• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
my máme hodné dítě od narození, a zlobení je výjimka, třeba usínání je postě problém :wink:
6. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky nestěžuju, Maty je hodný, ale usínání nás taky někdy zlobí ..
6. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám pocit že druhý se ani nemusí povést, ale snažit bych se chtěla, třeba bude ještě jednou štěstíčko :pensive:
6. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu uvařit na zítra, spát se mi nechce, tak toho využiju ..

Evi - pěknou noc a ať je brzo MM naladěn stejně jako Ty a Joli má brzo sourozence, držím palečky ..
6. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to klasická separační krize, musí opustit hračky a objevování :wink:
6. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky si myslím, snažit se můžete a pak se uvidí, co bude .. myslím, že by jsis to jednou vyčítala, že jste se "aspoň" nesnažili a co umělý oplodnění?
6. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky chtela do tri let Eli,aby od sebe nebyli moc daleko!
6. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer
vsem moc dekujeme nejaky fotky jsem udelala,ale´to co delal z dortem to jsem nevidela,,porad ho chtel zvednout do vysky,,ty brdo no sranda,,
nejvetsi radost pri tech vsech hrackach mel z hracek do vody porad je lovil do sitka,,sranda,,
jinak mame doma obdobi sebeublizovani,,,ty brdo takze ho musim porad hlidat,,, :confounded: :confounded: :confounded:
Jinak zanet jsem snad zazehnala,,a ve ctvrtek se domluvit dr kdy operace :astonished: :astonished: :astonished:
6. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na to Martin nepřistoupil ani před Joli, tak kdyby neza hřmělo, tak brečím ještě teď :frowning2:
6. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani už abys měla pokoj :wink:
6. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no ten uprimne mit nebudu nikdy mam slabou stenu takze se to bude opakovat,ale chvily by mohl byt,,
6. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a s tím nejde něco dělat? treba vitamín C myslím jako ascorutin by to mohlo být fajn :wink: ale je to jen odhad, mě ho dr tenkrát napsal na ty oteklé nohy kvůli prosakování tekutiny :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi neco podobneho jsem si taky vycetla ale on rekl ze to je dedicne a moje babicka se stim leci uz nejaky cas,,no takze me to asi nemine,,
6. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je mi jasný že to nejde vyléčit, ale pokud to jde byť jen zmírnit tak by to za to stálo, a dá se normálně koupit v lékárně bez předpisu, stojí kolem 50kč :wink:
6. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi diky moc podivam se na to,,
6. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to desny nebaaaaaaaaaaaaaaaaa me to ale jsou na tom lidi hur :wink:

evi diky moc ja uz jdu hajat dobrou noc ,,malej se me tu furt prevaluje desny paaaaaaaaaaaaaa
6. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle mě rozbrecelo,pani ktera 3 prisla o mimi a 4 se ji jako predchozí 2 narodilo ve 23tt,ale tohle je bojovníček.
7. čer 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti Kači si ho jistě užije :wink:
7. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě kdes na TOM BYLA, takové pidiotě, ale snad to zvládne a paní se konečně bude moct radovat :wink:
7. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to pidiota?
7. čer 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak az bude vice casu poslu fotky z oslavy male :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký odpolko, doufám že všechny užíváte nedělní odpoledne :slight_smile:
my čekáme až se prdísek vzbudí a půjdeme na prochajdu i když počasí nic moc, ale snad nezmokneme.
7. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani už se těšíme na fotečky z oslavy :slight_smile:

DIti no nádhera jsi šikulka :dizzy_face: Kačce se bude určitě líbit a počítám, že i ostatním. A doufám, že pak taky nakhodíš nějakou fotečku :slight_smile:
7. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=376730&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D4400%26vOrderBy%3D2
tady je celý album, je to Maova
a tady mají album z těhu
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=270958&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D4400%26vOrderBy%3D2
mají za sebou prvních nejkritičtějších 72 hodin...
moc držíme pěstičky, aby to jejich Matýsek ustál :pensive:
7. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc myslím že Evča myslela pidikotě :wink:
a na fotečky se těším

holky dávejte fotky z oslav, potřebuju inspirací!!!!!!!!!! :grinning:
7. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jim moc držím pěstičky, to je drobínek, na hranici potratu, děsný, nechápu, jak to mohou zvládat
no bojovat musí hlavně Matýsek, tak snad bude mít hodně síly a taky spoustu štěstí :dizzy_face:
7. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi překlap z pidi NB to mělo být pidi kotě :wink: jako malinké mimi :grinning:
7. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diti Matýsek i rodiče budou muset mít hodně energie a sil, takže posíláme vzdušnou cestou :wink:
7. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek