• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Elence ke včerejším narozeninkám vše jen to nej :wink:

Honzíčkovi k ročku vše nej nej nej :grinning:

Pepíčkovi taky všechno nejlepší :grinning:

A ještě do třetice, to byl ale plodný den Terezce od Pavly vše nej :wink:
18. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkujeme :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
taky preju vsem oslavencum jen to nej nej nej ,,hodne zdravicka,,do dalsich let hihihi

Jito jasne ze jo extchyne si ho bere,ale myslela jsem to spis ironicky,,tak nejak

jakou nas je ve stinu nejaky 27C :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se mám našrotit hafo předpisůůůůůů blééééééé :frowning2:
18. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem oslavencum vse nej
Ctu tu o maome a rvu tu jak tur,Matyasek boj prohral :frowning2:
18. čer 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chcem jit dnes na venkovni bazen,vyuzit hezkeho dne,ale nevim mala ma trochu rymu,zda to risknout i kdyz voda je vyhrata.Co myslite?
18. čer 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer
tak jsem byli na slavnosti ve skolce,nechat si udelat pas no hodne ulitanej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nevim jak vase ditka ale moje ditko teda jako vecer odmita mliko v tomhle teple!co vase deti jsou urcite hodnoucky??a nezlobi s mlikem
18. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
heele koukala jsem do albumu cerven
a ostudy ostudny kde jsou fotky rocnich deti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!my teda nejsem hnedka po Jachymkovi :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele zas nikdo jo tak juknu na odinaci dneska me me vraci MM ale dostala jsem MS asi bude mit radost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobry vecer :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak me MS teda zatim jeste nedorazila a mm ma stejne smulu :grinning: :grinning: :grinning:

jinak dneska mame konecne novou autosedacku, prece jenom uz nad touhlavou moc mista neni ve vajicku :slight_smile: A jsem z ni nadsena :wink:

dneska jsme meli posledni hodinu plavani a bylo to super :slight_smile: tedka uz jen cekam na fotky co by nam mely uz dorazit snad...a zas az v zari, ale asi budem chodit i pres prazdniny. Mates si dneska s tatkou strihnul prvni tobogan a probehlo to ok :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak k album fotky nikdo neposila tak neni co dodavat :slight_smile: :wink:
18. čer 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem prihodila nejaky fotky a jdu pac s vama je prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, tak my se dneska celý den koupali a houpali :wink: bylo to fajn .. zítra máme předposlední plavčo a v sobotu je v MB jarmark, tak se půjdeme mrknout .. :wink: jdu hodit sprchu a hají, tak dobrou noc :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani koukam ze jsme to dostaly ve stejny den :slight_smile: taky radost
19. čer 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PLECHI došly ti udaje o Eli?
Na koho mam poslat udaje o zoubkach?Fotku poslem papa
19. čer 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jen nakukuju mezi učením a opečováváním Joli. z těch tepel má každý večer šílený histerák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

jééé, přeji všem, co oslavili roček všechno nej, nej, nej, nej, nej!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já mám nerva, tak nějak nestíhám :frowning2:
19. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:

Dani jak ty můžeš mít extchýni?? :confused: :sweat_smile:
hehe jinak u nás se teda s mlíkem nezlobí, ale to je tak asi jediný, jinak zlobí snad úplně u všeho, zřejmě nějaký období vzdoru, je to možný vůbec :sweat_smile:
jinak my měli roček teprve včera, tak fotky to po nás ještě nemůžete chtít, teprve budu muset něco pěknýho vybrat, možná až z víkendovýho focení v ateliéru jestli to bude o něčem.
A míry až příští středu myslím jdeme k mudře :wink:

Pepčovi a Terezce přejeme taky všechno nej, včera jsem byla nějaká dojmutá celá tak mi to nedošlo :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Plechajdi jak jako MS zatím nedorazila?? to je volaké čudné neeeeeeeeeeeeee? a ten potutelný úsměv teda taky :grinning: :grinning: :grinning:
a koukám na fotečky..Kukaččák vám roste do krásy a tahle fotka je dokonalá :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2906419&vReferer=%2Fphotos%2Fplechajda
a ani ses nepochlubila co jste koupili za novou sedajdu.
Já zkusila Honyka minule u kámošky do vajíčka a už má hlavu tak 3 prsty ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Olí nenervač, co se děje :confused:
19. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jíťo, dodatečně Honzulkovi všechno nejlepší k včerejším narozkám :dizzy_face:
19. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím Tě, za týden jedem na dovču, malý dítě mám na atb a velký mi chrchlá :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak po době jdu zase nakouknout, nějak teď pořád někde lítáme, včera to byl vůbec mazec den, bylo úžasně, tak jsme toho využívali úplně naplno :dizzy_face: Jinak jsem maličko změnila image a dnes jsem si fikla ofinu :grinning:

Jééé Oli, tak ať se kluci uzdraví, aby si tu dovču pořádně užili :wink:

Jinak všem oslavencům přejeme vše nej nej nej :dizzy_face:

Plechííí, čeče, jak jako že Ti ještě MS nedorazila, když už jsi ji párkrát po porodu měla, že by to byl tygr :grinning: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a story fotky, no to radši nekomentuju, prostě s fotkama vůbec nezvládám dodávat, tak se omlouvám, ale snad už konečně ty fotky stáhnu a zmenším a nějako vyberu :wink:
19. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pist, no, malej začal chrčet, tak jsme právě kvůli tý dovče šli včera k dr., poslechla ho a řekla, že to není dobrý, že kdybysme nejeli na tu dovču, tak by ještě počkala, ale že takhle bysme tu dovču měli nejspíš zkaženou, zase průdušky :frowning2: to už je podruhý za sebou... prej je to buď z toho, jak měl po narození problémy s dýcháním nebo bude prostě alergik, na testy nás prý pošle na podzim :frowning2:
19. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist, ale máte moc pěkný fotky z atelieru :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter, no to je pech teda, tak moc držím palečky, ať to Jáchymka brzy přejde a hlavně ať jsou pak ty testy OK, alergie je na prd teda, MM má alergii na seno a pyli, takže na jaře a začátku léta pořád pšiká a má rudý oči, ale naštěstí ji nemám tak silnou tu alergii :wink:

Jinak mooooc díky za pochvalu foteček :slight_smile: akorát jako zrovna ten den byla totálně nevyspalá a moc ji to nebralo, tak jsem ráda, že to vůbec dopadlo jak to dopadlo :wink:
19. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon jsem přebalovala biologickej odpad a krmila draka :sunglasses:
19. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my právě alergii nemáme nikdo :unamused: jen je mi divný, že jinak mu vůbec nic není, nemá rýmu, teplotu, z očí mu neteče, prostě nic, jenom chrčí :frowning2: kdybysme nejeli na tu dovču, tak s ním k dr.. ani nejdu, ale takhle jsem to nechtěla riskovat...
19. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek