Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
10. čer 2009
jo jinak jako jsem zapomela nahlasit ze jsem spali celou noc bez mlika a rano v pul osmy jsem vstavali 😃 😃
d.aniela1
10. čer 2009
norma dodatecne vse nej nej nej,,k rocku ale to jste slusny kousci i na vysku,,ty jo my mame jen 76cm my jsem drobci
d.aniela1
10. čer 2009
aaa asi tu nikdo neni ,,tak ja mizim paaa
e.k.t
10. čer 2009
Jani tak to bych záviděla taky, ale na druhou stranu si budeš moct užít jen Domíska pěkně v klídku 😉
quinny
11. čer 2009
ahoj holky 🙂
jdu zase po delší době na vás juknout 😉

plechi pěkný nový fotečky, v tom bazénku to je úžo x-) a co je to za zámek?
quinny
11. čer 2009
všem mimískům kteří oslavili roček dodatečně všechno nej x-) x-)

normy Adámek má krásný míry, pořádnej kus chlapa a je to čahoun tedy 😎
quinny
11. čer 2009
jako mi neříkejte, že všichni ještě spíte :-o :-p

já tu čekám až dítko zase půjde spát, což ale nebude určitě dřív než za hodinu, abych se mohla pustit do výroby domácí třešňový marmošky mňamááá 😎
plechajdaautor
11. čer 2009
Bry rano 🙂

ja vypravovala mm do prace a tedka si jdem asi schrupnout tak na ty dve hodky doufam 😃

quin dik, zamek je Melnik 🙂 jsme tam meli nejaky vyrizovani tak jsme to sfoukli pri jedom 😎
gabka32
11. čer 2009
dobré ráno
😉
gabka32
11. čer 2009
mi dítko spí. od rána už podruhé :-|

jak to vypadá, zdárně jsme překonali vyklubání prvního zubu i zlou šestou nemoc, Saška už zas začíná jíst, je bez teplot a vyrážka bledne 😃
gabka32
11. čer 2009
a podařilo se mi klofáka už vyfotit http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

a naše puntíkatá holčička http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere...
quinny
11. čer 2009
Plechi tak to přeju aspoň ty 2 hoďky 😉
aha Mělník, tam jsme jednou byli, ale bohužel jen zvenku, na prohlídce ne

Gabi tak fajn že je líp, a máte moc pěknej zoubek 🙂 jéé a koukám na ty fotky to máte takhle oblečení pro Sašku v koupelně jo? to by u nás teda neprošlo, po koupání je tam vždycky šílený vlhko a to ani nemluvím o tom, že V. se koupe jak kachna 😃
gabka32
11. čer 2009
Jíťo to jsou plínky 😃 a akorát oblečení, co z ní sundám 😉 sice moc vlhko zas nemáme, ale místo není...
quinny
11. čer 2009
aháá mě to přišlo jak minimálně polovina garderoby :-N
quinny
11. čer 2009
jako úspora místa určitě super, u nás ani tolik místa v koupelně není 😉
gabka32
11. čer 2009
nj a to jsou ještě plínky ve skříni a osušky se nevlezly :-| takže na zdi 😉 a ty plínky jsou objemné, kalhotkových látkovek máme asi tak 10 x-)
tigr211
11. čer 2009
TAK DNEŠNÍ PROBUZENÍ BYLO FAKT NÁŠUP.ve spánku jsem sebou nějak blbě trhla až jsem vykřikla no a blokla se mi nějak páteř,že se můžu hýbat jenom v pase.jdu dát horkou vanu a jestli to nepovolí bude muset manža přijít z práce neb se o nikiho takhle nepostarám 😞 😞
quinny
11. čer 2009
tigr tak to je teda hnusný ráno, snad to v tý vaně povolí =-)
gabka32
11. čer 2009
tigr to je fakt blbý :-| tak teplou vanu, a jestli máš nějaké léky... :-|
panterka
11. čer 2009
dobré ránko všem 😉
quinny
11. čer 2009
dobré ráno Olí 🙂 neříkej mi že jste se teprve vykopali z peřin :-N
panterka
11. čer 2009
tý jo, normo, kam Adámek ty dvě kila navíc oproti Jáchymkovi dal? :-N vůbec nevypadá, že je o 2 kilča těžší než Jáchymek a to dlouhý jsou v tom roce tak nastejno =-)
panterka
11. čer 2009
čau Jíťo 😃 nene, Jáchymek se právě teď opět do peřin zahrabal 😎 tak snídám 😎
gabka32
11. čer 2009
no ted koukám, že normy Adámek má skoro 2x tolik co Saška =-) :-N takový chlapák 😉
quinny
11. čer 2009
Oli fakt jo? Jáchymda měl taky 80cm jo? to my asi budeme menší, ale my jdeme k mudře až za 14 dní, tak si počkám, netuším ani váhu, ale tipuju, že teď hodně nabral, že k těm 10kg mít bude :-N
gabka32
11. čer 2009
no já budu ráda za 8kg :-| ted jak 3dny nejedla.... v Praze v jiném prostředí tomu taky moc nedá =-) asi pokoříme i hranici 3.ho percentilu 🙂
panterka
11. čer 2009
Jíťo, Jáchymajda měl 81cm a 11kg 😉 tu váhu má teď tak nějak pořád nastejno
panterka
11. čer 2009
Gabi, já měla v roce 8,5kg :-N
panterka
11. čer 2009
teda přesně 8,3kg

Začni psát odpověď...

Odešli