Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
5. čer 2009
jo, to jsme jí taky nahráli, tak k tomu přidáme ještě tohle a vysmahnem jí to na dvd 😉 oni byli s bráchou i na koncertě 🙂
laada
5. čer 2009
ale hele zase to KK to je něco x-)
laada
5. čer 2009
ten Got je stejnak borec za celou karieru žádnej průser, skandál .. nic ... je to božan 😉
laada
5. čer 2009
Jdu vyndat z trouby kuře z pytlíku tak sem zvědavá ... bude k tomu jen pečivo protože sem líná.

Olí co že si to pekla?
panterka
5. čer 2009
hele, my máme doma zase JJ 😃 nebo JáJa (Jáchym Jakeš) 😃 😃

no, a teď se pokouší Hyneček hrát na flétnu too chválím tě země má :-N
laada
5. čer 2009
a jde mu to ? 😉
panterka
5. čer 2009
ovocnej koláč, nedávala jsem to na plech, ale do koláčový formy, tak jsem dělala dva 😉 s banánem a želé 🙂
panterka
5. čer 2009
no, vypadá to, že nějakej sluch mít bude, trochu náznak tý melodie tam je :-N na to, že jede podle sluchu, tak myslím dobrý 😉
laada
5. čer 2009
hm jdu taky něco pohledat na MIMIBazar v receptech 😉 s tím želé to je dobrej nápad
panterka
5. čer 2009
máš na něco chuť nebo někoho čekáte?
laada
5. čer 2009
v neděli jedu k našim a mamka měla narozky ...bude tam ségra s malým (se zítra vrací po 14dnech z dovolený) tak ať mamka nemusí tolik vyvářet a vypékat... na moučníky sem z nás všech expert já 😉 ségra jede jen v bábovkách a lívancích 😃
laada
5. čer 2009
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere...

teď sem teda pod stolem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
laada
5. čer 2009
to není možný ... ten je velikej jako by chodil do druhý třídy x-) x-) x-)
panterka
5. čer 2009
no, je to kus chlapa 😃 ale dneska zas někdo manžovi říkal, že JÍ spadla na zem čepička 😃 😃
laada
5. čer 2009
protože je takovej vokatej jako holčička x-) x-)

hele dneska nejde kvůli fotbalu Ulice ]-(
panterka
5. čer 2009
já ani nevím, v kolik je :-N jen mám pocit, že kapitána dělá erich brabec a to je větříňák jako manža 😃 David má od něj slíbený kolo 😃 😃
laada
5. čer 2009
hmm takže kamarád jo ? 😉
panterka
5. čer 2009
no, to nevím 😃 ale to víš, větříňáci se většinou všichni znají, burani 😃 😃
laada
5. čer 2009
když kamarádka chodila s Josefem Obajdinem tak byli spolu na naší svatbě a každej se sním chtěl fotit.. a nevěsta jako já .. šla stranou ]-( 😃 dřív byl asi borec ale teď je už asi nici moc né ??? :-N
laada
5. čer 2009
stenak když to tak vezmu tak kamarádka provedla naším bytem dost známých osobností 😃
panterka
5. čer 2009
dneska nám přišly poukazy na dovču 😎

já teď přemýšlím, jesti mám jít pověsit prádlo do sušárny a sebrat prádlo ze sušáku venku před barákem už teď nebo ještě počkat :-| manža porcuje králíka, Hynďa večeří a Jáchymek je tu se mnou, tak nnevím, jestli ho tu můžu nechat samotnýho bez řevu... ale teď si našel zábavu, že nosí dominový kostky na stůl, tak má co dělat 😃 😃
panterka
5. čer 2009
obajdin mi něco říká, ale nezařadím :-N jestli je to fotbalista, tak fotbal jde mimo mě :-N
laada
5. čer 2009
no když je táta v kuchyni tak si Jáchymek poradí jdi ted pak bude na chodbě tma a v sušárně může bejt lupič :-x
laada
5. čer 2009
jo jo je to fotbalista a bejval prej třída 😉 ted je asi už "starej"
laada
5. čer 2009
Olí těšíš se na dovču vid? kdy vyrážíte? 😉
panterka
5. čer 2009
za tři týdny 😉 jj, už se těším, jak si orazím, ráda odtud na ten tejden vypadnu, pryč od příbuzných, známých, jenom s těma mýma chlapama x-) x-)
panterka
5. čer 2009
vve čtvrtek má Hyneček rozloučení ve školce a v pátek odjíždíme, sice už teď z toho mám hrůzu, jak to pobalíme, ale i tak se těším
e.k.t
5. čer 2009
Oli to bude žůžo vypadsnout do jiného prostředí 😉
laada
5. čer 2009
pobalíte 😉 mě vždycky pomáhá si psát ty věci na papírek co chybí ... pak to naházím na hromadu a jedem 😉
panterka
5. čer 2009
Evi, to je přesně ono, vypadnout do prostředí, kde kolem nás nejsou lidi, který známe a jsme tam jen sami pro sebe 😉

Laduš, já mám strach z balení pro toho malýho, přece jen Hynďa už je velkej, to už mám v merku 😉

jinak já pádím s tím prádlem 😎

Začni psát odpověď...

Odešli