• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no je pravda, že dneska jsem tu nadávala pěkně teda :grinning:
3. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dávají mi Slunce seno a já musím uklízet a balit....to bych se na to vys...... :angry:
3. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis tak to me moc neba...taky bych mela uklizet..zitra se tu stavi tchanovci i nasi a tady je bordel...ale kaslu na to....nervy mam jen jedny teda
3. dub 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nás taky Verča závislákuje, taky kamkoliv se hnu, hned mete se řevem za mnou...tahá mě za nohavice, snaží se postavit, pak spadne a řve znovu...to je síla
3. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lenul, jsem ráda, že v tom nejsem sama...to i poprvé ze zoufalství začal volat, mamamama....a když už mi vytelkly nervy, tak jsem ho strčila do postýlky a hned natahoval ruce a volal nenenene mamamama....jsou pěkně vyčůraný :grinning:
3. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
slaviku nejsi v tom rozhodně sama...Verča teda volá mamama už dýl, ale taky jen když brečí, jinak nee...
včera i z vany se na mě dvakrát natáhla a stoupla...furt ju mám na sobě pověšenou, až mám někdy strach, že ji něčím poleju nebo na ni prskne něco ze sporáku...
3. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho dneska taky často nosila, ale taky jsem ho nechala hezky řvát, na to vůbec nejsem zvyklá,ale zítra jedem na chatu a těším se, jak kolem něho bude taky skákat někdo jiný, tam bude lidí,tak bude mít o zábavu postaráno a já se budu vyhřívat na sluníčku :grinning: taky hezky tatínek ať si ho užije....ten šel dneska na pivo, tak mu zítra hezky předám tu naši štafetku :grinning:
3. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter, dani, plechi, no holky začněte taky psát jako...dneska tu konečně můžu být a kecáme tu jen dvě :grinning: :wink:
3. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš Kukačka je suprovej, ta poslední fotka....teto plechajdo, kdy skočíme na tu naši procházku, když už je krásně? co? :wink: :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jako nenosila...rozmazlování se u nás nekoná...vždycky se ji spíš snažím zabavit hračkou :slight_smile:
3. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jako závidím, že se Pepči na chvilku zbavíš, já Verči ne, jelikož taťka jde do práce i o víkendu :rolling_eyes:
3. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky nechci rozmazlovat....ale ani hračkou právě nešel zabavit a akorát mě kousal do nohou a tahal za tepláky a hrůza, ale řvát ho nechávám, žádný velký utěšování.... :grinning:
3. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak verča moc neřvávala, až teď a to je spíš takové fňukání...zkouší co si může dovolit...když nikdo nereaguje tak přestane...ale jakmile je u toho tchýně, tak ju hned muchluje a ona řve ještě víc a když jí říkáme, že nám kazí výchovu, tak řekne, že za tu chvilku ju přece nezkazí... :unamused:
3. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám do toho zatím nikdo moc nekecá, to jsem ráda....to on přímo řval...jsem zavírala okna, aby si nemysleli,že ho týrám :grinning:
3. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se hrozně těším, až si začne stoupat...já vím,že je to potom makačka, ale od kamarádky holčička, co pojedou s náma na ten sraz už si stoupá a je to bomba, takový prtě a už tak akční.... :grinning:
3. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča řve jako fakt hrozně jen když se někde praští...to ji pak taky musím pochovat a uklidnit

jako ať si kdo chce kecá jak chce, je to naše dítě a budem ju vychovávat jak chcem my, ale prostě před babičkama a dědečkama to jaksi nejde úplně podle nás, protože hned při sebemenším popotáhnutí hned přiskočí a jak to Verča vidí, tak přidá na intenzitě a oni ju hned utěšujou...no a rvát jim ju z ruk už jaksi není možné :frowning2:
rozmazlování z jejich strany se asi neubráníme...
3. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča už taky stojí, teda jen u nábytku nebo o naše nohy, ale stojí a dělá už i krůčky okolo sedačky...
3. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavi :slight_smile:
3. dub 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele dneska jsem sla zrovna do stromovky a Mates chrnel, tak jsem si vzala mapu a koukala jsem na ty Vysocany kam ze to tam muzete chodit na prochajdu a moc jsem tam toho nenasla teda .... takze jsem mapu zas odlozila, koukala na kachny a slunila se...to byla pohoda :slight_smile:

nechces dorazit na vystaviste a jit do stromovky ? :slight_smile:)
3. dub 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja kdyz jsem u nasich musim mamu obcas taky zarazit a rict ji at ho necha vyrvat ....pac ta by ho taky porad tahala a to teda ne...
3. dub 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naše taky zarazím, ale s tchánama je to trochu horší...
3. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no plechi je pravda, že tady toho moc neni,ale klidně bych i někdy na Výstaviště přijela a mohly bysme se cournout....už teda jezdíme v golfkách, takže bych to snad i zvládla do tramvaje :grinning:
3. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se zasekla na Krausovi, jste tu ještě někdo?
3. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu hodit spršku, snad tu pak ještě někdo budete :sunglasses:
3. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikdo nikde, tak dobrou noc....si tu dneska povídám skoro sama :grinning:
3. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bry rano :slight_smile:

teda noc fakt des...co hodina to rev a pomohl jen caj.....jsem blbka zapomela koupit ten mundisal, aspon doufam ze se to tak jmenuje.....

no nic, slunicko uz vylejza....zacneme se chystat pomalu na pozemek, musime neco zmerit tak tam rovnou provetrame golfky a pak hura do ZOO :wink:
4. dub 2009 v 06:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů ahoooj to se máte já sem pořád v peřinách .. furt se mě drží ta chřipka :angry:
4. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mas z toho zes to prechazela :wink:
4. dub 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: to jsem cekala
4. dub 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek