Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
25. bře 2009
to víš takovej zajímavej příběh ...to se všechno uvolní 😃
e.k.t
25. bře 2009
teď bych brala uvolnění 😉 dýchacích cest Joli 😃
laada
25. bře 2009
jo já sem jinak ženy zase sama doma ...od zítřka do soboty =-)
laada
25. bře 2009
jdu si umej hlavu zítra to jdu zkontrolovat po týdnu do práce.... =-)
e.k.t
25. bře 2009
tak pročuránek přebalíkovanej 😃
lenula.b
25. bře 2009
ahojky, tak my už máme zas další téma? 😃
lenula.b
25. bře 2009
tak jsem si ještě početla ve starém a zjistila jsem, že jste si vzpoměly na Verunku, tak děkujem za přání 😉
e.k.t
25. bře 2009
Leni no nezepoměla jsem 😃 😃
e.k.t
25. bře 2009
jinak histerka uchovaná uspaná uložená :-N uuuuffffffff to byla dřina :-p 😃 😉
titida
25. bře 2009
tak já chvíli nečtu a ona už je tu šestka 🙂
lenula.b
25. bře 2009
jj ekt, to říkám furt, že jsi kalendář 😉 😃
e.k.t
25. bře 2009
no jo, nějak si ten mozek držet musím 😃 😃 😃
e.k.t
25. bře 2009
tak dobrou 😉
e.k.t
26. bře 2009
dobré ranko 😃

Nikolce od Luciv vše nej k 10ti měsíčninám 😃 🙂

Zuzance od melanykol a Matýskovi od Swead vše nej ke 3/4R 😃 😃 😃 😉
swead
26. bře 2009
Dobré ráno,

Evi, děkujeme moc 😃

Teď tu moc nejsem, zařizujeme rekonstrukci bytu, tak mám běhání. Dneska odpoledne jedu k odhadci, prostě pakárna, už abychom měli tohle papírování hotový a konečně se začalo něco dít
e.k.t
26. bře 2009
tak ať se vede 😉
plechajdaautor
26. bře 2009
Bry den 🙂

tak jsme si vcera slozily uspesne golfky a spokojenost 🙂 uz se tesim na slunicko....

za chvili jdem plavat tak se tu mejte 😉

swead Matyskovi hudlana 🙂
melanykol
26. bře 2009
ekt děkuji 🙂 my jsme pořád nemocné,ale až na odsávání rýmy je to už dobrý,jen to chce pořádně doma doléčit,takže raději až do konce týdne doma.Ta rýma je příšerná :-p .
e.k.t
26. bře 2009
no u nás taky, teda jen vodová, ale je, a teplůtka už taky 😉
sonik05
26. bře 2009
Dobré ráno! Všem oslavencům přeji vše nej!

plechi: jaké golfky máš? Abych se pokochala na netu 😉 Jsem kočárkovej maniak.
sonik05
26. bře 2009
Dádulka má pořád rýmu, ale zdá se mi, že ustupuje. Bohužel jí to jde asi na průdušky, protože se rozkašlala. Ještě taky bojuje s průjmem, tak jsem jí dala Smectu a je to lepší.

Jo a pořídili jsme si na in-line brusle pro Dádulku vozík Croozer Kid for 1. Včera jsme ho složili a jsme zatím nadšený. Už aby bylo hezky a mohli jsme ho vyzkoušet.
slavikovci
26. bře 2009
Ahoj holky, tak se podržte, my máme nejspíš neštovice....ráno jsem Pepčovi našla na stehýnku takový jakoby puchýřek a kolem hodně červené a volala jsem dr a ona že to jsou nejspíš neštovice, tak ať odpo příjdeme....pak jsem si uvědomila, že před třema týdnama jsme byli vlastně u tety a tam neštovice byly,ale přímo do kontaktu s tím nakaženým nepřišel....tak pokud to dr opravdu potvrdí, tak jsem na jednu stranu ráda,že je prodělá už teď....uf....tak hlavně aby ještě ty výtěry byly ok a neměl k tomu něco dalšího.....
sonik05
26. bře 2009
Slavi: jéje, tak ať vám to dobře dopadne. Ono je lepší si to odbýt dřív.
slavikovci
26. bře 2009
jinak soniku máme také nové golfky, tam kde je objednávala plechi,tak jsme taky objednali a včera také úspěšně složili 😃 a jsou super, vložím foto
e.k.t
26. bře 2009
no kdyby Joli byla zdravá tak bych si pro ně skoro zajela 😃 😃
slavikovci
26. bře 2009
ekt pro neštovice?no holky, kdo chcete, aby je už měli za sebou, tak neváhejte a přijeďte 😃 no snad je to ono, ještě zda to dr fakt potvrdí, kdyby to bylo něco horšího, tak mě klepne
e.k.t
26. bře 2009
no uvidíme co ti dr řekne a jak na tom Joli zrovna bude, ale já bych si zajela, ať to má Joli za sebou. Než budeme mít naplánovaný druhý, aby to nepřitáhla potom, to by byla krize :-p
gabka32
26. bře 2009
ahojky 😉 slaviku si mohla počkat s neštovicema na srazík 😃 bychom si to všichni odbyli. ale zas je lepší že už bude Pepča ok, aby si to užil

Začni psát odpověď...

Odešli