• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Gabi má ideální postavičku modelka tak jí to přej :sweat_smile: já myslím že podvyživeně nevypadá a je to holčička tak vklidu ne :wink:

Oli tak dobrou chuť k snídani, já tu číhám, ještě dítko unavit a pak taky šupnout do postele a hurá na výrobu tý marmošky :wink:
tééda Jáchymda je fakt čahoun.
To naše dítě je nějakej záprdek, ale on se asi bude vytahovat až jindy, že by byl malej když maminka má 1,8m a tatínek 2 snad nehrozí ne :grinning:
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Oli, kdo by to byl do tebe řekl :grinning: :grinning:

já jí to přeju. jsem ráda, že není v tomhle po mamince :sweat_smile: i když i já byla hubené drobné dítě.... a psali to i doktoři, tak je jim třeba věřit
11. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo právě že třeba jak stojí v koupelně, mi přijde strašná vyžle. ale teda na to, kolik toho spořádá, vůbec nevypadá. holt malý energizer, furt sebou mele :wink: jen do vajíčka se pomalu nevejde :unamused:
11. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a v roce a 3/4 jsem už měla přes 10kg :sunglasses:
11. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no do mě byste 12kg v roce určitě klidně řekly :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, jj, on je čahoun, Hynďu nám v roce přerostl o 4cm a to je Hynďa taky dlouhej, prej už vypadá jako školák, a to mu ještě není ani 6let :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás zas kluci nemají být po kom dlouháni, já mám 169cm a David 183cm :sweat_smile: to oni se pak zastaví a vám s dani kluci vyrostou :wink:
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vajíčko skrzeva tu váhu už Gabi fakt není potřeba řešit, když stojí, sedí sama, tak to že nemá 9kg vůbec neva :wink:
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, já už si vajíčko vůbec nedokážu představit :sweat_smile: my z něj vystoupili někdy v 9ti měsících, ale zase jsme měli tu sedačku 0-18kg, co je možný dát i proti směru :wink: teď už tak 3 měsíce vozíme po směru a je to pohoda :sunglasses:
11. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám Romera sedajdu objednanou :wink: ale do Prahy asi raději pojedem ve vajíčku, přeci jen je bezpečnější.
11. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše vajíčko - Cam - je celkem velké, třeba oproti Jane co měl brácha, tam už bychom se taky dávno nevešli..
11. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámošky holčičce byl už rok v květnu a taky jí ještě vozí ve vajíčku :wink:
11. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honýs mi schodil na zem talíř tak já jdu zametat střepy, že by štěstí :grinning:
11. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je šikula :wink: vám přeje :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak talíře náš Jáchymajda miluje taky :grinning: pořád je obrací :grinning:
11. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cus :slight_smile:

mates jeste chrni ja uz teda ne :slight_smile: ale 45min dobrejch :slight_smile:

Gabi u nas bude vaha na roce taky max 8,5kg spis ta 8,3....ty posledni mesice nenabira.....no taky do nej neco dostat to´je des, mam pocit ze by mohl jist asi jen 2x denne :angry:
11. čer 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi každá minuta dobrá :wink:

Saša jednou jedla jen 3x :confused: a to jsem z toho byla nervní akorát já, ona v poho :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a zatim mame taky vajicko, ale uz mu chybi tak max 2cm a vyleze z ni..takze se zacinam rozhlizet ...zustame verni maxi cosi ale staci nam neco z mmb :wink:
11. čer 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás je Jáchymek s jídlem v pohodě, neřve, když nejí, dokud nevidí jíst někoho jinýho :grinning: ale jíme teda tak 5x denně a snažím se ho nepřecpávat
11. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi tak to znam, ja se snazim aby mel aspon co 3 - 4 hodiny neco v sobe, ale to se obcas fakt neda s nim....kdyz jime my tak zacne jen pomlaskavat kdyz to jde tak si da 3x do pusy a zas vodfici nekam jinam :sunglasses:
11. čer 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo platily jsme poprve rodinne vstupne :slight_smile: a uz jsme hned 60,- Kc usetrili :grinning:
11. čer 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj plechi to samé - dávám jí co 3hodky pokud teda nespí, ale někdy mlíko ráno nebo odpol. úplně odmítne a dá si třebas až za dvě hodky. naštestí kaše, zeleninu a ted i ty jogurty celkem baští. ale pokud se vzbudí ráno až v sedm, bez nočního krmení, tak kolikrát jí jen 4x. prostě více nechce a v 19h jde spát.
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už chtěli vstupné i za Matesa? :confused:
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítě už hodku spí :wink: já jdu trochu poklidit a pak jdem na očkování pejsky a večer taková mini oslava MM narozek :wink:

se tu zatím mějte krásně :wink:
11. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechy psala jsem ti doIP.
V kolik Vám děti usínají a vstávají.My jsme čilouši v 5h vzhůru děs.Ted teda usla v 8.30h a spi,pak chodi jeste po obede
11. čer 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona ji taky tak po 3 hodkach,ale nekdy futruje,neni to na ni videt,kolikrat si nerekne.
Ráno má mlíko 210ml+treab pilku rohliku nebo chleba,pak svčinku jogurt,ve 12h obed,ve tri bud jablicko+banan ci mrkev,nebo presnidavku pak kí v 19h kasi nebo mliko,ale mezi tou dobou 15h-19h jeste neco malo zbasti.
11. čer 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nenabirame,pri stehovani zhubla 400g,sla z vahy 9500g na 9100g ted ma v roce 9400gpo trech tydnech,nejak to ted dohani
11. čer 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme za přání,fotečku pošlu později,Adámek má neštovice,tak ať tam není samábílá tečka.
11. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak marmoška hotová :wink:
11. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi no pokud má nad hlavou místo na 2 prsty tak může být ve váju a je to 7x bezpečnější :wink: se máte.
My už se do vajíčka nevejdeme ani náhodou, ale je fakt že maxi-cosi a cam jsou jedny z největších. Kámoška měla taky Jané, a novou kupovali ani ne na půl roce, a to bych řekla, že jejich chlapeček je vcelku drobísek :unamused:
11. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi a jakej potah máte nakonec ty romerky? a za dobrou cenu? vy máte tu na ten isofix co, to jsou pálky :zipper_mouth:
11. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek