• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
no to mate ty deti pekne nastejno :slight_smile:

ja chtela do Zoo juknout na tu novou kavarnu, ale musim zajit v tydnu..dneska to byl fakt hukot, ale to se dalo cekat
4. dub 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to je paráda, už se vám to fakt rozjíždí... za chvíli už bude stát barák i vám :wink:
4. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to fakt masakr....ted shanim elektrikare a to je taky sila.... :wink:

ve stredu jsme vybirali vsechny ty veci co v baraku budou, takovy zvlastni se rozhodnout behem jednoho dne v cem budes prakticky naporad bydlet...ale snad jsme vybrali dobre :wink:
4. dub 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se i tesim, ale nejvic na to, az bude i zahrada uz fungovat a ja budu jen pit to kafe na terase :grinning:
4. dub 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinoou první dojem bývá nejlepší, když se v tom pak začneš moc hrabat, tak toho pak lituješ :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem dneska vzala matesa a jela jsem se tam projet at to okouknu a uz me sousedi i zdravili :grinning:
4. dub 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo davala jsem hodne na prvni dojem, pac toho bylo tolik ze bych tam jinak byla jeste dneska :o) :slight_smile:

taky jsem zvladla s Matesem dve kuchyn. studia takze cekam ze zacatku tydne navrhy kuchyne, to bude taky masakr pac se nedokazu rozhodnout :wink:
4. dub 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mobilsalon není místo na vybrání auta :grinning:
4. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli dneska taky stála bez opory asi 5s a pak si elegantně gecla na zadek :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek zeny

hele tu se vesele stoji no gratulka vsem lumpikum
4. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja psala founa novyho :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani ahoj...u nas teda ne :wink:

v utery jdem na prevenar tak ji reknu jak na tom je a pocitam ze nas nekam posle
4. dub 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda musím říct, co je hezky, tak tu mám naprostou idylku :dizzy_face: jak jsme hodně venku, tak pak když přijdem doomů, tak je Jáchymek úplný zlatíčko, hraje si, šmejdí a je hrozně vytlemenej :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi ale prosim te neplas,,je to ok,.vsak uz se plazi ne,rikala jsi ze se posuva,,nevis co to je za styll,ale neco to je,
hele, Zdeni, to je přesně to, co první napadlo Hynečka :grinning: že to je výstava mobilů :grinning: ale je to o autech :grinning:
no unas je zas moucnivka,,a asi dalsi zuby pac ma vzdycky vecer teplotu ,a v noci a rano to je ok
4. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus dani :slight_smile: já to neviděla :grinning: to my hlásili chlapi, tak nevím, jestli jim můžu věřit, ale Hyneček zas moc nekecá :grinning:
4. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olis to vis ze jo,,on nas totiz jachymek desne stiha :grinning: :grinning: tak to tak bude
4. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani nene neplazi, jen se stylem kraul posune tak o 5cm pro hracku v tom lepsim pripade...jinak ztrati zajem a odkutali se pro jinou....fakt nedela pokroky...ale jako ja bych jen chtela at se na nej jukne jestli je proste jen pomalej nebo jestli neco dela blbe....
4. dub 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, já tomu moc věřit nechci :grinning: na těch je rozkvedlanej kvedlačkách :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mobilsalon je o autech jo ?? no to cucim :slight_smile:)))

u nas teda taky zuby, sice bez teploty ale s prorvanou noci :angry:
4. dub 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jasny tak uvidis
my jsem na kontrolu tedka,,tak se ji zeptam jak to z botkama,jestli mam jako nejaky porizovat,,
4. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli nemuzes bejt u vseho jako prvni :slight_smile: tak holt stoji jen pred chlapama :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani u vas botky asi urcite ne ?? nebo proc vahas ?
4. dub 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jestli se u nás zase nebude v noci jíst, tak to snad zítra půjdu zapít :grinning: jedno je fakt, budíí se jenom ze zvyku, není to hladem :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej kvedlačky, tak to má Joli párátka :wink:
4. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ale no vsak se muze postavit stat on ani o tom nevi a pak to zjisti a pada tak to bylo i u nas,,ale u nas se prote ted machruje si jAKO mysli ze za tyden che chodit,,dokazal zatim jen tri kroky a sel na hubu ale jeeeeeeeeeeee dobrej
4. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera právě ta kámoška kupovala jejich malej botičky, ta je narozená 6.6. jako Domík a je na tom podobně, taky sama stojí a začíná chodit :wink:
4. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no myslim neco na zpevneni nohy,pac fakt se pokousi sam chodit,aby nemel nejaky spadli klemby z toho jak chodi jen v ponozkach
no Joli se budí jen někdy, ale to dá 250 mlíka tak to je hladem, a není to pravidlo. :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek