• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Oli to mi povídej, občas mít palnou zbraň ta střílím, ale stejně bych si nepomohla, tak je lepší nějak to srovnat a jít dál. Většinou jsou to stejně prkotiny :wink:
19. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Jito ja jsem tip presne jak ty ,,kdyz konec tak jasnej zadne kamarickovani potom na to ja nejsem,,jako proste chapu a obdivuju ty co se domluvi to ano ,,jeste vic o to kdyz potom spolu jeste vychazeji :sweat_smile: :sweat_smile:
Jíťo, jasnačka :sunglasses: já jsem si to stání a chození říkala taky kvůli Hynďovi, aby se kluci líp aranžovali :grinning: jinak na chození má Honzulka ještě čas :slight_smile:
tak u nás je to v pohodě, chyby jsou na obou stranách, ale jsme bojovníci :wink:
19. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja nekdy na nej nadavam ale porad oproti tomu co obcas vidim mam doma fakt poklad!!!!!musim to rict fakt
19. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím klidným rozchodem... asi bych reagovala podle "svojí" situace :sweat_smile: kdybych někoho měla, tak by to bylo asi víc v pohodě, než kdybych měla zůstat sama...

Jani, jo tak, já myslela, že už jede teď někdy :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jeste vcera jsem dozarizovala veci na pas,pak ve stredu prvniho mazec jako musim zbaiát fidu,,a i domcu protoze ve ctvrtek uz jsem nepouzitelna,,,bohuzel,,a MM musi byt v praci tak to bude fakt o drzku ale zvladneme to
19. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky ráda za to, co mám doma, myslím, že bych si nikdy nepolepšila a David je fakt zlatej a skvělej táta :wink: jen by si občas mohl víc vážit, že mě má :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no u těch švagříku je to asi vyjimka dost, oni žili v podstatě vedle sebe už těch 10 let co je znám, takže tohle bylo jen logický vyústění situace a čekali až syn odmaturuje a šli od sebe, takže je to dál stejná pohoda jako byla, jen už každý s jiným partnerem :sunglasses:
jak píšeš já jsem horká hlava takže u nás by tohle taky nevyšlo, nedokázala bych už kamarádit s člověkem kterýho jsem milovala (to už mám za sebou a vím že to nefunguje :pensive: )

Oli no u vás už je to o něčem jiným, když se kluci budou fotit společně :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsme domluvený, že mi písneš sms, jak to vypadá, že jo :wink:
19. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jito no presne moje rec,,,,

Oli ja myslela ze uz jsi se stim smirila???ja teda ne ale uz to ani necekam hihihi :grinning:
19. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jasnacka to vis ze jo,,,pisnu,,,urcite!!!
19. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já jsem většinou ráda za to co mám doma :sweat_smile:

Olí oni si toho váží neboj, jen to neumí dávat najevo :sunglasses:

já se odmlčím, musím jít patlat tiramisu dokud je čas :sweat_smile: tak páááááááááá
19. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no, já vím svý :grinning: :grinning: ale když kolem sebe vidím, že jinde to není lepší, tak to musím přejít :grinning: :grinning: ale poslouchat, jak si ho nezasloužím, to mě opravdu vytáčí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito pa me se dodelavaji brambory na obidek paA at se ti to povede
19. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, tak ať se povede :wink: já budu po obědě péct bábovku, zítra se přesouváme marodit na chalupu :sweat_smile: počasí má být nic moc, tak nás to aspoň nebude tahat ven...
19. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele David me tuhle rikal co by jsi chtela,, kdo myslis ze by te chtel hihi no tak jsem se nafoukla a odesla hahaha
19. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, není to ten můj David?? :rolling_eyes: :angry: :angry: bych mu někdy nejradši nafackovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
co si budem povídat, že jo? :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
19. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli presne tak videla jak dvojcata :grinning: :grinning: :grinning:

oli jdu dodelat ten obed tak zatim pacek
19. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát se mi vzbudil prcek, tak jdu na něj, pa :wink:
19. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fakt dik!jako bude ho hrozny asi ze zacatku,taky kvuli financim a taky proto,ze nejsem zvykla byt sama,ale vim ze to jde!kamaradka to ma uplne stejne,ted uz jsou s malym sami a v pohode,zvladaji to!
19. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeje co to ctu, Ewell tak to je mi lito, ale uy to pises delsi dobu tak asi vis co delas a jak pisou holkz lepsi je mit doma klid....tak dryim palce at to zvladnete.

Vsem taky dodatecne vse nej.....ja jdu dneska dokupovat posledni veci na oslavu a doufam, ze pristi vikend bude pekne, abysme mohli byt venku pekne.

Autosedacku mam tuhle : http://detskezbozi.com/inshop/autosedacky/9-36kg-9mes-12-let-/britax-evolva-123.html a spokojenost teda, tedka jsme ji s brachou jeste studovali co to vsechno umi :wink:
19. čer 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechajdi prave proto,ze uz to trva delsi dobu,ale vyhody to ma!mam uz jen 65kg!hehe..no jo,ted si z toho delam srandicky,ale nam opravdu bude asi pozdeji lip!mala je na tatu vysazena,ale ona ho neztrati a kdyz je takhle malicka tak si aspon lip zvykne na to,ze tu s nami nebydli!...no uvidime,jak to bude!zatim papa,prijede si pro nas za chvilicku deda!
19. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell treba budete chvili od sebe a pak zjistite ze jste radsi spolu, ale uvidte :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PLECH prosim doslo ti to?
EWELKO:to znam si rikam taky a pak vzdy zustanu,ale zalezi co se resi :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrkoc nic nikde nemam
19. čer 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslu na mail
19. čer 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hotovo, už se chladí, jen mi přijde že je toho nějak málo, sice dvojitá dávka, ale přeci jen 15lidí že :grinning: no uvidím dneska na nákupu, ale zase nic se nemá přehánět, ještě budou chlebíčky a jednohubky tak to asi stačí :wink:
19. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek