Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
4. dub 2009
no to mate ty deti pekne nastejno 🙂

ja chtela do Zoo juknout na tu novou kavarnu, ale musim zajit v tydnu..dneska to byl fakt hukot, ale to se dalo cekat
panterka
4. dub 2009
jé, to je paráda, už se vám to fakt rozjíždí... za chvíli už bude stát barák i vám 😉
plechajdaautor
4. dub 2009
no je to fakt masakr....ted shanim elektrikare a to je taky sila.... 😉

ve stredu jsme vybirali vsechny ty veci co v baraku budou, takovy zvlastni se rozhodnout behem jednoho dne v cem budes prakticky naporad bydlet...ale snad jsme vybrali dobre 😉
plechajdaautor
4. dub 2009
se i tesim, ale nejvic na to, az bude i zahrada uz fungovat a ja budu jen pit to kafe na terase 😃
panterka
4. dub 2009
většinoou první dojem bývá nejlepší, když se v tom pak začneš moc hrabat, tak toho pak lituješ :-N
plechajdaautor
4. dub 2009
jsem dneska vzala matesa a jela jsem se tam projet at to okouknu a uz me sousedi i zdravili 😃
plechajdaautor
4. dub 2009
jojo davala jsem hodne na prvni dojem, pac toho bylo tolik ze bych tam jinak byla jeste dneska :o) 🙂

taky jsem zvladla s Matesem dve kuchyn. studia takze cekam ze zacatku tydne navrhy kuchyne, to bude taky masakr pac se nedokazu rozhodnout 😉
panterka
4. dub 2009
mobilsalon není místo na vybrání auta 😃
e.k.t
4. dub 2009
tak Joli dneska taky stála bez opory asi 5s a pak si elegantně gecla na zadek 😃 😃
d.aniela1
4. dub 2009
zdarek zeny

hele tu se vesele stoji no gratulka vsem lumpikum
plechajdaautor
4. dub 2009
ja psala founa novyho 🙂
plechajdaautor
4. dub 2009
dani ahoj...u nas teda ne 😉

v utery jdem na prevenar tak ji reknu jak na tom je a pocitam ze nas nekam posle
panterka
4. dub 2009
jinak teda musím říct, co je hezky, tak tu mám naprostou idylku x-) jak jsme hodně venku, tak pak když přijdem doomů, tak je Jáchymek úplný zlatíčko, hraje si, šmejdí a je hrozně vytlemenej 🙂
d.aniela1
4. dub 2009
plechi ale prosim te neplas,,je to ok,.vsak uz se plazi ne,rikala jsi ze se posuva,,nevis co to je za styll,ale neco to je,
panterka
4. dub 2009
hele, Zdeni, to je přesně to, co první napadlo Hynečka 😃 že to je výstava mobilů 😃 ale je to o autech 😃
d.aniela1
4. dub 2009
no unas je zas moucnivka,,a asi dalsi zuby pac ma vzdycky vecer teplotu ,a v noci a rano to je ok
panterka
4. dub 2009
čus dani 🙂 já to neviděla 😃 to my hlásili chlapi, tak nevím, jestli jim můžu věřit, ale Hyneček zas moc nekecá 😃
d.aniela1
4. dub 2009
Olis to vis ze jo,,on nas totiz jachymek desne stiha 😃 😃 tak to tak bude
plechajdaautor
4. dub 2009
dani nene neplazi, jen se stylem kraul posune tak o 5cm pro hracku v tom lepsim pripade...jinak ztrati zajem a odkutali se pro jinou....fakt nedela pokroky...ale jako ja bych jen chtela at se na nej jukne jestli je proste jen pomalej nebo jestli neco dela blbe....
panterka
4. dub 2009
dani, já tomu moc věřit nechci 😃 na těch je rozkvedlanej kvedlačkách 😃 😃
plechajdaautor
4. dub 2009
mobilsalon je o autech jo ?? no to cucim 🙂)))

u nas teda taky zuby, sice bez teploty ale s prorvanou noci ]-(
d.aniela1
4. dub 2009
plechi jasny tak uvidis
my jsem na kontrolu tedka,,tak se ji zeptam jak to z botkama,jestli mam jako nejaky porizovat,,
plechajdaautor
4. dub 2009
oli nemuzes bejt u vseho jako prvni 🙂 tak holt stoji jen pred chlapama 🙂
plechajdaautor
4. dub 2009
dani u vas botky asi urcite ne ?? nebo proc vahas ?
panterka
4. dub 2009
jako jestli se u nás zase nebude v noci jíst, tak to snad zítra půjdu zapít 😃 jedno je fakt, budíí se jenom ze zvyku, není to hladem :-N
e.k.t
4. dub 2009
prej kvedlačky, tak to má Joli párátka 😉
d.aniela1
4. dub 2009
Oli ale no vsak se muze postavit stat on ani o tom nevi a pak to zjisti a pada tak to bylo i u nas,,ale u nas se prote ted machruje si jAKO mysli ze za tyden che chodit,,dokazal zatim jen tri kroky a sel na hubu ale jeeeeeeeeeeee dobrej
panterka
4. dub 2009
včera právě ta kámoška kupovala jejich malej botičky, ta je narozená 6.6. jako Domík a je na tom podobně, taky sama stojí a začíná chodit 😉
d.aniela1
4. dub 2009
plechi no myslim neco na zpevneni nohy,pac fakt se pokousi sam chodit,aby nemel nejaky spadli klemby z toho jak chodi jen v ponozkach
e.k.t
4. dub 2009
no Joli se budí jen někdy, ale to dá 250 mlíka tak to je hladem, a není to pravidlo. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli