• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
my totiž potřebujem tu do 36kg

Jani, ta nevypadá špatně :wink: akorát našemu Hynečkovi vždycky padá hlava dopředu, tak nevím, jestli by to ty boční opěrky chytly, spíš to polohování by bylo fajn
15. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja se loucim mam tu Davida tak prohodime par slov a jdu hajat v noci se nejak budime

tak pa vsem co tu zbyli pacek
15. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vypadá to, že jsem tu zbyla jen já :grinning: ale já jsem si stejně chtěla jít ještě chvíli číst :wink: tak dobrou noc všem
15. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si ,yslim ze nejsou uz pro tak velky kluky aby byli polohavaci teda nevidela jsem..hi

tak ted uz fakt pujdu
15. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem je taky neviděla, ale známá my jí nabízela, že nám jí na dovču půjčí, tak nevím :sweat_smile: má kluka stejně starýho jako Hynďa, chodí spolu do třídy :wink:
15. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hola
kde jste nejak to tu posledni dobu nezije,,hihi
jinak u nas se spi ,,a jsem rada protoze dneska je na tecku,,asi zuby,,chjo , :confounded: nechce ani moc jist,,

tak hola hola sem sem,at to tu je aspon malicko jako driv vsechny diskuze kolem jen valej a maji si porad o cem poviat a tu nic,,no tááááááááááák tak to prece nenechame

hele Ladussssssssssss kde tobe je konec??hm??
16. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
male miminko jak jste tu o nem nekdo kdysi psal ze se narodil v 23tt dneska umrelo je me to hrozne moc lito,,a soucitím s rodici,,je to strasne krute, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=100996&vGroupOffset=0&vOffset=660
16. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jinak opet rano nechtel mliko no jen si dal asi 50ml a prdel na to ,,lump jeden
16. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt nikdo JO??????????????????????? :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda,škoda..tak ja letím něco dělat :sweat_smile:
16. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, žes to sem dávala, řvu jak želva, to je fakt šílený, si to vůbec nedovadu představit
strasně s nimi soucítím, posélám jim sílu, ani nevím co na to víc říct :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak taky nakukuju. Dočítat vás nebudu, to bych tu seděla do zítra.
S tím miminkem to raději nečtu, jinak bych tu zase brečela, jak želva.

Zahlédla jsem, že se tu trochu mluvilo o nočníku. U nás to teda taky není žádná sláva. Většinou se povede jen ráno a někdy po dopoledním spánku. Co mě štve víc, že do něj jen čůrá a všechna hovínka dělá do plen - je pak zasraná až hrůza a už se to špatně smejvá. Já to na ní prostě nepoznám, kdy tlačí a taky to je každý den jinak - jednou ráno, jednou večer, jindy třeba vůbec...

Dneska je od rána strašně protivná, řvala mi asi hodinu v kuse, tak asi začínají další zuby. Jak já závidím těm, co říkají, že ani nevěděli, že jejich dětem rostli zuby. Ale moc takových není, šťastní to rodiče.
16. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukám, že se po mě poptáváte ...

Mám nařízenej klidovej režim protože toho 10tého na kontrole mi zjistili potevřené hrdlo na špičku prstu :pensive: takže sem zase na nerva. Teď sem dle UTZ 16+3 tak doufám, že do 30tt vydržíme.

Měla ste to některá taky? Napište mi kdyžtak do IP proože pořád jen ležím a na PC nechodím.

Opatrujte se
L. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadusko,odpocivej,poctive lez at jste ok!drzime palecky!
ja mela opacnej problem a krome Oli to tady asi nikdo nemel
16. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Laadi držte se, držíme palečky

my jsme v neděli oslavili první roček..oslava super, Tomíkovi se dárečky líbili, hodím nějaké foto
16. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni malemu vse nej:slight_smile:
ja dneska nakoupila zradla,ze mam zitra co delat:slight_smile:..a Elikovi jsem koupila od fisher price ten hraci hrnec a sneka!sneka uz jsem ji dala,ale nic moc teda:grinning:
16. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi - odpočívej a bude dobře, hlavně se pokus o klid (vím, snadno se říká, hůř plní), ta psychika je všemocná
držím pěstičky, bude to dobré a na Mikuláše tu bude Karlička :dizzy_face:
16. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dočteno, Laadi opravdu ten klid raději dodržuj, je to otrava, ale je to to nejlepší co pro sebe nyní můžeš udělat :wink:
16. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Tomíkovi taky přejeme jen to nejlepší :wink:
16. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnešek byl fajn, uvařila jsem a v 11 jsme dali všichni polívku a jeli jsme do Pardubic, na nehty a potom odpoledne se spoluležícíma maminama na fresh pokoukat na naše shodou okolností holky :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak jdu zase po delší době pozdravit..teda byla jsem tu mezitím asi 2x, ale koník jaksi ani jednou neběhal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
třeba alespoň teď
Pořád někde trajdáme, včera jsme byli na výletě v Praze, tedy spíš jen u Prahy, z té jsme totiž odpolko viděli jen obchody na ČM, jsem se zase rozšoupla :grinning: :grinning: ale zase mám kráásnej kabát, pro Honyka úžasný bodinka (nechápu proč je takovej problém sehnat body s dlouhým rukávem za ucházející cenu- jsem spoléhala na CA, ale absolutně 00 nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak samo IKEA :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: he večer jsme odpadli jak nemluvňata :grinning:
17. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde tak jdu poklidit a čekat na kámošku...
17. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
body s dlouhým rukávem nejsou, protože je léto - chápeš ne? (jako kdo tohle vymyslel, tak nikdy neměl malé děti, grr :angry: )
mám obdobný problém :slight_smile:

my jedeme do Prahy zítra, do ZOO (vezeme tchyni do lázní, tak strávíme 4 dny u KV)
17. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu též poklízet, ať se kámoška, co nám bude hlídat kočku nezděsí
17. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a balit, ale že by se mi chtělo, tak to by se mi teda nechtělo
17. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda
tak pred rokem uz jsem hodinu a pul rodila!no sila!jsem na mekko:slight_smile:!ted tu mam po roce takove zvire! :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Ewi, Elence vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem......přejeme s Pepíčkem Elence všechno nej k narozeninkám, hlavně hodně zdravíčka a hodné rodiče :grinning: Krásně si to oslavte.....u nás je velký den zítra, tak slavíme o víkendu a budu taky na měkko neboj :grinning:
17. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, všem oslavencum i tem co měli již narozeniny vše nejlepši :slight_smile: . Je to neskutecne jak to rychle uteklo, až je mi to lito.
Anička je čertik, porad nekde beha a strasne keca, zatim ji tedy neni vubec rozumnet, ale je to sranda. taky se pokousime o znakovani a nektere znaky uz zvlada.
Doufam, ze jste vsechny OK a tesite se na prazdniny :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek