Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
6. čer 2009
my máme hodné dítě od narození, a zlobení je výjimka, třeba usínání je postě problém 😉
petrusam
6. čer 2009
já si taky nestěžuju, Maty je hodný, ale usínání nás taky někdy zlobí ..
e.k.t
6. čer 2009
no já mám pocit že druhý se ani nemusí povést, ale snažit bych se chtěla, třeba bude ještě jednou štěstíčko |-|
petrusam
6. čer 2009
jdu uvařit na zítra, spát se mi nechce, tak toho využiju ..

Evi - pěknou noc a ať je brzo MM naladěn stejně jako Ty a Joli má brzo sourozence, držím palečky ..
e.k.t
6. čer 2009
no je to klasická separační krize, musí opustit hračky a objevování 😉
petrusam
6. čer 2009
jj, taky si myslím, snažit se můžete a pak se uvidí, co bude .. myslím, že by jsis to jednou vyčítala, že jste se "aspoň" nesnažili a co umělý oplodnění?
ewelly
6. čer 2009
ja bych taky chtela do tri let Eli,aby od sebe nebyli moc daleko!
d.aniela1
6. čer 2009
Hezky vecer
vsem moc dekujeme nejaky fotky jsem udelala,ale´to co delal z dortem to jsem nevidela,,porad ho chtel zvednout do vysky,,ty brdo no sranda,,
nejvetsi radost pri tech vsech hrackach mel z hracek do vody porad je lovil do sitka,,sranda,,
jinak mame doma obdobi sebeublizovani,,,ty brdo takze ho musim porad hlidat,,, :-S :-S :-S
Jinak zanet jsem snad zazehnala,,a ve ctvrtek se domluvit dr kdy operace :-o :-o :-o
e.k.t
6. čer 2009
no tak na to Martin nepřistoupil ani před Joli, tak kdyby neza hřmělo, tak brečím ještě teď 😞
e.k.t
6. čer 2009
Jani už abys měla pokoj 😉
d.aniela1
6. čer 2009
Evi no ten uprimne mit nebudu nikdy mam slabou stenu takze se to bude opakovat,ale chvily by mohl byt,,
e.k.t
6. čer 2009
aha a s tím nejde něco dělat? treba vitamín C myslím jako ascorutin by to mohlo být fajn 😉 ale je to jen odhad, mě ho dr tenkrát napsal na ty oteklé nohy kvůli prosakování tekutiny 🙂
d.aniela1
6. čer 2009
evi neco podobneho jsem si taky vycetla ale on rekl ze to je dedicne a moje babicka se stim leci uz nejaky cas,,no takze me to asi nemine,,
e.k.t
6. čer 2009
no to je mi jasný že to nejde vyléčit, ale pokud to jde byť jen zmírnit tak by to za to stálo, a dá se normálně koupit v lékárně bez předpisu, stojí kolem 50kč 😉
d.aniela1
6. čer 2009
evi diky moc podivam se na to,,
d.aniela1
6. čer 2009
je to desny nebaaaaaaaaaaaaaaaaa me to ale jsou na tom lidi hur 😉

evi diky moc ja uz jdu hajat dobrou noc ,,malej se me tu furt prevaluje desny paaaaaaaaaaaaaa
titida
7. čer 2009
se musím pochlubit, co jsem vyrobila na zítřejší oslavu K ročku:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere...
vrkocka
7. čer 2009
tohle mě rozbrecelo,pani ktera 3 prisla o mimi a 4 se ji jako predchozí 2 narodilo ve 23tt,ale tohle je bojovníček.
e.k.t
7. čer 2009
Diti Kači si ho jistě užije 😉
e.k.t
7. čer 2009
prosím tě kdes na TOM BYLA, takové pidiotě, ale snad to zvládne a paní se konečně bude moct radovat 😉
vrkocka
7. čer 2009
co je to pidiota?
vrkocka
7. čer 2009
pak az bude vice casu poslu fotky z oslavy male 🙂
quinny
7. čer 2009
Hezký odpolko, doufám že všechny užíváte nedělní odpoledne 🙂
my čekáme až se prdísek vzbudí a půjdeme na prochajdu i když počasí nic moc, ale snad nezmokneme.
quinny
7. čer 2009
Jani už se těšíme na fotečky z oslavy 🙂

DIti no nádhera jsi šikulka x-) Kačce se bude určitě líbit a počítám, že i ostatním. A doufám, že pak taky nakhodíš nějakou fotečku 🙂
quinny
7. čer 2009
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
tady je celý album, je to Maova
a tady mají album z těhu
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
mají za sebou prvních nejkritičtějších 72 hodin...
moc držíme pěstičky, aby to jejich Matýsek ustál |-|
quinny
7. čer 2009
vrkoc myslím že Evča myslela pidikotě 😉
a na fotečky se těším

holky dávejte fotky z oslav, potřebuju inspirací!!!!!!!!!! 😃
titida
7. čer 2009
taky jim moc držím pěstičky, to je drobínek, na hranici potratu, děsný, nechápu, jak to mohou zvládat
no bojovat musí hlavně Matýsek, tak snad bude mít hodně síly a taky spoustu štěstí x-)
e.k.t
7. čer 2009
Zuzi překlap z pidi NB to mělo být pidi kotě 😉 jako malinké mimi 😃
e.k.t
7. čer 2009
Diti Matýsek i rodiče budou muset mít hodně energie a sil, takže posíláme vzdušnou cestou 😉

Začni psát odpověď...

Odešli