• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Tak máme oslavu za sebou tady je par fotek na konikovi
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2862691&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a pokud chcete vidět víc tak tady je to komplet na rajceti, Ninus dostala kvanta darku, ze by vystacily pro pět dětí, :confused:
http://bajunka19.rajce.idnes.cz/narozeniny/
7. čer 2009 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Baju dortík je fakt nádhernej, i živit by ses tím mohla :wink:
8. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Adélce od Vilo ke včerejšímu ročku vše nej :wink:
8. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Aničce od Miji vše nej k dnešnímu ročku :wink:
8. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Baju fotky moc krásné, dortík je opravdu nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

koukala jsem i na rajce, to bylo dárečků! určitě ted Ninuška neví, s čím si hrát dříve :grinning:
8. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
a všem oslavencům vše nej :grinning:
8. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem oslavencům vše nej nej nej :grinning:

Baju fotečky mooooc krásné :dizzy_face:

O víkendu jsme byli na výletě a bylo to fajnový :wink: A co je tady nového?

Já musím jít vařit a nějak se mi teda fakt nechce :fearful:
8. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte ? My oslavili rok. A Barísa nám stále sama nechodí, teď už ani z postele sama nechce slézat a vůbec nemluví. Uvididím co mi řekne Dr. na roční prohlídce.
8. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, všem oslavencům vše neeeej :wink:
8. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

takze opet vse nej vsem co slavi :slight_smile:

nam na rebkach rikali ze dite ma cas se samo rozchodit do 1,5 roka, takze to ze nechodi by me fakt neznepokojovalo...

Jinak ja jsem rada ze se Mates poradne rozlezl a ode dneska to vypada ze je na 4, takze my na roce zacnem teprve lezt :wink: ale pusu teda nezavre a z postele vetsinou po hlave :grinning:
8. čer 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska mi dorazily darky k narozkam pro synacka, takze jsme pomalu na oslavu uz pripraveny, sice to bude mega akce, pac se najednou budou slavit 3x svatek a jedny narozky, ale o to to bude vetsi sranda :o) :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
oslavencům vše nej!!!

jdu Vás jen pozdravit, jsem myslela že si trochu počtu a nic, prcek vstává, co bych taky nechtěla po 2 hodinkách spánku. tak zase pááá :grinning:

Lakme co by ti řekla dr. že máte krásnou zdravou holčičku, a že nemáš být netrpělivá :sweat_smile: :slight_smile:

plechi a co všechno, potřebuju ještě nějakou drobnou inspirejšn.Dala mi babi nějaký chechtáky :grinning:
8. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
quin nic velkyho, to jsou darky od nas, cili toho mluviciho coklika od FP, kostku do ktery se vkladaji tvary, pak sadu kostek na kominy :slight_smile:, pak jednu mini hracku do vody co strika vodu a nocnik, tim koncime :slight_smile: :wink:
8. čer 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak my jsme z prchajdy zpět, koupila jsem Joli nové bačkůrky, tj za měsíc jedno půlčíslo :grinning: :grinning: :grinning:

no ale hlavně aby jí nebyly malé ani velké a nezničila si nožičky :wink:
8. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Lakme na Bárinku nespěchej, všechno chce svůj čas. A dr jistě bude v pohodě, leze a chodí kolem nábytku, to by mělo nyní bohatě stačit :wink:
8. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to vypadá na velkou parádu :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já nejsem netrpělivá, ale příjde mi, že barunka ve vývoji poslední 3 měsíce stagnuje. Prostě nedělá nic nového, jako by ustrnula. :((
8. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No třeba jí to momentálně stačí, ale kolem nábytku ti snad chodí normálně ne? to se rozejde až bude mít opravdu důvod. Joli to zprvu dělala jen když si byla jistá že se nikdo nekouká, ale jak se to naučila pořádně, pak už chodila před všemi :wink:
8. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no chodí právě stále úkrokem, ona prostě nedělá 3 měsíce nic nového, a to je to co mě zneklidňuje.
8. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek :wink:

lakme, taky bych nikam nechvátala :wink: my ještě sami nechodíme a ještě to tak minimálně měsíc nevidím :grinning: i když v sobotu stál, udělal dva kroky sám a stál :wink: ale rozhodně to na chození ještě nevypadá :grinning: nás se třeba dr. na roční prohlídce ani neptala, jestli sám chodí :sweat_smile: a neuroložka po něm chtěla (prakticky v roce po odečtení), aby si stoupal a obcházel :wink: taky nám říkala, že na samostatný chození mají čas do roka a půl :sunglasses:

a jak píše quinny, přesně tohle nám dr. říkala, abysme na něj nechvátalli :grinning: :grinning: ať mu necháme jeho klid :wink:
8. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
panter..kam vy jedete na dovču? A kdy...asi bych to tady nenašla, snažila jsem se dočíst, ale bych tu strávila mládíííí :grinning:
8. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Leni :wink: to bys asi nenašla, to je fakt :grinning: jedeme 26.6. do Chorvatska, do Gradacu :wink:
8. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jezdíme tam každý rok (jen loni byl manža s Hynečkem sám) a letos jsme jen změnili penzion, jedeme sem http://www.ckvt.cz/chorvatsko/stredni-dalmacie/gradac/penzion-neptun/ :wink:
8. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
panter vypadá to tam moc krásně, máte to i s jídlem? my jedeme taky, snad to Tomča zvládne v poho, jedeme na Krétu, už se moooc těším, starší kluci o tom neví...snad sem nechodí :confused:
8. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu s Tomčou ven, se vyspal, tak ted vyžaduje pozornost :wink:
8. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
mají to jako překvápko, jo? :dizzy_face: to je super :wink: to ale poletíte, že jo? to zvládne Tomča v pohodě :slight_smile: my to máme s polopenzí, my bez jídla nejezdíme :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se mějte :wink: my jsme před chvílí dorazili z plavání, takže Jáchymajda chrní jak mimino :grinning: a já douffám, že ještě tak 2 hoďky bude, protože chci jít k němu :sunglasses:
8. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
panter jjo letecky, autem bychom to tak daleko nedali s prckem, a mám obavu, že ani my sami, tak to Chorvatsko a Itálie autem jo, ale dál už asi neee :unamused:
8. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme zpátky z plavání, dítě chrní, nejradši bych šla k němu, ale mám tu nějaký resty v papírech a to s ním neudělám tak musím teď :wink:
8. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme zpět z roční prohlídky
K má 9kg a 75cm
K od minulého týdne leze pěkně po čtyřech i na plovoučce, to naší dr. zcela stačilo, říkala, že je šikovná, že na chození je čas
8. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek