• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jíťo, tak to mají podobný, David si třeba doma pivo vůbec nedává
8. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já můžu taky jedině tak držet pysk :grinning: ale nedržím no, to jsem celá já. Protože já alespoň něco se snažím dělat s tím, narozdíl od něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to je přesný, on vůbec nic nedělá... když jsme se poznali a ještě když se narodil Hyneček, tak chodil běhat, jezdil do práce na kole, ale teď už vůbec nic :unamused: do práce jezdí na motorce, co si koupil a běhání? :rolling_eyes: prej, když má metrák, tak nemůže, protože by si oddělal kolena, tak by mě zajímalo, jak se pod ten metrák chce dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to MM dělá to, že tak na 2min děsnou rychlostí trénuje na orbitreku a pak znaven padne a vydýchává to ještě 10min :grinning:
8. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, asi u nás bude velkej vánoční dárek :sunglasses: koupím manžovi veslovací stroj :wink:
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to jen tak obden. :wink:

já se nějak nedonutím, ale taky za 2roky jsem nic nepřibrala. a snažení je vždycky tak nárazově :pensive:
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to bude nadsenej,,, :grinning:
8. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, on ho kdysi chtěl :grinning: ale je to podle jeho názoru moc drahý :sweat_smile: já spíš nevím, kam to tady dáme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí a tchán je jak lachtan jo? :confused: :sweat_smile:
to nevadí mi to na mapě neukazuj, kde je sněžka víš a já to tam mám kousek :sunglasses:

Jani do HK asi 60 +- km. Jako ta naše dr. je taky milá, chirurg specializace na děti, asi žádná řeznice to není, jen na ní zatím nemám žádný reference, ale ještě jsem to nezjišťovala. Kdo to mohl tušit, že budeme mít takový nedovyvinuťátko :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a čím to je, když to nemají sestouplý? :confused: já jsem to u těch mých nedonošenečků nikdy nezkoumala a teď mě právě hodně překvapuje, že to mají oba ok, když jsou narozený o tolik dřív :confused:
8. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito jasny ja to chapu á o te vodni kyle ti rikala dr,,??
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli Vítek právě taky ne, to musí být, že třeba zbyde z nějaký oslavy nebo tak. ani do hospy moc nechodí, že by z toho měl mít mozol. U něj je to taky jídlem, se přežírá :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že to nečte :grinning: :grinning: jo a mimimum pohybu to je taky ono, kromě procházek nula nula nic :unamused:

no vidíš to máš hezkej typ na dárek :wink: jen aby to nedopadlo jak u nás. rotoped nejdražší věšák na oblečení :sweat_smile: ale ten je teda můj, ho teď nějak nestíhám, jsem na něm seděla naposledy v těhu, pak nic jsem si nemohla sednout na pr*** a teď nestíhám nebo se dokonale vymlouvám :grinning: ale já mám svoje brusle, powerjogu, pilates, jen ty výsledky by teda už mohly začít se projevovat ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já se pro dnešek rozloučím, jdu do hajan :wink: dobrou noc :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli paaa dobrou noc paa
8. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo neboj, vydrž a určo výsledek jednou přijde. :wink:

já se taky loučím, dostala jsem hlad... ale dneska zdravě jen lamánkový chleba s tvaroh.pomazánkou. :dizzy_face: a taky se mi dopekla v troubě buchta :grinning: :grinning: ale ta je pro MM a tatku, zítra se staví na návštěvu, je chudák smaotinký, sammka si odjela na dovču do Egypta :confused: :slight_smile:

dobrou :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no čím to je to je těžký, prostě ještě nestihli ty varlátka sestoupit do šourku, ono je to u každýho chlapečka jinak, některý je mají sestouplý dlouho před porodem (což je asi váš případ) a někomu sestupují až po porodu. Do 2 let mají čas, pak se jim musí pomoct :wink:
páá krásnou dobrou :slight_smile:

Jani jak myslíš s tou hydrokelou? to nám řekli hned po porodu, že na tom jednom má tu hydrokélu, ono to bylo vidět :wink:
8. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja se loucim tak pa dobrou noc vsem,,,
8. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito me rekl ze ale bacha na to aby nebyl nekde v brisku to prej taky neni dobry moc dlouho cekat,,ale to rikal ten dr,,tak nevim ale myslim i ze vi o cem je rec,,aha no snad to bude mit Honzik ok tak ja jdupa
8. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak pá a dobrou noc :slight_smile:

no to varlátko má v bříšku, nikde jinde už být nemůže. dobře to není to je jasný, ale čeká se do těch 2 let no :unamused:
8. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zvířátko ještgě nespí a dlouho to nevypada
8. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi co pila celej den? černý kafe :confused: :confused:
8. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych asi nezvládla, neuvažuješ něco s tím dělat? Joli moc nespí ani přes den vi´d?
8. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se loučím, krásnou dobrou noc páááááá :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že dnes usla po obědě, jak ji bolí ten zub tak má problém usnout ale pak spí pěkně, budíček kolem 6-7 v pohodě. no jinak chodí spát kolem 8 ale dnes spala odpoledne do 17 tak až teď, ale je úžasná, ona neprudí, dělala tu tny tamy a tuli tuli, je zlatíčko :wink:
8. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mi teda navíc přijde, že s tím moc udělat nejde
některé děti usínají v šest, jiné v devět
a když je v poho, tak to je spíš o zvyku :wink:
8. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spime dost pres den,budicek v 5.45h,spat jde v 7.30h znovu do 9h a pak po obede 12h-14.30h.No a v 19.30h jde taky na kute
9. čer 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, Joli za odměnu spala do půl devátzé, my teda nepochopitelně do 8 a tak nějak mám skluz co se doma týče, ale jinak jsem spokojená a Joli taky :wink:
9. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek