Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
12. čer 2009
ahoooooooooj Oli no to je naprostááááááááááá bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!šikula sikovnej fakt ty jo to a radost maminky je super

ewell no u vas taky gratulace,,fakt sikulky

ja hlasim ze 2.6 jdu na operaci te nohy rano na lacno a uspani,tak snad to bude vse ok ,,a tri tydny zabandazovana noha,,uz te se bojim ale snad to bude ok
e.k.t
12. čer 2009
hi hi to už máš po ní 😉

ne Jani všichni chápeme že den držení pěstí je červenec 😉
panterka
12. čer 2009
hele, holky, já to ale ještě neberu jako chození 😉 to je takový vrávorání 😃 ale pomalu začínáme, takže za ten měsíc to přijde 😃 😃
panterka
12. čer 2009
Jani, rozhodně na Tebe budem všichni moc myslet |-| hlavně, ať už to máš v cajku a máš klid 😉
e.k.t
12. čer 2009
No to už bylo pěkné, ale je pravda že za měsíc to dovede k dokonalosti 😃 😃 😃
d.aniela1
12. čer 2009
jo vidis evi jas e že v cervenci,, =-)

jaky neberu co blbnes Oli to normalne chodi jak si myslis ze zacinal Domcuch,,chodi bez pomoci a po svejch,,tak chodi a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
panterka
12. čer 2009
jinak jsem zjistila, že máme doma žárlivce, jakmile se se mnou přijde pomazlit Hyneček, tak ho dostrkuje :-N
panterka
12. čer 2009
no, uvidíme 😃
panterka
12. čer 2009
jinak zítra se fotíme pod vodou, tak jsem na to zvědavá, David už teď remcá a navíc si přivezl vlastní (půjčenej) foťák pod vodu :-N
e.k.t
12. čer 2009
jé tak to je mazec, no to bude ještě zajímavé :-o
panterka
12. čer 2009
teď koukám, že jsem napsala dostrkuje místo odstrkuje :-|

Jani, to mi musíš pak písnout sms, toho 2.7., po tý operaci, jak jsi dopadla, protože to budem ještě na dovče...
d.aniela1
12. čer 2009
Oli jasne
ale pro dnesek se loucim,,dneska mam slibenou romantiku tak padim deti uz spi ,,,hihi tak pa jdu se koupat hihi papanek
e.k.t
12. čer 2009
tak si ji žijte 😉
panterka
12. čer 2009
Jani, páááá a užijte si to 😉 já musím ještě pověsit prádlo, tak se taky rozloučím 🙂 pa všem
sonik05
12. čer 2009
tak u nás se teda nechodí a asi ještě dlouho chodit nebude. No, už jsem si zvykla, že je Dádulka pomalejší 😉
e.k.t
13. čer 2009
tak hurá už to zase chodíííííí 😉
ewelly
13. čer 2009
ahojky
ten kun teda dneska pekne zlobil🙂...my byli dnes na pouti,mala byla unesena z kolotocu,ale na zadnem jsem s ni nebyla,mozna zitra..Elence asi rostou dalsi zoubky,protoze mame fakt veselo!porad breci,vzteka se a je protivna!cela tatinek😃
e.k.t
13. čer 2009
hi hi hi nám ještě pořád nevylezl ten 5tá a slintá jak niagára teda :-p
pistacia
13. čer 2009
Dobrý večer,

jdu se nahlásit, že žijeme x-) Dnes jsme byli na rozlučkové párty kámošů a příští týden je svatbička 😃 a jsem nějaká zboulovaná, tak to půjdu zalomit, dala jsem si 3 boule a mám toho plný brejle :-N

JInak koukám, že řešíte chození, no naše Nelinka lítá jako blázen a je čím dál rychlejší, je to prostě divočák x-) už jako chodíme po 2 a ne po 4, prostě i když spadne na zadek, tak hned se zvedne na 2 a zase letí dál 😃 je to sranda ji sledovat, že takový malý človíček, takhle lítá 😉 a koukám, že naše váha v roce je opravdu jedna z nejmenších, no asi si chce hrát na modelku 😃 a přitom se cpe od rána do večera :-N
pistacia
13. čer 2009
jo jinak jsem přidala fotečky pokojíčku, který teď vyrábíme pro Nelinku, akorát ještě musím nafotit tu skříň velkou, která bude na té malinové zdi 😉 a dala jsem tam i fotečky z ateliéru 🙂
d.aniela1
13. čer 2009
Ahojky peknou sobotu o nas je krasne,,tak jsem toho vyuzili mame tu takovou akci na namesti pro obyvatele,,Mesto v pohybu jsou tu ruzny skupiny,stanky,proste pekny,,pro deti balonky skakaci stany,pekny,
tak jsem si udelali pekny,den maly nakup pro Filipka k mori,jako boty do vody a bryle a snorchl,,no byl unesenej musel to zkusit hnedka ve vode 😃 😃
tak jsem to asi napsala ve zkratce hihi
byli jsem kupovat jeste jedny boticky

pist jinak moc krasnej pokojicek ten je opravdu nadhernej
d.aniela1
13. čer 2009
tak snad jsem to vsechno napsala jdu uspat Domika kdyztak se tu jeste ukazu.,ale neslibuju podle ucasti hihi tady,,pacek
e.k.t
13. čer 2009
Pavli fotečky fakt nádherný, jo Neli už trénuje na modelku, doufám že Joli taky ochotně zapózuje 😉
petrusam
14. čer 2009
Dobré ráno ..

tak už je to rok .. od rána mám v očích pořád slzy .. je to úžasný být máma x-)
quinny
14. čer 2009
Krásné dobré ránko x-)

Peti Matyáškovi všechno nej nej nej, hlavně hodně zdravíčka a šťastnou rodinu x-) x-) x-)

ahoj Jani pozdravujeme Kubíka do bříška x-)
quinny
14. čer 2009
hehe no to se nepovedlo, to poslední sem samo nepatří 😃
quinny
14. čer 2009
jsem tu chvíli nebyla...v Orlickejch bylo báječně, výborně lilo i kroupy, naštěstí jenom po cestě...v Deštným vysvitlo sluníčko a pak i v Rychnově. Docela jsme si to odpoledne užili a Honýsek byl úplný zlatíčko.
Roku asi neutečeme, ale nevadí, začal krásně lozit po kolínkách, tak mu aspoň ulezeme 😃

včera jsem byla na srazu ze střední po 10ti letech no nádhera, vůbec jsme se nezměnili, za dalších 10 už to asi bude jiný...samí úspěšní mladí lidé fakt krása :-N
e.k.t
14. čer 2009
Matýskovi vše jen to nej nej k ročku, hodně zdravíčka a spokojené rodiče 😉
e.k.t
14. čer 2009
Davídkovi Kaczky taky vše nej
ewelly
14. čer 2009
patru Matyskovi vsechno nej k rocku,hlavne zdravicko!to verim,ze mas slzicky,taky me to za chvili ceka!vzpominam jak jsme si myslela,ze snad nevyleze🙂