jebák, děs běs (prej holky berou krásu), a mají pořádnýho chlapa Alexe 😃
quinny
5. čer 2009
hoodně kulatý má být holčička, špičatý by měl být kluk, ale myslím že ten tvar taky zkresluje první těhu, druhý těhu 😉
u mě taky špek to zkreslil 😃
panterka
5. čer 2009
tak jsme volali do bejbycentra v budějkách a mají ho tam za 179Kč (teda ten hrneček) a paní nám ho do pondělka schová, tak tam manža skočí 😉
laada
5. čer 2009
Olí a máš to bez pošovnýho ..kurýr manžel donese grátis 😉
panterka
5. čer 2009
já zas měla obě břicha jasně klučičí, ale myslím, že u holky by nebylo moc jiný, a kdyby jo, tak by to bylo tím, že by to bylo třetí těhu a už to břicho je fakt povolený :-N
panterka
5. čer 2009
Laduš, jj, a bude modrej 😎
laada
5. čer 2009
Olí ale ty seš kostička drobounká 🙂
panterka
5. čer 2009
no, ona ta kámoška takky nebyla o tolik větší než já 😃
laada
5. čer 2009
už chystám tabulku tak večer se musí přidat i holky 🙂
panterka
5. čer 2009
no zatím jsou tipy 50:50 😃 vlastně ne, Ty jsi taky tipla holčičku, ne?
laada
5. čer 2009
Olí 😃 50:50 je asi jistota 😃 no možná 10tého budeme už vědět 😉
panterka
5. čer 2009
tak jdu vypravit chlapy ven 😉 na chvíli se rozloučím, tak zatím 😉

Začni psát odpověď...

Odešli