Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
8. čer 2009
Teda Diti to se ti Kači pěkně vytáhla 😉 Je šikulka. Ona o nic nepřijde, chodit bude celý život 😉
využila vůbec ty capáčky? 😉
titida
8. čer 2009
no já ti s tou délkou moc nevím, mi tak ani nepřijde, ale teda přibrala kilo za 2 měsíce, je vidět, že jí chutná 🙂
capáčky jsou prima, nožku má po mně stále maličkou, takže teď je má teprve tak akorát 🙂
e.k.t
8. čer 2009
No tak to je super, Joli už má 13,5 bačkorky 😃 😃 😃
bajunka
8. čer 2009
Dekujeme. Ninus se libili hlavne postavicky na dortu, udelala jsem jeste pro ni ten druhej jogurt s piskoty,ale moc ho nesnedla. Hracek teda dostala fakt pozehnane a to jeste ani nebyly vsechny na fotce a ještě jsme neslavili s mou rodinou. Nevim proc tak sili.
Panter to se v chorvatsku budeme skoro mijet my tam jedeme 12.6 v noci, zrovna balim,protoze zitra jedeme do Brna, Ted zrovna pripravuju lekarnicku, premyslim co ji vzit za hracky....ale uz se tesim na slunicko more a pohoduuuu 😎
novako
8. čer 2009
Ahoj červnovky! Jen jsem vás přišla pozdravit a co nevidím!

Laadi: Obrovská gratulace a držím palce ať je všechno v pořádku!!!!!!!! 😃 x-)
laada
8. čer 2009
ááá zrovna nakukuju 🙂 děkuju x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) za držení pěstí x-)

baju téééda krásný dorty 😉 ty si dělala i ten druhej =-) hotová cukrářka x-)
bajunka
8. čer 2009
Jojo i ten druhej, v mikrovlnce jsem roztavila milku a rozetrela na potravin. folii a pak to rozkrajela a pridala na okraje jeste jsem to chtela obvázat masli,aby to lip drzelo,ale nakonec jsem samo nestihala tak to muselo vydrzet i tak 🙂
titida
8. čer 2009
baju fakt nádherný x-)
a já se tu chlubila se svým pidivýtvorem, no nějak začít musím 🙂
e.k.t
8. čer 2009
Ahojky Novako, jak žijete? 😉
laada
8. čer 2009
to je teda něco ... ty seš opravdovej cukrář ... náááádhera .. můžeš mi do IP dát recept prosím ?
e.k.t
8. čer 2009
A co Laadi už ti bříško bublá? 😉
Nebo to fakt bylo jen zelí?
laada
8. čer 2009
Eví bylo to zelí 🙂 musím ještě počkat ....
laada
8. čer 2009
prej pidi výtvorem ... no holky kde ste se tohle naučily ???? :-o to sou krásný dorty 🙂
e.k.t
8. čer 2009
hmmmm já se těšila že už už, no však už to bude brzo 😉
panterka
8. čer 2009
tak jsem si dáchla s prckem 🙂 no, naprosto super x-)
laada
8. čer 2009
Holky jak dlouho se vozí mimi v hlubokém kočárku ??? asi jak kdo co ???
Zrovna se bavíme v jednom tématu jestli se mimi narve do kočárku, kterej není tak dlouhej :-o
panterka
8. čer 2009
ahoj Laduš 😉 záleží na tom, jakou korbu máš :-N já třeba vozila kluky 9 měsíců, ale kdyby Jáchymek nebyl takovej dlouhán, tak bych ho vozila ještě min. měsíc... ale já měla klasiku s polohovacíma zádama, takže to bylo super 😉
laada
8. čer 2009
no já mám už leta vysněnej ale počítám že i když není tak velikej (potřebuju ho narvat do pidi výtahu) tak snad 5 měsíců dáme .. když bude prosincovej mimísek 🙂
plechajdaautor
8. čer 2009
ladi ja ho vytahla az v 8m a to byl nabalenej pac byl unor
gabka32
8. čer 2009
ahojte 😉 Laadi my jsme vozili do 6m. že má korba polohovací záda, jsem zjistila, až když byla na půdě 😃 😃
možná Saška by se vešla určitě i déle, ale právě kvůli tomu rozhledu jsme přešli na sporátk dříve.. no a zbytečně 😃
laada
8. čer 2009
jak dlouhý korby ste měly??? já mám v merku určitě nejmenší kočár 😃
plechajdaautor
8. čer 2009
ja mela klasickou skorepinu na xlandera a myslim ze ma 74cm
plechajdaautor
8. čer 2009
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

ladi no vypada prtavej 🙂

Nahod fotku do alba
panterka
8. čer 2009
Laduš, záleží, jak velký mimi budete mít 😉 zrovna Matýsek a Sašenka byli drobnější miminka 😉

a co máš vyhlídlího? tak se pochlub, těhulko x-)
plechajdaautor
8. čer 2009
cchaaaa 😎
gabka32
8. čer 2009
naše korba měla vnitřní rozměr 33x76cm
panterka
8. čer 2009
omlouvám se, samo vyhlídlýho :-p
panterka
8. čer 2009
teda, tak teď fakt nevím, já jsem nějak vypláchlá