• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky, děkujeme za gratulace, taky se připojujeme Elence a všem, kterým nestíháme gratulovat vše nejnejlepší :wink:
17. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

delší dobu jsem tu nebyla, není čas a Matěj mě plně zaměstnává.

Alespoň napíšu naše novinky: zub ještě nemáme, chodit chodí jen kolem nábytku jinak pěkne leze, umí krásně pápá a je s ním parádní sranda.

Chci se zeptat, kdy jste kupovali první botičky děckám? A dávaly jste botky i doma? Matěj dost stojí u nábytku, ale jinak si přelézá po čtyřech tam kam potřebuje a já envím, jestli už mu je mám koupit.
17. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky swead...Pepča taky jen chodí kolem nábytku a sem tam za ruce, jinak leze a botky už jsme koupili....na ven takové ty klasické první botičky a doma mu dávám bačkůrky....stojí v nich jistěji než jen v ponožkách :wink:
17. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den,

tak jsme po tydnu zas zpet, na chalupe bylo krasne a ticho :slight_smile:

swead nam na rehabkach rikali, ze boty az bude chodit vic jak 60% casu sam...a stani u nabytku se nepocita....u toho si prave optrebuje sam zpevnit kotnik a naucit se naslapovat...ale to jsou jen rady a porady :wink:
17. čer 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi, dík za názor k botkám, alespoň nějaký info od někoho, kdo navštěvuje rehabilitace
17. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kámoška odešla tak jsem tady, ale dítko vstává, tak půjdeme asi ven :wink:
17. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi Elence všechno nej k ročku, Honyk posílá hudlana :dizzy_face: :slight_smile: hezky to oslavte :slight_smile:

Mijo Aničce dodatečně taky všechno nej.

Swead jj taky to znám tak, že dokud ty děti už dost nechodí tak není potřeba. My máme jen na ven, když chce občas chodit za kočárem, a na doma jen ponožky s cuflíkama, na to jsou koberce asi šikovnější na to chození. Plovoučka je na to blbá a klouže, proto taky pořádně lezeme po 4 asi 14 dní :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Dity fakt to nechápu jako, léto a bodiko s dlouhým rukávem asi fakt podle výrobců nejde dohromady. Nakonec jsem pochodila v HM, ale výběr žádnej.
Já bych nejradši jen bílý a to už je vůbec utopie, to prostě nikde nemají.
Tedy občas v tescu, ale v jinou sezonu a většinou jen malý velikosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě koupila bílý v tescu, myslím 80? nebo 86? no nevím, prostě největší co měli, jinak fakt bída
a já bych jeětě potřebovala trička s dlouhým, dávám to jako další vrstvu, když je tak nějak neteplo/nezima a to je úplně utopie, to asi ani neexistuje (no blbka, měla jsem nakoupit v zimě)
17. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
K nechodí vůbec, a dokud nebude doopravdy chodit, tak boty nebudu dávat, dávám ji kožené capáčky
17. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že jsem botky nekoupila, možná by mu byly i malé než by je začal opravdu nosit
17. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepča převážně stojí nebo chodí kolem nábytku a jen když se potřebuje přemístit dál tak leze....nám už botky byly doporučeny, ale asi záleží na každém..... s botkama začal chodit i za ruce, záleží to asi individuálně....hezký den, jdeme ven :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to i dost věc náhledu na věc, třeba já myslím, že vodění za ruce (kdy to dítě mezi nimi plandá) není vhodné, někdo v tom shledává cosi úžasného, tak tam možná boty ano
rozhodně je ale pro vývoj klenby dobrý kontakt s podložkou v něčem měkkém (ponožky, capáčky) alespoň po nějakou dobu
no každý asi jak to cítí
(a navíc my, co nemáme žádné vývojové draky máme víc času na rozmyšlení :grinning: )
17. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi, s voděním za ruce u takhle malých dětí taky moc nesouhlasím, opravdu tomu prckovi ničíš zádíčka.
17. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ja kupuju ty body s dlouhym na mmb, v tescu uz jak pisete maji jen s kratkym a nejak se mi ani moc nelibi..tchyne mi koupila s kratkym z teska 80 s medvidkem PU no tak budiz, nicmene se pekne vytahujou, coz jsem treba u tech jejich pyzamek zvykla nebyla, tak nevim jestli to je jen nahoda, nebo uz i ty jejich veci jdou do kopru...
17. čer 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vodění za ruce jesteš u nás samostatná kapitola, protože při jen letmém pokusu o to, H. okamžitě zaklekne na kolena...a teď fakt nemyslím klasický vodění, ale třeba i když jde okolo nábytku a já mu podám ruku jako aby šel ke mně- neexistuje- joo ke mně jde, ale po kolenou :grinning:

swead copak prckovi zádíčka, ale co moje :grinning: :grinning:

plechi ukaž třeba jaký kupuješ na MMB, já na nic pořádnýho nějak nenarazila, nebo je to s poštovným nevýhodný. Bych nejradši jednobarevný a to je problém :unamused:
Jinak s krátkým mám z Tesca, to kupuju ty po 7mi, tam byli myslím auta nějaký, jako jedno malý autíčko na prsou a jinak jsou vesměs bílý, těch mi užijeme dost. A pak po 3ech byli modrý proužkatý a žlutý, to nám úplně stačí.

Dity jak jsi psala s tím tričkem s dlouhým rukávem, tak to mám nějaký jednobarevný z Tesca, ty jsou vcelku fajn, taky to vrstvím stejně jak ty. Nebo se mi taky líbí bílý body s dlouhým a přesto nějaký supr tríčo s krátkým místo mikči když je tepleji, jenže na to právě potřebuju ty bílý bodika a nejsou nejsou :grinning:
17. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mmt jdu neco najit, ja to kupuju od ruznych lidi vetsinou podle ceny....nekupuju zadny drahy, to rikam dopredu pac mi ze vseho za dva mesice vyroste takze na takovy vyhazovani penez nemam..

u nas se za ruce chodi dobre, navic se doplazi k noze a zacne se mi sapat po noze nahoru, takze to uz se vetsinou i postavi, u nabytku taky kdyz se muze dobre chytit, v postylce uz to je jasna paka, nejlepsi to je ve 4 rano kdyz tam stoji a haleka :angry: , ted si zacal i sam sedat a pomalu vic a vic jde na 4 ale to jeste chvilecku potrva :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tam toho tedka malo s tema dlouhyma rukavama
17. čer 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
uzivam si volna bez MM hi a pomalu chystam domcu na tyden pryc a fidu k mori to bude bajo

no my mame boticky,,uz i na ven :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a na doma backorky,,kvuli kotniku.dr rekla i kdyz chodi kolem nabytku tak by mel mit spevneny kotnik,no nevim co je na tom pravdy

Jito s bodyckama mas recht ja teda mam jen s kratkym rukavem, z Tesca a jak pisete davam dovnitr jako taky tricko s dlouhym nicmene porad svklima a oblikam unas je desny pocasi chvily vedro a pak zas chladno no mazec,,

zitra musim dozaridit pas pro Fidu ty jo pak zas odpoledne maji rozlouceni s predskolakama
mazec
a ja jeste predoperacni vystreni a po babickach a dedeckach na hlidani ani vidu ani slechu :angry: :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ELLENCE vse nej nej k ročku hlavne to zdraví to je nej,nej...,pořádně si to užijte a nabaštěte se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: hele tady se koukam i vecer intenzvine pracuje hihi,,no ja mam uklizeno deti v postelich a tu nikdo
17. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda ja mam proste pech nikdo nechce povidat :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: tak jdu koukat na film
17. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI - já ani jedno ani druhý :grinning:
17. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my dnes zase rozlítáno, ráno jsem byla v práci a pokud udělám v pondělí zkoušku a pak ještě jednu tak mne berou na poloviční úvazek :wink:

jen na tu zkoušku je hora materiálů a já ještě nemám ani list :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a pojedu ji skládat do Prahy :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po obídku jsme jeli za Pavlou a ještě jednou kamarádkou na kafe a pak do atelieru na focení. fotečky budou cca za týden.

Domů jsme dorazili okolo 8 :wink:
17. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné slunečné ráno :sunglasses:
18. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi díky za odkazy, jj je jich teď málo, no hold je léto, ale já mám ty bodika s dlouhým stejně nejradši.
ale ty ceny no, pro mě zase až tak nízký nejsou, právě jde o to poštovný no :unamused:
z toho HM mám za 100/kus jen teda výběr moc nebyl ..
18. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani nejsou hlídací babičky a kam teda odesíláš Domču na týden :astonished:
si odpočineš to bude bájo hmmm. A Fído k moři, bych hned jela s ním :grinning:

jj u nás se včera pracovalo jsem vyráběla dorta :sunglasses:
18. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vloni touhle dobou už začlo pěkně přituhovat, no fůůůj :grinning:
18. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek