• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jo, to jsme jí taky nahráli, tak k tomu přidáme ještě tohle a vysmahnem jí to na dvd :wink: oni byli s bráchou i na koncertě :slight_smile:
5. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hele zase to KK to je něco :dizzy_face:
ten Got je stejnak borec za celou karieru žádnej průser, skandál .. nic ... je to božan :wink:
Jdu vyndat z trouby kuře z pytlíku tak sem zvědavá ... bude k tomu jen pečivo protože sem líná.

Olí co že si to pekla?
5. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, my máme doma zase JJ :grinning: nebo JáJa (Jáchym Jakeš) :grinning: :grinning:

no, a teď se pokouší Hyneček hrát na flétnu too chválím tě země má :sweat_smile:
5. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jde mu to ? :wink:
5. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovocnej koláč, nedávala jsem to na plech, ale do koláčový formy, tak jsem dělala dva :wink: s banánem a želé :slight_smile:
5. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vypadá to, že nějakej sluch mít bude, trochu náznak tý melodie tam je :sweat_smile: na to, že jede podle sluchu, tak myslím dobrý :wink:
5. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm jdu taky něco pohledat na MIMIBazar v receptech :wink: s tím želé to je dobrej nápad
5. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš na něco chuť nebo někoho čekáte?
5. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
v neděli jedu k našim a mamka měla narozky ...bude tam ségra s malým (se zítra vrací po 14dnech z dovolený) tak ať mamka nemusí tolik vyvářet a vypékat... na moučníky sem z nás všech expert já :wink: ségra jede jen v bábovkách a lívancích :grinning:
5. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není možný ... ten je velikej jako by chodil do druhý třídy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to kus chlapa :grinning: ale dneska zas někdo manžovi říkal, že JÍ spadla na zem čepička :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože je takovej vokatej jako holčička :dizzy_face: :dizzy_face:

hele dneska nejde kvůli fotbalu Ulice :angry:
5. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím, v kolik je :sweat_smile: jen mám pocit, že kapitána dělá erich brabec a to je větříňák jako manža :grinning: David má od něj slíbený kolo :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm takže kamarád jo ? :wink:
5. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to nevím :grinning: ale to víš, větříňáci se většinou všichni znají, burani :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
když kamarádka chodila s Josefem Obajdinem tak byli spolu na naší svatbě a každej se sním chtěl fotit.. a nevěsta jako já .. šla stranou :angry: :grinning: dřív byl asi borec ale teď je už asi nici moc né ??? :sweat_smile:
5. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
stenak když to tak vezmu tak kamarádka provedla naším bytem dost známých osobností :grinning:
5. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nám přišly poukazy na dovču :sunglasses:

já teď přemýšlím, jesti mám jít pověsit prádlo do sušárny a sebrat prádlo ze sušáku venku před barákem už teď nebo ještě počkat :unamused: manža porcuje králíka, Hynďa večeří a Jáchymek je tu se mnou, tak nnevím, jestli ho tu můžu nechat samotnýho bez řevu... ale teď si našel zábavu, že nosí dominový kostky na stůl, tak má co dělat :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
obajdin mi něco říká, ale nezařadím :sweat_smile: jestli je to fotbalista, tak fotbal jde mimo mě :sweat_smile:
5. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když je táta v kuchyni tak si Jáchymek poradí jdi ted pak bude na chodbě tma a v sušárně může bejt lupič :zipper_mouth:
5. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo je to fotbalista a bejval prej třída :wink: ted je asi už "starej"
5. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí těšíš se na dovču vid? kdy vyrážíte? :wink:
5. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
za tři týdny :wink: jj, už se těším, jak si orazím, ráda odtud na ten tejden vypadnu, pryč od příbuzných, známých, jenom s těma mýma chlapama :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vve čtvrtek má Hyneček rozloučení ve školce a v pátek odjíždíme, sice už teď z toho mám hrůzu, jak to pobalíme, ale i tak se těším
5. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to bude žůžo vypadsnout do jiného prostředí :wink:
5. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobalíte :wink: mě vždycky pomáhá si psát ty věci na papírek co chybí ... pak to naházím na hromadu a jedem :wink:
5. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je přesně ono, vypadnout do prostředí, kde kolem nás nejsou lidi, který známe a jsme tam jen sami pro sebe :wink:

Laduš, já mám strach z balení pro toho malýho, přece jen Hynďa už je velkej, to už mám v merku :wink:

jinak já pádím s tím prádlem :sunglasses:
5. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek