Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
15. čer 2009
když chce přejít obývák, tak je mi to fuk, ale horší je to v kuchyni, tam se jako fakt bojím :-p dřív jsem ho normálně nechala s Hynečkem a šla třeba do sušárny pověsit prádlo, ale to teď nejde :-| v bačkorkách to jde, to už většinou dojde na místo, kam chce, ale dneska to zkoušel v sandálkách a to bylo horší, mají prostě tvrdší podrážku, tak si o ně zakopává...
panterka
15. čer 2009
teda takhle bych si chtěla v těhu cestovat http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI... :-N
d.aniela1
15. čer 2009
Oli tak ja to uz nedelam delsi dobu) hihi no vsechno az kdyz jde spat
panterka
15. čer 2009
Jani, dneska jsem posadila prcka do židličky, Hynďa večeřel v kuchyni u stolu, oba měli toastíky, tak jsem jednu várku pověsila :-N naštěstí máme takovou židličku, ze který se nedostane 😉
d.aniela1
15. čer 2009
No tak to jde,,to jeste jde ale ja uz ho nenechavam to co me dela ve vane,,stavi se a jednou nohou dupe jako do vody,,desny,,

jinak jsem zkusili nocnik a rev,,tak to chvily necham nechci mu zpusobit nejaky trauma,,
panterka
15. čer 2009
jako vanu nekomentuju, jakmile ho chvíli nehlídám, tak tam mám všechno, co je v dosahu včetně ručníků a tak :-| teď tam frajer postává bez držení, to je tak akorát na to, aby si vyrazil ty svoje zuby :-p zvlášť, když je tam s ním Hynďa (koupou se spolu každej den), to je pak potopa v koupelně 8-( jo, vylezl nám 8. zub
ewelly
15. čer 2009
jee oli taky bych tak chtela cestovat,ale bez tehu😃
nocnik u nas funguje stale jen rano!
d.aniela1
15. čer 2009
Oli gratulka my jich mame taky 8 ale blizi se nam 4rky :-S
panterka
15. čer 2009
no, Hynďa jich měl touhle dobou 11 a z toho 2 stoličky
panterka
15. čer 2009
stoličky mu vyrostly dřív než některý dvojky
d.aniela1
15. čer 2009
no vidis to my stolicky nemame teda ,,ale bubec mu to nevadilo dneska si daval s chuti zemlovku
panterka
15. čer 2009
no, u nás už se jí taky prakticky všechno a ty 4 plnohodnotný zuby mu na to stačí 😃 to za chvíli bude mít větší problém Hynďa :-N
d.aniela1
15. čer 2009
pockej jednu chvily na tom budu stejne 😃 😃 😃 😃 😃
d.aniela1
15. čer 2009
Oli jako mate sedacku pro Hyndu???
ewelly
15. čer 2009
holky jdu zehlit,strasne s emi chce,ale musim,chci to mit z krku,ckea me ve stredu jinci chaos🙂.a taky dokud mam na to klid nez prijde MM a pustime se zas do sebe 8-( ...papa
panterka
15. čer 2009
Jani, takovou tu 15-36kg, obyč, a u našich a ve fáčku jen podsedák 😉
d.aniela1
15. čer 2009
ewell pa at ti to rychle u utece ja taky pujdu ale az prijde MM z basketu ,,hihi

Oli jasnacka,,toja jen jestli mate nejakou znacku,,my ji meli pujcenou na nejakou dobu a vraceli jsme ji a ted chcem koupit novou
e.k.t
15. čer 2009
teda Joli zmákne všechno 4ma 😃 😃 😃
d.aniela1
15. čer 2009
Oli vis me jde o to kdyz usne abY mu nepadala hlava,,
panterka
15. čer 2009
Jani, jasně 😉 však něco najdete 😉
ewelly
15. čer 2009
tak jsme jeste povesila pradlo co jsme zapomnela odpoledne v pracce a ted uz jdu na to zehleni!brr
jani taky pujdes zehlit?takhle po nocich co?misto abysme sli spinkat🙂
ewelly
15. čer 2009
my mame tu od chicca a pohoda.ma 3 polohy,sice nelezi ale hlava ji nepada🙂
panterka
15. čer 2009
to by chtělo nějakou polohovací 😉 Hynďovi vždycky padá hlava dopředu, takže mu jí zezadu podkládám, aby byl jako víc naležato
d.aniela1
15. čer 2009
:-p :-p ewell ja ne ja zehlim az kdyuý domca spi a to je spis dopoledne ,vecer se me uz nechce kdyz jsem nabucana
ewelly
15. čer 2009
aha tak ja to spatne pochopila,ajk jsi psala ze pujdes taky az prijde TM🙂..asi jsi myslela neco jineho :-p
panterka
15. čer 2009
Ewi, a to máš sedačku do kolika kil? protože my se bavíme o sedačkách pro ty velký kluky :-N samo, že Jáchymek má sedačku úplně jinou a hlava mu vůbec nepadá 😉
d.aniela1
15. čer 2009
no musim na neco kouuknout a nebo ,s velkyma postranima vybehama
tuhle
http://www.aukro.cz/item659370142_akce_autoseda...
ewelly
15. čer 2009
jee oli myslim ze jsou od 9kil a od roku tam bylo psano
ewelly
15. čer 2009
tak to jo,ze pro ty vase velky,ja myslela pro prcky🙂....jsem spatne cetla,pac tady litam🙂...tak zas letim🙂))))paaaaaa

Začni psát odpověď...

Odešli