• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
dobré ráno, taky couráme na sluníčku :wink:
4. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninušce od Bajunky a Kačence ot Titidy vše nej nej nej :wink:
4. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
my meli predevcirem silenou noc!kazdou hodinu jsme k ni vstavala!tak mi to asi dnes chtela vynahradit pac spala celou noc,v pul sesty jsme ji dala mliko a sla jsem zehlit(to jsem magor co? :grinning: ) a mala vstavala az v 8:45 a ted spi zas!..v pusine mame nove boule tak ocekavam prirustky:slight_smile:
jinak mame novinku,musime koupit prvni boticky,protoze mala uz chce chodit za rucicky:slight_smile:..tak ze bysme s chozenim utekli roku?? :grinning: :grinning: ..to byl vtip :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my z prochajdy, Joli ťapká kolem cestovní postýlky a kanape, ale za ruky neví co má dělat :grinning:

upřímně, jsem ráda :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzhledem k tomu,ze nas lenousek se jen stale plazi,tak jsem rada aspon za tenhle pokrok,i kdyz brzy si zrujnuju zada:grinning:,ale to nas ceka vsechny:wink:...prababicka kupuje ale ty ksiry,takze se nebudeme muset az tak ohybat:slight_smile:..jdeme ven.papa
4. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak příjemné venčení :wink:
4. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamky.tak to my teda přeskočili lezení.pač malej na břiše chvíli a pak hned na nohy.takže pořád za ruce mám záda jak paragraf a hlavně ted se mnou spí v posteli,pač jak jsme dali postýlku dolu,tak už tam nehodlá spát,otočí se napříč a vzteká se,na to nemám nervy.takže spí místo tatky,ale usínání také velmi zajímavé hodinu a půl se přetáčí na břicho a skáče na něm.jińak závidím všem maminám,když vám dětičky spinkaj.mě se budí tak 5x za noc pořád.no v květnu začnu odstavovat.nevim jestli to pomůže.ale je nejspíš závislej v noci na prsu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že rok kojení stačí až kam
4. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi postupně to přejde, no to chození za ruce nezávidím, Joli se dostane sama kam potřebuje :wink: a já záda zatím šetřím. Jinak v noci usne po 21 :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzbudí se kolem 2 do 4-6 žev nošení a pruzení a pak ještě chrupec do 7-8 :sweat_smile:
4. dub 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jak bobiny ? :slight_smile:

my jsme nakonec vzdali ZOO pac ty davy to se nedalo....byla fronta az pomalu k nasemu baraku, fakt husty. Pak jsme chteli jet autem na pout s tchanovcema, opet zacpa takze jsme to otocili zase zpet a dosli tam nakonec pesky....fronta snad na hodinu takze jsme skoncili na prochazce opet ve stromovce :wink:

Mates porad ve stinu, ani nebyl navlecej a pil hodne, ale stejne mi prijde lehce ozahlej teda....snad z toho nic nebude.....nespal od 13 takze uz chrni....ale stejne zas pobrekava...
4. dub 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a nezlobí ho zoubky? Joli takto taky kníká :wink:
4. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo rostou...ja vim ze rve kvuli tomu, jen se bojim jestli jsme to dneska venku malicko neprepiskli....no snad ne....a bude proste normalne prorvana noc...
4. dub 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Joli mi odpadla omylem už teď ani nedopila mlíčko, ani není přebalená ani převlečená :frowning2:
4. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo mliko, to je kapitola sama pro sebe...dneska nemel ani kapku.....jen 2x kasi a jinak asi pullitru caje
4. dub 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bych to do nej musela lejt usima aby si vzal aspon trosku :angry:
4. dub 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :wink:

tak u nás hlásím už dvě noci večeře v 7h a ráno jsme jedli až po 7h :sunglasses: dneska v noci kolem půlnoci dudlík a ve 4h čaj a pak jsme spali dál, takže pohoda :sunglasses:

jo, a když jsem byla ve vaně, tak mi pak chlapi hlásili, že Jáchymek se dvakrát pustil a pár sekund stál sám :wink: :wink:

jinak dneska bylo krássně, tak jsme vyrazili na výlet, teda chlapi měli kola a já za nima frčela s golfkama :grinning: tu cesttu ujeli dvakrát tam a zpátky a my jsme se s Jáchymkem taky kus prošli :wink: prostě pohoda, už se těším na léto, až budeme jezdit na výlety na kole, Hynďa je šikula :wink:
4. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele a co mel Jachymajda na sobe ??
4. dub 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráno jsem pekla bábovku, dělám dvojitou (prostě mamka peče bábovku a já mám velkou formu, tak do ní dělám dvě dávky těsta), načli jsme jí po obědě a už je víc než půlka pryč :rolling_eyes: a to mi Jáchymek málem utrhal ruce :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nejak nevim jak ho poradne oblict....delam to nejak s "citem" ale zas se bojim at bud neni upalenej, nebo zase vofouknutej :slight_smile:)

Musim nekde splasit nejaky kloboucek platenej...ty hackovany capky jsou na tohle pocasi moc....
4. dub 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele babovkovej jo ? u nas mates zas dostal vanocku a taky zuzlal, ale o nejakym jidle nemuze bejt rec :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja budu pect asi zitra rano neco, ale nevim co kdyz tu nemam suroviny :o) MM onemocnel ma straaaaaaaaaaasnou rymicku....takze si asi zitra vezmu sama auto a Matesa a pojedu na nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady dneska bylo chvílema pod mrakem, měl punčocháčky, bodýčko, tepláčky a mikinku a botky a byl docela v pohodě,, když vylezlo sluníčko, tak jsem mu mikču rozepla a když zalezlo, tak zapla a přikryla jsem ho plínkou, když spal :wink:

včera tu bylo větší vedro... to měl punčocháčky, bodýčko a rifličky a botky a kšiltovku a držela jsem ho ve stínu a taky pohoda :wink:

jinak teda nic jinýho, byl jenom v káře, bez fusaku, bez deky, bez ničeho :wink:
4. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zítra jedem po obědě do budějc na mobilsalon, doufám, že už nebude takový vedro, mělo by už být oblačno...

dopoledne půjdou chlapi přehodit gumy u auta :wink:
4. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nas to dneska peklo, ja byla celej den jen v kratkym rukavu a jsem pekne osmahla teda :slight_smile:

Mates mel body s kr.rukavem a mikcu takovou tenci, dziny a ponozky ....a obcas byl i spocenej tak jsem mu to rozepla.....
4. dub 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mobilsalon ? chcete si poridit novy founy ?
4. dub 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ja dopoledne vzala golfky jsou videt na strese, jsem tam dala nejaky fotky z pozemku a to jsem jela bez nanozniku a taky pohoda a dneska odpoledne tuplem bez niceho....
4. dub 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoď odkaz na střechu :wink:
4. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
soused uz ma skoro postaveno :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, po tý třetí hodině už tu bylo jenom pod mrakem, takže dneska takový vedro jako včera nebylo... včera jsme byli s Hynečkem, kámoškou, která má chlapečka s Hynďou ve školce a má červnovou holčičku ve městě na dětským hřišti a na kafi a pak šel Hyneček s dědou do cirkusu :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek