• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Evi no to je slusny a na jak dlouho ,ty brdo ja si dneska treba sladky dala ale jinak si taky nedavam ,,snad to budes mit brzo ok
15. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani coze?kam to davas? :grinning: ..to bych praskla a ze zeru dost:grinning:
15. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ewell ja nemela nejak co delej den jist,nebyla chut ani hlad jist,,v tom teple,,tak ted jsem to dohnala..
15. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
do speku neboj se nic mam pneumatiku kolem pasu jako prase, hahaha
15. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No zatím na týden pak přeměření u OL a uvidíme co podnikneme dál, no ale moc mne to neomezuje, teda mlíko a omáčky mi chybí, jinak se moc nemění jo a kvalitnější maso a zelenina n prodraží se to, ale co nadělám
15. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasne,,jasne to chapu
jako DOminik zacal bojkotovat ranni a vecerni mliko,,to radsi housku no to co jime my no bych musela jist tajne nekde v koute,,
15. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
evi no tak toje pekny,,doufam ze to budes mit ok at si pak muzes udelat poradnou omajdu
15. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jani ty vážně zdlábneš 5 housek jo? no tak to bych nedala teda :grinning:
15. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no jasne sezrala jsem je jako nic,,ty brdo ja jsem desne zrout jak jde o oblozeny housky,, :grinning: :grinning: :grinning: mnamky
15. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsi mi udelala chut a bastim taky:slight_smile:..taky hrooozne zdravy jidlo!chleba s cesnekovym bokem a k tomu varene vejce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani - má kluka, dvě holky a tohle bude taky holka :slight_smile: synovec byl naštvanej, ostatním je to jedno
15. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no omáčku si dám, jsk dělám svíčkovou tu si dám, dělám ji z kuřete a je bez mouky a mlíka :wink: je to mňamka :wink:
nazdárek báby :grinning: :sunglasses:
no jo ja uz to nejak neprozivam,dietu nedrzim,,a snazim se,,proste vic hejbat,,ale jsem desna jak me neco chutna, tak to je mazec,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: desna jsem
já normálně sním tak jeden rohlík, ale někdy, kor když jsou čerstvý a s něčím, nač mám zrovna chuť, tak jich taky zdlábnu fůru, takže Jani chápu :grinning:
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
titi diky to je pekny to maji doma slusny,,hihi ty brdo,,

ahoooooooooooooooooooj OLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :wink: :wink: :wink:

EVI BEZ MLIKA,,?? z kurete to neznam?? :confused: :confused: :confused:
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem zahnala kluky do hajan, jsme doma sami a večeřím :sweat_smile: zbylo na mě 2,5 toastu
15. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ja dietu taky nee,bych umrela:slight_smile:..ted behame porad venku,do toho uz chce behat Eli takze ja porad s ni a stres doma,takze kila asi jdou dolu!nastesti!
15. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já chodím na omáčky typu svíčková k mamince :grinning:
15. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
am, no teď holt budu apat jen krajíc chleba s něčím a kouskem zeleninky :grinning:
dneska jsem byla na gyndě, tak už mám novou gyndařku :wink:
evi dobrou chut ty brdo,,

no unas to je to sami,,jen lita trochu rychleji ,,ale jinak je spis na kocarku je to mazec ho nekde pustit vsechno strka do hubyzny
15. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj oli..jak to ze novou gyndarku?
ja svickovou nemusim,radsi rajskou a kure na paprice!hlavne kdyz nemusim jist knedlik:slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no, u nás už začly správný nervy :unamused: prcek už se rozhodl, že jako ze stoje nepoleze, ale bude chodit, jenže většinou po pár krocích zbuchne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
NO neboj Oli bude lip no se mu nediv vidi to taky z jine vysky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Evi, můj dr. odešel do strakonic, tak jsem se musela rozhodnout, kam přejdu :frowning2: no, tak jsem si vybrala jednu mladou dr. a jsem ráda, dneska jsem si sfoukla prevenci a snad mám zas na rok klid :sunglasses:
15. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no, jako Hyneček tohle nedělal, ten začal chodit a prostě chodil a moc nepadal :unamused: ten si prostě počkal
15. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to se mas,to ja tam jsem pecena varena!porad neco!
15. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli tak zkousi,Eli je to samy!porad pada!uz me s tim zacina s..t :grinning: ..mohla jsme ji nechat u stlu stat a chodila kolem nabytku,ale ted si mysli,ze uz asi umi chodit jak camrda a porad s epousti a tak je porad rev :rolling_eyes:
15. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli snad bude ta nova gyndarka dobra a budes spokojena :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek