• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli no tak držím pěsti aťz se z toho během týdne vyhrabe, ono teď bude i lepší počasí, no a testy se holt dělají v zimním období, kdy už moc nekvete :wink:
19. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí za gratulku děkujeme, a tak týden je ještě docela dost, to vyléčíte ne :wink:

Pavli fikla jako sama?? a kde máme foto?

a ještě se zeptám na kolik vás vyšli ty ateliérovky, jen abych tak věděla co je tak normální cena? a jak dlouho jste tam byli? my jdeme v neděli a nějak nemám představu :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahojda :wink:

Jíťo, no jo fikla sama :grinning: Ateliérovky no ani mi nemluv, byla to palba teda, máme 19 fotek za skoro 1300 :pensive: a byli jsme tak určo 3/4 hodky :wink:
19. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity tady u té paní máme focenou Joli, foto bude příští týden, fotka 75 a leporelo k tomu 200 takže 10 fotek 950 kč
19. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to mi připomání, že si před dovčou chci tu ofinu taky ještě zkrátit :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter tak třeba to mít nebude když nemá dispozice a je to jen schoda náhod, teda před tou dovčou dost nemilá, ale nenaděláš nic no :unamused:

ahoj Evi

Pavli no já jsem taková chytračka, že jsem se na cenu jaksi nezeptala takže pak budu asi překvapená, před MM radši mlčím, si to vyslechnu až pak, nemusím to poslouchat už teď, našla jsem alternativu, 2 zavedený salony tady se mi moc nelíběj, tahle paní má atelíér doma a dostala jsem na ní nějaký refenrece tak uvidíme :wink: No já se svým ksichtem nemůžu chtít zázrak, my bude stačit, když hezky nafotí Honzika a nějakou společnou jednu pořádnou rodinnou aby jsme měli
19. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, tady nějak holky platily kolem 1500kč za 20 fotek

no, nemilý to je, ale snad to bude dobrý... horší to bylo před 2 roky, když Hynďa 3 týdny před odjezdem dostal neštovice, ze kterých se sice vyhrabal a bylo by to v pohodě, ale 5 dní před odjezdem, jak byl oslabenej z neštovic, tak chytl angínu a dovolená se musela odkládat o týden...

spíš je mi divný, že nemá žádný jiný projevy, jen to chrčení :confused:
19. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jako za focení si nebere nic? a co je to leporelo? Já myslela, že je jako nějaká pevná sazba, za to že se vůbec obtěžujou+ v tom nějakých xy fotek, případně se pak doplácí na další nebo nevím, jsem asi naivní, já se byla fotit v ateliéru jen jednou a to zařizovala kámoška :sweat_smile:

Oli mu to asi prostě sedí na těch průduškách no, snad bude líp :unamused:
19. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no těch 1500 za 20 fotek by mi přišlo asi tak akorát, kdyby byli opravdu pěkný, i když by to mohlo být i míň no :grinning:
19. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, to je prý 800Kč za focení, 600Kč za 30 upravených fotek 13x18 a za 150Kč CD s asi 55 (30minut focení) neupravenýma fotkama + ty upravený
19. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity já jí právě řekla že bych se ráda vešla do 1000 a ona že z toho vybere 10 nejhezčích fotek, je pravda že Joli byla v atelieru zima a tak byla fakt protivná a to posuňte jí a nohy .... se jí taky nelíbilo

no a leporelo je něco kde budou asi v menším formátu všechny fotky a z toho se pak nechá dělat přidělávka. takže má fotku za 75 a přidělání 35 zvětšeniny od 70
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme no, jsme lidi, tak snad se nějak domluvíme, po telefonu zněla paní jako sympoška tak snad :wink:
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

taky bych ráda nechala Matěje k roku vyfotit u profíka, aby měl nějaký ateliérový fotečky. :dizzy_face:

Já jsem taky na ATB, pěkně penicilin až do příští středy, mám streptokoka v krku a dělá neplechu a ještě jsem chytla gyn. zánět. Takže bojuju na vícero frontách. Snad budu úplně ok na Matýskovo oslavu.

Všem co oslavili roček, zpětně přeju všechno nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
holky vsem dodatecne dekujeme za pranicka,oslavicka probehla v pohode,Elenka byla spokojena!
ted mame nejake problemy doma,ktere uz asi nepujdou vyresit a ani mluvit se mi o tom tady nechce,ale jen abyste vedeli,ze s MM pujdeme nejspis brzy od sebe a ja budu radsi!holt budeme mit damskou domacnost:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Pepcovi a vsem ostanim co slavili prejeme taky vsechno neeeeeeeeeej:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, taky dodatečně Elence všechno nejlepší! :dizzy_face:

problémy mě mrzí :frowning2: jen doufám, že jste takový radikální řešení dobře probrali, někdy je to fakt to nejlepší :frowning2:

my chceme jít taky fotit do ateliéru, ale necháme to na září, protože chci, aby Jáchymek už sám chodil, stál a tak :wink: přes léto se tam nedostanem, takže září do nejspíš jistí :sunglasses:
19. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jsme tu pro tebe, klidně přes ip pokud ti pomůže vymluvit se :wink: jinak bojuj :wink:
19. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme čekali na objednání taky až to bude sichr :grinning:
19. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evy, jj chlapi jsou někdy na zabití, ale pokud to jinak nejde, je lepší abyste byly s Elenkou samy, pro ni je nejdůležitější klidný zázemí a máma s tátou, který jsou v klidu a mají ji rádi.
19. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik,Jani to same si rikam ja!:slight_smile:
19. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no no dedecek se nam rozvedl,,hahaha tak mam dve tchyne jedny rikam ex protoze ji nemam rada,,a ona me taky ne,,hahaha

Oli to me mrzi ale neboj bude to ok,,uvidis antibiotika zaberou a bude to ok,,,neboj,a pojedete a vse bude v klidku,,

ewell to je me mc lito ja to mam skoro v bledemodrem akorat od segry,,hm tam uz je to na rozvod,,uz ted schanime vsechny papiry na to...bleee,,no ale ze toho je rict ano jak jde krasne a lehce,,ale rozvist je teda masakr
19. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead jé tak to mě mrzí, se brzy uzdrav, on ten zánět může být taky od těch atb, to je blbý :unamused: :wink:

Ewi to není možný, takovej super pár. ale lepší než se trápit a přenášet to na dítě. Třeba tě potká někdo lepší, kdo si vás obě zaslouží a jednou bude zase fajn, moc bych ti to přála jako každýmu tady :pensive:

my jdeme fotit teď protože kdybych čekala až se rozběhá...no to můžeme jít klidně za rok znova že :grinning:
19. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :wink: kdy jede Fído k tomu moři?
19. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
na naší diskuzi v Plzni je holčina, která byla s přítelem úplně v pohodě, těšili se na děcko a z porodky už jela s malou sama, táta se zbláznil a teď obíhávají rozvod taky. To jen taky mimo téma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, dědeček je štramák :grinning: :grinning: :grinning: ale pokud to nešlo, lepší než být ve vztahu,který je o ničem
19. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, koukám, jak Honzulku podceňuješ :sweat_smile: uvidíš, že Ti vytře zrak :wink:
19. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, s jedním dítětem si to ještě dokážu představit být sama, ale se dvěma už teda vůbec ne :pensive:
19. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahůůj :slight_smile:
jo tak ex je ale ta pravá jestli to dobře chápu :grinning: no hlavně že jsou všichni spokojení ne :grinning: a zase když pohlídá spolehlivě tak alespoň něco :wink: to je v dnešní době vcelku k nezaplacení
njn rozvod už taková skvělá věc není, i když švagrovka se švagrem to po 18letech manželství provedli elegantně a bezbolestně, jsem to obdivovala, i te´d se v poho všichni vídáme, to obdivuju, já odcházet tak jsem ten typ co ve vzteku a pálí mosty, takže tohle vážně smekám
19. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy bych se na to po těch 8mi letech manželství taky vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak se to vždycky urovná a je to fajn :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí né to bych si nedovolila ho podceňovat, ale on musí všechno sám, tak počítám, že to ještě chvíli trvat bude, a čas má. Já jen že jsem chtěla to focení kolem roka, a chození není zaležitost několika dní tak na to čekat nechceme :wink: Prostě nechodí tak to snad neva, fotky můžou být pěkný i tak :sunglasses:

ono s tím rozvodem si asi člověk nevybere a když nic jinýho nezbyde tak to tak prostě skončí, a alespoň pro duševní klid je to dobrý, když už na nic jinýho (jako finance atd.)
19. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli druhyho jede v den kdy jdu na ten zakrok
19. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek