• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no vidíš a jak je čiloučká :wink:
14. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to jo,v posledni dobe nejak moc! :grinning: ...uz mam zase o dve kila min,ne ze by mi to teda vadilo,ale zaprah dava peknej:slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, já jsem přibrala zpět na svou předtěhotensou hmotnost, ale je to stresem a nepravidelným jedením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

nějak to tu poslední dobou utichá :pensive:

Jsou nějaká novinky?
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ja uz mam o 4 kila min jak pred tehu.taky stres a to behani za Eli,s Eli:slight_smile:,pravidelne se snazim aspon snidat
15. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi 4 kilča to je super, já mám asi stejně jako před těhu nebo max 1-2 kila míň :wink:
15. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kůň tak padá, ach jo, tak když mi spravili net tak začne blbnout koník :pensive:
15. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moc vás zdravím...byli jsme teď přes týden na chatě a o víkendu jsme jeli s MM a lidma od něho z práce na firemní akci na Moravu do sklípku a bylo to naprosto super.....dneska jsem dostala zprávu, že známá zrovna rodí a to měla termín 3.7. tak držím palce a čekám na další zprávy a jsem z toho nějaká dojatá, když si vzpomenu že za tři dny je to rok, co jsem rodila :slight_smile: Jinak doufám,že se máte všechny i s batolátkama krásně, nikdo není nemocný a Ladušce krásně roste bříško :wink:

Ve čtvrtek zas frčíme na chatu a o víkendu slavíme Pepíkův rok, tak budu asi brečet jako želva :grinning: Všem krásný den a zase nakouknu
15. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo užívejte si venkovního povětří, když máte tu možnost :wink:
15. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Evi, je to super, že můžem vypadnout z Prahy.....jinak dodatečně ještě přejeme vše nej k ročku těm, co už slavili :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se pochlubit, tak už máme v rodině další miminko Johanku, zítra jdem do porodnice připomenout si, jaké to bylo před rokem v té samé porodnici :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé no to budeš určo bulet jako želva, já bych taky bulela, teda já budu v září :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to?taky v rodině čekáte mimíska? :grinning:
15. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje sestřenka, které od 10 nahrazuji mámu bude mít 15 září na Jolanku má termín :wink: a už bude mít druhé, Ondrovi jsou 3 roky, včera měl narozeniny
15. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
segra taky čeká v září, ale u nás už se asi ani nebulí, bude mít čtvrtý (a brácha a druhá segra mejí po třech dětech, Kačka byla desátá :slight_smile: )
15. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi tak to je aspoň pořádná rodinka :wink:
15. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojky
tak jsem ve 28 letech zjistila ze jsem alergicka na jahody,,husta koprivka,a beru prednison na sklidneni ty brdo ,,,

titido a co ma za pohlavy???
15. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nekecej! tak to je mazec, no hlavně ať ti to dá brzo pokoj :wink:
15. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi diky snad uz to bude ok,, ;)
15. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda ale stejně je to síla, to máš jistě jako poporodní komplikaci, jako já, dostala jsem ATB a pendepon a mám rozbouřený cukr, takže dietka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no to je taky slusny, dietka co to obnasi???hele me ti uz nejak ani nic neprekvapi je fakt ze uz si je teda nedam,,drbu se jak kdybych mela blechy,,
15. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mam rada teplo,ale ten hnus co byl dneska nemusim,,kdyz nemuzu bejt nekde u vody,
15. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsme byli na rocni a mala ma 11.20kg a 77cm!
jinak zitra jedu nakupovat na oslavu,tady bude mazec!tolik lidi!bych potrebovala halu:grinning:..jenom kamosky s detma delaj 10lidi:slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ty vado,ty se z toho snad nevyhrabes nebo co!to je furt neco vid?snad uz te nic trapit nebude!
15. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady bylo dneska vedro,ale pak bourky a chcalo az hruza!
15. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ewell no to gratulka jako ty miry jsou pekny,,vic lidi vic darku po Eli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
me uz to tak stve celej zivot nic a ted to jede od porodu,,fakt jako snad uz bude konec uz toho je na me moc,,,
15. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny a vic uklidu:slight_smile:...ty deti jsou samy certi :grinning: ...a budu male delat dortik a jeden jsme objednala a dnes rikal tata ze jeden ji delala i moje mamka,takze bude mit tri dorty :grinning: ...a budou chlebicky,jednohubky,pivecka,mnam na to se tesim:grinning:
15. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dieta bez všeho sladkého, bez bílého pečiva, minimum ovoce a hodně zeleniny a kvalitního masa bylinkových čajů a vody s citronem :grinning: :grinning: takže pohoda
vid se nadlabnes ja mam taky rada oslavy,,

ted jsme za to snedla tri susenky,,a 5 housek uf uf uf prasknu
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek