Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
quinny
11. čer 2009
Gabi má ideální postavičku modelka tak jí to přej :-N já myslím že podvyživeně nevypadá a je to holčička tak vklidu ne 😉

Oli tak dobrou chuť k snídani, já tu číhám, ještě dítko unavit a pak taky šupnout do postele a hurá na výrobu tý marmošky 😉
tééda Jáchymda je fakt čahoun.
To naše dítě je nějakej záprdek, ale on se asi bude vytahovat až jindy, že by byl malej když maminka má 1,8m a tatínek 2 snad nehrozí ne 😃
gabka32
11. čer 2009
teda Oli, kdo by to byl do tebe řekl 😃 😃

já jí to přeju. jsem ráda, že není v tomhle po mamince :-N i když i já byla hubené drobné dítě.... a psali to i doktoři, tak je jim třeba věřit
gabka32
11. čer 2009
Jíťo právě že třeba jak stojí v koupelně, mi přijde strašná vyžle. ale teda na to, kolik toho spořádá, vůbec nevypadá. holt malý energizer, furt sebou mele 😉 jen do vajíčka se pomalu nevejde :-|
panterka
11. čer 2009
hele a v roce a 3/4 jsem už měla přes 10kg 😎
quinny
11. čer 2009
hehe no do mě byste 12kg v roce určitě klidně řekly 😃 😃 😃 :-p
panterka
11. čer 2009
Jituš, jj, on je čahoun, Hynďu nám v roce přerostl o 4cm a to je Hynďa taky dlouhej, prej už vypadá jako školák, a to mu ještě není ani 6let :-p u nás zas kluci nemají být po kom dlouháni, já mám 169cm a David 183cm :-N to oni se pak zastaví a vám s dani kluci vyrostou 😉
quinny
11. čer 2009
to vajíčko skrzeva tu váhu už Gabi fakt není potřeba řešit, když stojí, sedí sama, tak to že nemá 9kg vůbec neva 😉
panterka
11. čer 2009
tý jo, já už si vajíčko vůbec nedokážu představit :-N my z něj vystoupili někdy v 9ti měsících, ale zase jsme měli tu sedačku 0-18kg, co je možný dát i proti směru 😉 teď už tak 3 měsíce vozíme po směru a je to pohoda 😎
gabka32
11. čer 2009
už mám Romera sedajdu objednanou 😉 ale do Prahy asi raději pojedem ve vajíčku, přeci jen je bezpečnější.
gabka32
11. čer 2009
naše vajíčko - Cam - je celkem velké, třeba oproti Jane co měl brácha, tam už bychom se taky dávno nevešli..
panterka
11. čer 2009
kámošky holčičce byl už rok v květnu a taky jí ještě vozí ve vajíčku 😉
quinny
11. čer 2009
Honýs mi schodil na zem talíř tak já jdu zametat střepy, že by štěstí 😃
gabka32
11. čer 2009
to je šikula 😉 vám přeje :-N
panterka
11. čer 2009
jo, tak talíře náš Jáchymajda miluje taky 😃 pořád je obrací 😃
plechajdaautor
11. čer 2009
cus 🙂

mates jeste chrni ja uz teda ne 🙂 ale 45min dobrejch 🙂

Gabi u nas bude vaha na roce taky max 8,5kg spis ta 8,3....ty posledni mesice nenabira.....no taky do nej neco dostat to´je des, mam pocit ze by mohl jist asi jen 2x denne ]-(
gabka32
11. čer 2009
plechi každá minuta dobrá 😉

Saša jednou jedla jen 3x =-) a to jsem z toho byla nervní akorát já, ona v poho :-N
plechajdaautor
11. čer 2009
jo a zatim mame taky vajicko, ale uz mu chybi tak max 2cm a vyleze z ni..takze se zacinam rozhlizet ...zustame verni maxi cosi ale staci nam neco z mmb 😉
panterka
11. čer 2009
to u nás je Jáchymek s jídlem v pohodě, neřve, když nejí, dokud nevidí jíst někoho jinýho 😃 ale jíme teda tak 5x denně a snažím se ho nepřecpávat
plechajdaautor
11. čer 2009
gabi tak to znam, ja se snazim aby mel aspon co 3 - 4 hodiny neco v sobe, ale to se obcas fakt neda s nim....kdyz jime my tak zacne jen pomlaskavat kdyz to jde tak si da 3x do pusy a zas vodfici nekam jinam 😎
plechajdaautor
11. čer 2009
jo platily jsme poprve rodinne vstupne 🙂 a uz jsme hned 60,- Kc usetrili 😃
gabka32
11. čer 2009
jj plechi to samé - dávám jí co 3hodky pokud teda nespí, ale někdy mlíko ráno nebo odpol. úplně odmítne a dá si třebas až za dvě hodky. naštestí kaše, zeleninu a ted i ty jogurty celkem baští. ale pokud se vzbudí ráno až v sedm, bez nočního krmení, tak kolikrát jí jen 4x. prostě více nechce a v 19h jde spát.
gabka32
11. čer 2009
to už chtěli vstupné i za Matesa? =-)
gabka32
11. čer 2009
dítě už hodku spí 😉 já jdu trochu poklidit a pak jdem na očkování pejsky a večer taková mini oslava MM narozek 😉

se tu zatím mějte krásně 😉
vrkocka
11. čer 2009
Plechy psala jsem ti doIP.
V kolik Vám děti usínají a vstávají.My jsme čilouši v 5h vzhůru děs.Ted teda usla v 8.30h a spi,pak chodi jeste po obede
vrkocka
11. čer 2009
ona ji taky tak po 3 hodkach,ale nekdy futruje,neni to na ni videt,kolikrat si nerekne.
Ráno má mlíko 210ml+treab pilku rohliku nebo chleba,pak svčinku jogurt,ve 12h obed,ve tri bud jablicko+banan ci mrkev,nebo presnidavku pak kí v 19h kasi nebo mliko,ale mezi tou dobou 15h-19h jeste neco malo zbasti.
vrkocka
11. čer 2009
taky nenabirame,pri stehovani zhubla 400g,sla z vahy 9500g na 9100g ted ma v roce 9400gpo trech tydnech,nejak to ted dohani
norma
11. čer 2009
Holky děkujeme za přání,fotečku pošlu později,Adámek má neštovice,tak ať tam není samábílá tečka.
quinny
11. čer 2009
tak marmoška hotová 😉
quinny
11. čer 2009
Gabi no pokud má nad hlavou místo na 2 prsty tak může být ve váju a je to 7x bezpečnější 😉 se máte.
My už se do vajíčka nevejdeme ani náhodou, ale je fakt že maxi-cosi a cam jsou jedny z největších. Kámoška měla taky Jané, a novou kupovali ani ne na půl roce, a to bych řekla, že jejich chlapeček je vcelku drobísek :-|
quinny
11. čer 2009
Gabi a jakej potah máte nakonec ty romerky? a za dobrou cenu? vy máte tu na ten isofix co, to jsou pálky :-x

Začni psát odpověď...

Odešli