• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoooooooooj Oli no to je naprostááááááááááá bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!šikula sikovnej fakt ty jo to a radost maminky je super

ewell no u vas taky gratulace,,fakt sikulky

ja hlasim ze 2.6 jdu na operaci te nohy rano na lacno a uspani,tak snad to bude vse ok ,,a tri tydny zabandazovana noha,,uz te se bojim ale snad to bude ok
12. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi to už máš po ní :wink:

ne Jani všichni chápeme že den držení pěstí je červenec :wink:
12. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, holky, já to ale ještě neberu jako chození :wink: to je takový vrávorání :grinning: ale pomalu začínáme, takže za ten měsíc to přijde :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, rozhodně na Tebe budem všichni moc myslet :pensive: hlavně, ať už to máš v cajku a máš klid :wink:
12. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to už bylo pěkné, ale je pravda že za měsíc to dovede k dokonalosti :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vidis evi jas e že v cervenci,, :confused:

jaky neberu co blbnes Oli to normalne chodi jak si myslis ze zacinal Domcuch,,chodi bez pomoci a po svejch,,tak chodi a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
jinak jsem zjistila, že máme doma žárlivce, jakmile se se mnou přijde pomazlit Hyneček, tak ho dostrkuje :sweat_smile:
no, uvidíme :grinning:
12. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zítra se fotíme pod vodou, tak jsem na to zvědavá, David už teď remcá a navíc si přivezl vlastní (půjčenej) foťák pod vodu :sweat_smile:
12. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to je mazec, no to bude ještě zajímavé :astonished:
12. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď koukám, že jsem napsala dostrkuje místo odstrkuje :unamused:

Jani, to mi musíš pak písnout sms, toho 2.7., po tý operaci, jak jsi dopadla, protože to budem ještě na dovče...
12. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jasne
ale pro dnesek se loucim,,dneska mam slibenou romantiku tak padim deti uz spi ,,,hihi tak pa jdu se koupat hihi papanek
12. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si ji žijte :wink:
12. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, páááá a užijte si to :wink: já musím ještě pověsit prádlo, tak se taky rozloučím :slight_smile: pa všem
12. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se teda nechodí a asi ještě dlouho chodit nebude. No, už jsem si zvykla, že je Dádulka pomalejší :wink:
12. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hurá už to zase chodíííííí :wink:
13. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ten kun teda dneska pekne zlobil:slight_smile:...my byli dnes na pouti,mala byla unesena z kolotocu,ale na zadnem jsem s ni nebyla,mozna zitra..Elence asi rostou dalsi zoubky,protoze mame fakt veselo!porad breci,vzteka se a je protivna!cela tatinek:grinning:
13. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi nám ještě pořád nevylezl ten 5tá a slintá jak niagára teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

jdu se nahlásit, že žijeme :dizzy_face: Dnes jsme byli na rozlučkové párty kámošů a příští týden je svatbička :grinning: a jsem nějaká zboulovaná, tak to půjdu zalomit, dala jsem si 3 boule a mám toho plný brejle :sweat_smile:

JInak koukám, že řešíte chození, no naše Nelinka lítá jako blázen a je čím dál rychlejší, je to prostě divočák :dizzy_face: už jako chodíme po 2 a ne po 4, prostě i když spadne na zadek, tak hned se zvedne na 2 a zase letí dál :grinning: je to sranda ji sledovat, že takový malý človíček, takhle lítá :wink: a koukám, že naše váha v roce je opravdu jedna z nejmenších, no asi si chce hrát na modelku :grinning: a přitom se cpe od rána do večera :sweat_smile:
13. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsem přidala fotečky pokojíčku, který teď vyrábíme pro Nelinku, akorát ještě musím nafotit tu skříň velkou, která bude na té malinové zdi :wink: a dala jsem tam i fotečky z ateliéru :slight_smile:
13. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky peknou sobotu o nas je krasne,,tak jsem toho vyuzili mame tu takovou akci na namesti pro obyvatele,,Mesto v pohybu jsou tu ruzny skupiny,stanky,proste pekny,,pro deti balonky skakaci stany,pekny,
tak jsem si udelali pekny,den maly nakup pro Filipka k mori,jako boty do vody a bryle a snorchl,,no byl unesenej musel to zkusit hnedka ve vode :grinning: :grinning:
tak jsem to asi napsala ve zkratce hihi
byli jsem kupovat jeste jedny boticky

pist jinak moc krasnej pokojicek ten je opravdu nadhernej
13. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad jsem to vsechno napsala jdu uspat Domika kdyztak se tu jeste ukazu.,ale neslibuju podle ucasti hihi tady,,pacek
13. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli fotečky fakt nádherný, jo Neli už trénuje na modelku, doufám že Joli taky ochotně zapózuje :wink:
13. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ..

tak už je to rok .. od rána mám v očích pořád slzy .. je to úžasný být máma :dizzy_face:
14. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko :dizzy_face:

Peti Matyáškovi všechno nej nej nej, hlavně hodně zdravíčka a šťastnou rodinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoj Jani pozdravujeme Kubíka do bříška :dizzy_face:
14. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no to se nepovedlo, to poslední sem samo nepatří :grinning:
14. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu chvíli nebyla...v Orlickejch bylo báječně, výborně lilo i kroupy, naštěstí jenom po cestě...v Deštným vysvitlo sluníčko a pak i v Rychnově. Docela jsme si to odpoledne užili a Honýsek byl úplný zlatíčko.
Roku asi neutečeme, ale nevadí, začal krásně lozit po kolínkách, tak mu aspoň ulezeme :grinning:

včera jsem byla na srazu ze střední po 10ti letech no nádhera, vůbec jsme se nezměnili, za dalších 10 už to asi bude jiný...samí úspěšní mladí lidé fakt krása :sweat_smile:
14. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýskovi vše jen to nej nej k ročku, hodně zdravíčka a spokojené rodiče :wink:
14. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídkovi Kaczky taky vše nej
14. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
patru Matyskovi vsechno nej k rocku,hlavne zdravicko!to verim,ze mas slzicky,taky me to za chvili ceka!vzpominam jak jsme si myslela,ze snad nevyleze:slight_smile:
14. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek