Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
5. čer 2009
dobře končím téma voleb :-x malý strany sou taky na houbelec když to myslí dobře tak jen co by usedly do křesel tak by si chtěly nahrabat :-x a to nám taky nepomůže... tyhle větší se aspoň už trochu nakapsovaly :-x
panterka
5. čer 2009
teda ne nelazla, ale nelajzla 😃 každopádně melouny miluju a na dovče se jich hodlám užrat 😃 😃
panterka
5. čer 2009
tak můj čas nastal a tak se loučím 😉 mějte se krásně x-)
laada
5. čer 2009
Dobrou Olí 😉
panterka
6. čer 2009
Domíkovi všechno nej, nej, nej k prvním narozeninkám! x-) x-) x-)

a Barušce taky! 🙂
ewelly
6. čer 2009
ahojky
prejeme Domcuskovi i Barusce vsechno nejlepsi,hlavne zdravicko! 🙂
quinny
6. čer 2009
holkyyyy mi dneska spali do 7mi x-) x-) x-) že by úžasná metoda slovenských lékařů nesla svoje ovoce 😃
quinny
6. čer 2009
Domíkovi a Barušce všechno nejlepší k 1. ročku x-) x-) x-)
e.k.t
6. čer 2009
Ahojky 🙂
e.k.t
6. čer 2009
Baruško všechno nej nej nej k ročku 😉
e.k.t
6. čer 2009
Dominičku všechno jen to nej k ročninám 😉
laada
6. čer 2009
Koukám, že celý červen si tady budeme přát 😉 všechno nej k ročkům 😉
plechajdaautor
6. čer 2009
Bry vecer 🙂

tak jsme dneska absolvovali druhy pad =-) moje chyba, spadnul z postele....ani nevim jak a na co, asi na hlavu pac uz ho ucim asi tyden slejzat po zadku ale nejak to porad nechape ]-( no zatim snad dobry, tak uvidime jeste rano...

vcera se nam narodil kamos Jakub 😉 tak se zitra mozna pujdem podivat na mimi, ale mamina je po cisari tak uvidime...

a kdyz ne tak pujdem plavat a kdyz ne, tak do ty ZOO pac uz o ni mluvim asi pul roku a porad jsem tam nebyla ]-(
e.k.t
6. čer 2009
Jééé mimi no to už je tak dávno, já už bych se chtěla těšilkovat na druhý, ale asi smolík pacholík, Martin je zatím proti :-p
plechajdaautor
6. čer 2009
ekt tak se ho neptam a jednam ne ? 🙂
titida
6. čer 2009
Domčuškovi a Báří vše nej x-)
plechajdaautor
6. čer 2009
no jo vlastne, vse nej oslavencum 😉
e.k.t
6. čer 2009
ne to by nebylo fér, aby pak mrně neměl rád o to nestojím.

hol musím pomalu a opatrně aby se nehryzl. 😉
plechajdaautor
6. čer 2009
ja myslim ze by te rad mel i tak....nicmene jestli jste na Joli cekali tak dlouho
titida
6. čer 2009
no však ty to s ním nějak zkoulíš, ne?
e.k.t
6. čer 2009
no mě jo, ale aby mi ještě víc cpal že ON je neplodný a v hospodě cpal kamarádům že Joli určitě není jeho, tak jaký by to bylo u druhýho? asi nesnesitelný, tak raději vyčkám a uvidím 😞
e.k.t
6. čer 2009
no postrupně se snažím, už to vypadalo na pohodu a zase začíná couvat ]-(
plechajdaautor
6. čer 2009
tak ho posli na spermio a bude klid
e.k.t
6. čer 2009
no tam jsme byli dvakrát, poprvé měl ještě asi 6% zdravých spermií, posledně už jen 3,6% a od 4% berou jako neplodnost.

Jenže Martin si plete neplodnost se sterilitou ]-(
plechajdaautor
6. čer 2009
to chce vetrat kulky a zobat vitaminky 😃
titida
6. čer 2009
no tak trochu povol, ono se to poddá
ewelly
6. čer 2009
ahojky
plech dobra rada 😉
tak mame novy uspech!moje zvire spalo zase u babicky,vsechno dobry,ale pak uz se ji styskalo po mamince!poprve mela velkou radost,ze me vidi a mazlila se se mnou,jinak me moc nepotrebuje a nebo zacne rvat, kdyz prijedu a oni mi pak rikaj at zase jedu domu(ne nasi ale pribuzni) a mne to desne s..e!!!!!!!!!!! ]-( ...tak dneska utreli😃
jdu veset pradlo a koukat na film!papa
ewelly
6. čer 2009
jeje jak radim nechtel dite,ze je na to mladej a jak je za ni ted stastnej🙂..ale o druhym taky nechce ani slyset!a uprimne ja zatim taky ne🙂mam dost z nasi divozeny🙂
e.k.t
6. čer 2009
No já zatím na pilu netlačím, ale už jsme ke snažení měli i blíž 😉
petrusam
6. čer 2009
my to snažení furt nějak oddalujeme, ale nějak extra na to nespěchám .. ale do tří let Matyho bych chtěla ..

Začni psát odpověď...

Odešli